• Різне

  Камін своїми руками. Майструємо з дітьми. . Умейка, вироби та ідеї для дітей

  20.02.2017

  Камін своїми руками. Майструємо з дітьми.

  (голосів: 1)

  Наближається Новий рік — один із найяскравіших і найулюбленіших свят. У голові одразу ж виникає картинка: мерехтливі вогники на ялинці, потріскують поліна в каміні, на якому розвішені шкарпетки для подарунків, будинок прикрашено новорічною мішурою і гірляндами. як епізод із фільму на новорічну тематику! Але як же втілити в реальність таку картинку, наприклад, у маленькій квартирі на 7-му поверсі? Немає нічого неможливого!

  Для цього змайструємо фальш-камін з картону своїми руками.

  Знадобиться: непотрібні великі коробки (наприклад, від побутової техніки), шпалери кольору цегляної стіни (можна взяти білі шпалери або папір і розфарбувати, але це більш трудомістке і займе більше часу), скотч, клей (клейовий пістолет).

  1. Основне завдання — зробити макет майбутнього каміна. Знадобляться 2 однакові коробки і великий аркуш картону. Аркуш картону — це та ж коробка, тільки в розгорнутому (розібраному вигляді. На цей лист будуть приклеюватися колони нашого майбутнього каміна. Якщо немає двох однакових коробок потрібної довжини, колони можна зібрати з декількох маленьких коробочок. Головне, щоб в результаті вийшли 2 однакові по висоті частини. Всі коробки склеїти таким чином, як це показано на фото. Зробити це можна скотчем або гарячим клеєм за допомогою клейового пістолета.

  2. Коли конструкція готова, можна обклеювати шпалерами. Зараз можна знайти шпалери будь-якого забарвлення, в тому числі і потрібної нам цегляної стіни. Якщо такі не знайдуться, доведеться застосувати художня майстерність і розфарбувати білу папір фарбами.

  3. Зверху конструкції можна зробити карниз, на який можна буде повісити новорічні шкарпетки (чобітки) для подарунків.

  4. Який же камін без вогню? Ні, ми не пропонуємо розпалювати багаття))) Кличемо на допомогу маленьких художників і просимо намалювати вогонь на папері, який потім вирізуємо і поміщаємо всередину каміна.

  Камін своїми руками. Майструємо з дітьми. . Умейка, вироби та ідеї для дітей

  Камін готовий! Як бачите, трохи зусиль і фантазії — і диво станеться!

  Звичайно такий камін не зігріє в холодні вечори. Зате на допомогу можуть прийти котли. В даний час є кілька різновидів і моделей котлів, що дозволяє без праці підібрати пристрій для конкретних умов використання. У виборі допоможуть грамотні експерти і досвідчені фахівці.

  Ну а якщо навіть майструвати камін для вас занадто трудомістко, пропонуємо ці цікаві ідеї!

  1. Для книголюбів

  Камін своїми руками. Майструємо з дітьми. . Умейка, вироби та ідеї для дітей

  Короткий опис статті: новорічні каміни своїми руками Наближається Новий рік — один із найяскравіших і найулюбленіших свят. У голові одразу ж виникає картинка: мерехтливі вогники на ялинці, потріскують поліна в каміні, на якому розвішені ніс можна, коробки, подарунків, картону, каміна, наприклад, шкарпетки, камін, неможливого, що буде, трудомістко, нічого, Наближається, картинку, однакові, маленькій квартирі, колони, розфарбувати

  Джерело: Камін своїми руками. Майструємо з дітьми. » Умейка — вироби та ідеї для дітей і їх мам

  Також ви можете прочитати