• Каміни своїми руками

  Камін своїми руками з гіпсокартону створіть для своєї родини теплий

  13.09.2015

  Камін своїми руками з гіпсокартону — немає нічого неможливого!

  Зміст статті:

  Камін своїми руками з гіпсокартону створіть для своєї родини теплий

  Зробити камін своїми руками з гіпсокартону сьогодні зможе будь-хто. Людина адже не дарма прагне оточити себе природними речами. І навіть нехай це буде муляж каміна — все одно приємно дивитися на танцюючі язики псевдопламени.

  Фальшкамін з гіпсокартону — розбираємося у видах

  Звісно, в умовах міської квартири ви зможете зробити лише імітацію каміна з гіпсокартон. Однак не впадайте у відчай. І звичайні, і кутові декоративні каміни з гіпсокартону — це дуже красиво. Зараз є маса всяких технологій, які дозволяють в точності відтворювати розбурхане полум’я, іскри, і навіть шум багаття і потріскування полін.

  Камінний портал з гіпсокартону може бути електричним. Такі системи не тільки максимально «відображають» картинку, — вони ще й гріють. Те ж саме можна сказати і про біокамінах, які працюють на біопаливі. Такі системи досить дорогі, але якщо ви хочете створити повну ілюзію справжнього вогнища, вам доведеться розлучитися з кругленькою сумою.

  Більш бюджетним (і на наш погляд самим функціональним) варіантом може стати створення красивого порталу, у який коли потрібно поміщаються різнорозмірних свічки. Перевага такого типу в тому, що ви можете для декору поставити в камін хоч вазу з квітами, хоч помістити туди акваріум. А найцікавішим варіантом стане розміщення на порталі монітора, на якому можна включати камінний скрінсейвер. Тоді було б непогано, якщо б у ніші можна було б розмістити колонки, або щоб сам монітор вже був зі звуком. У цьому випадку ви можете об’єднати відразу два функціоналу: камін та медіацентр.

  Портал електрокаміна з гіпсокартону та інші види псевдоочагов

  Для облаштування фальшкамина краще брати стінові листи гіпсокартону. Вони товщі стельових, і отже, міцніше.

  Нам знадобиться наступна амуніція і матеріали:

  • дриль, шуруповер;
  • рівень, рулетка;
  • CD і UD профілі;
  • перфорований куточок;
  • клей для гіпсокартону;
  • шпаклівка;
  • клейка сітка;
  • дюбель-цвяхи, самонарізи-«блішки» по металу і саморізи для монтажу ЛГК.

  Визначтеся з розміром і конфігурацією свого майбутнього вогнища. Отже, використовуючи UD і CD профілі, відтворіть каркас задуманого дизайну. Якщо ви робите портал під газовий або біокамін, його потрібно зробити на невеликому «постаменті», щоб виключити можливість нагріву підлоги. Його можна змонтувати також з профілів. А ще потрібно продумати термозахист.

  Не кріпіть відразу ж задні профілі до стіни. Згодом може знадобитися «підлізти» в яку-небудь зону, а цього не вийде із-за того, що каркас пригвинчений намертво.

  Коли конструкція зібрана, її потрібно буде надійно закріпити дюбелями як до стіни, так і до підлоги. Після цього починаємо оздоблення каміна гіпсокартоном відео про цієї технології ви зможете переглянути на нашому ресурсі.

  Технологія робіт точно така ж, як і при обшивании стін. Перфорований куточок необхідно буде накласти на всі грані каміна і вивести рівну площину шпаклівкою. У разі, якщо вхід до портал має напівкруглу форму, її треба вивести спеціальним пластиковим профілем для гнутих арок. Всі стики гіпсу проклеюються сіткою і зашпакльовуються. Якщо камін буде фарбований, тоді зашпаклювати потрібно і втоплені капелюшки саморезов.

  Декорування каміна — не стримуйте свою фантазію!

  Після настає найприємніша і творча частина — обробка. Для декору каміна-муляжу ви можете використовувати все що завгодно: фарбу, шпалери, декоративну штукатурку. ліпнину, штучний камінь або цегла… Варіантів безліч!

  Додати каміну представницький вигляд можна за допомогою решітки. Візуально збільшити глибину порталу можна за допомогою дзеркал. Шикарно біля каміна буде виглядати декоративна стос з дровами та щипцями. Природно, дерево потрібно брати сьогодення, і краще покрити його лаком. А ще врахуйте, що у вас буде камінна полку. Її можна класично оформити фотографіями, статуетками або годинами.

  Отже, тепер ви знаєте відповідь на питання: «як зробити облицювання каміна гіпсокартоном?» Сподіваємося, що ви зробите такий камін, який доведеться вам до душі.

  Короткий опис статті: каміни своїми руками Зробити камін своїми руками з гіпсокартону досить легко. З цим завданням впорається навіть недосвідчений у будівництві! +відео

  Джерело: Камін своїми руками з гіпсокартону — створіть для своєї родини теплий вогнище! +відео

  Також ви можете прочитати