• Камін в квартирі

  Камін у вітальні . Ремонт квартири без проблем і клопоту.

  02.10.2015

  Камін у вітальні

  Камін у вітальні . Ремонт квартири без проблем і клопоту.

  Вітальня по праву вважається головною офіційною кімнатою в квартирі і будинку. Адже, погодьтеся, що саме тут Ви приймаєте гостей, тут Ви проводите сімейні збори та урочистості. Саме тому в цій кімнаті необхідно створити теплу і розташовуючу атмосферу. Чому б не дати їй «полум’яне серце»? Іншими словами створити осередок тепла і затишку, то є камін. Він може бути родзинкою і прикрасою інтер’єру, а також функціональним елементом приміщення, зігрівати в холодні часи. Камін без сумнівів буде притягувати не тільки погляди, але і самих людей. Погодьтеся, що приємно розслабитися після важкого дня біля теплого каміна, де потріскують палаючі вугілля.

  Камін у вітальні . Ремонт квартири без проблем і клопоту.

  Однак установка цього кам’яного або цегляного каміна можлива лише в приватних будинках або котеджах, де конструкція будинку дозволяє зробити окремий димар і додатковий фундамент під камін. До того ж необхідно враховувати розміри приміщення, воно повинно бути більш 20м2, а також стінки будівлі повинні бути виконані з міцного і жаростійкого цегли. Потім необхідно найняти фахівця, який професійно викладе камін, адже, насправді це не проста операція, яка вимагає певних знань і майстерності. В іншому випадку наслідки для домочадців можуть бути плачевними, аж до пожежі.

  І все ж міським жителям, власникам квартир у багатоповерхових будинках, зневірятися не варто. Сучасний ринок аксесуарів і додаткового побутової техніки пропонує безлічі видів домашніх електричних камінів. Вони можуть виконувати не тільки функцію декоративного прикраси, але також обігрівати кімнату, причому не гірше справжніх. Ці види камінів прості в обігу, не вимагають нічого, крім електрики, вони мають різноманітну форму. А це означає, що Ви можете підібрати зацікавив Вас камін конкретно під стилістику своєї квартири. Він може бути виконаний виключно з металу або спеціально обробленого дерева, пластика, декоративного каменю, мармуру, граніту і багатьох інших матеріалів.

  Камін у вітальні . Ремонт квартири без проблем і клопоту.

  За рекомендаціями професійних декораторів, камін дуже добре виглядає в класичному стилі, готиці і модерні. У велике достаток каменю, мореною деревини, лакованого дерева, масивної меблів і домашнього затишної обстановки додасться ще й камін. Він буде добре виглядати в сільському стилі кантрі або французькому провансі. Перед каміном вдало розташується великий диван або два масивні крісла, або плетене крісло-гойдалка. Камінну поличку можна прикрасити колекцією статуеток, вазами або великими ретро-годинами. Стіну навколо каміна можна обробити дерев’яною вагонкою або штучним каменем.

  В якому будинку Ви не жили, в приватному або квартирі, камін буде прекрасним доповнюючим елементом інтер’єру. Він буде «серцем» оселі, де улюблені домочадці будуть збиратися для довгих розмов під відблиски вогню і тріск палаючих полін.

  Короткий опис статті: камін в квартирі Інтер’єр вітальні з каміном. камін, також, необхідно, буде, тут, створити, елементом, каміна, приміщення, може, інтер’єру, квартирі, зігрівати, своїх, вважається, головною, часи, офіційною, Вітальня, кімнатою

  Джерело: Камін у вітальні » Ремонт квартири без проблем і клопоту.

  Також ви можете прочитати