Камін у вітальні кімнаті фото ідеї дизайну інтерєру

19.09.2015

Вітальня з каміном в інтер’єрі

Сучасна вітальня повинна бути затишною та святковою. А щоб цього досягти, всі засоби хороші. Сьогодні неабиякою популярністю користується установка каміна у вітальні. Він вже є не тільки постачальником тепла, але і елементом інтер’єру, можливо, навіть його родзинкою. Він буде залучати до себе увагу гостей, радувати домочадців своєю не буденністю, ну і, звичайно ж, постачатиме тепло. На жаль, установка справжнього каміна в сучасній квартирі практично неможлива, але це не означає, що від нього доведеться відмовитися.

Камін у вітальні квартири – розкіш?

Камін у вітальні кімнаті фото ідеї дизайну інтерєру

Розкішшю камін був ще кілька десятків років тому, сьогодні ж встановити його може кожен охочий.Точніше той, який є електричним. Він безпечний у використанні, простий в обігу, дозволяє регулювати подачу тепла. На фото ви можете бачити найрізноманітніші моделі електричних камінів для різних видів інтер’єрів. Каміни відмінно гармонують з класичним інтер’єром. Світлі стіни, ліпнина, лаковані меблі – такий дизайн нагадує той, який був у свій час в старовинних будинках. Якщо інтер’єр вашої вітальні не є класичний, відмовляти від каміна не варто. Просто потрібно підібрати таку його модель, яка ідеально впишеться в створюваний вами дизайн. Навіть для такого сучасного стилю, як хай-тек, можна підібрати стильний і сучасний камін.

Особливості установки

Камін у вітальні кімнаті фото ідеї дизайну інтерєру

Ви можете подивитися фото вітальні з каміном. Це непогана можливість підглянути цікаві ідеї для своєї квартири. Кожна вітальня, в якій встановлений камін, наповнюється особливим затишком і комфортом. Біля каміна можна влаштовувати сімейні посиденьки, зустрічати гостей, проводити романтичні вечори. Але перш ніж ви зможете всім задовольнятися всім цим, слід подумати про правильній установці каміна. Для того щоб він ідеально вписався в створюваний дизайн, постарайтеся розмістити камін так, щоб він не особливо виділявся на тлі інтер’єру, але при цьому все-таки зміг приковувати до себе увагу гостей.

Фото в дизайні інтер’єру

Не варто встановлювати камін біля зовнішньої стіни, так як чимала частина тепла буде йти на вулицю. Саме тому ідеальним місцем для каміна буде внутрішня стіна, в такому випадку ви будете не лише милуватися красою каміна, але ще і ніжитися від тепла, яке він буде видавати. Камін — особливий гість вітальні, тож решту меблі треба розставляти так, щоб вона як би оточувала його. Навпроти каміна можна поставити диван і невеликий столик. Така обстановка буде найбільш підходящою для будь-яких посиденьок. Ви завжди зможете милуватися штучним полум’ям електричного каміна, уявляючи, ніби він насправді справжній.

Камін у вітальні кімнаті фото ідеї дизайну інтерєру

Камін у вітальні кімнаті фото ідеї дизайну інтерєру

Щоб в дизайн вітальні повністю вписався камін, оформіть його зі смаком. Наприклад, поставте наверх красиві статуетки, квіти, рамки з фотографіями. Він повинен бути єдиним цілим з усім, що є у вашій вітальні. У продажу ви можете знайти досить незвичайні каміни, установка яких можлива навіть в центрі кімнати. Дуже ефектно виглядають скляні каміни, як, наприклад, на фото.

Камін у вітальні кімнаті фото ідеї дизайну інтерєру

Камін у вітальні кімнаті фото ідеї дизайну інтерєру

Камін у вітальні – це модно і чудово красиво. Не відмовляйтеся від його встановлення, якщо збираєтеся створити по-справжньому ефектний інтер’єр вітальні. Камін вас буде заспокоювати і зігрівати, а від його присутності у вашому житло ви ніколи не втомитеся.

Короткий опис статті: інтер’єр вітальні з каміном фото Щоб урізноманітнити вітальню кімнату камін у вітальні,фото

Джерело: Камін у вітальні кімнаті – фото ідеї дизайну інтер’єру

Також ви можете прочитати