Камін своїми руками . Камін своїми руками креслення . Схема каміна .

28.09.2015

Моя ідея теж виходить від низьких температур, а точніше від холодильника — зробити компресор Для початку я відняв у холоди пьника ні, не компресор, а коліщата (компресор у даного примірника вже був кимось вилучено) Незабаром у добрих людей розжився і «серцем» холодильної установки — мотор-компресором. Однак цей агрегат треба було доповнити сховищем стисненого повітря, який я так хотів використати у своїх потребах.

Існує два способи влаштування опалубки: за допомогою стійок і з допомогою тяжів. У першому випадку щити кріплять до стійок діаметром 12-18 см, які нерухомо встановлюють по обидва боки майбутньої стіни через кожні 1 — 1,5 м на всю її висоту. Між щитами вставляють тимчасові розпірки, а між стійками і щитами забивають клини. Щоб верхні кінці стійок не розходилися, їх скріплюють дошками або стягують скручуваннями з дроту.

При влаштуванні опалубки без використання стійок низ щитів з’єднують поперечними тяжами з металевих стержнів діаметром 10-12 мм або тонкими трубами з двостороннім різьбленням для стяжних гайок (при перестановці опалубки тяжі витягують). а верх фіксують горизонтальними поперечними накладками. Бетонну масу укладають в опалубку шарами по 15 — 20 см, рівномірно трамбуючи і штыкуя кожен шар. Через 2 — 3 доби, а в теплу погоду через добу опалубку переставляють. Покладений бетон протягом 7-10 діб закривають від прямих сонячних променів, а при сухій погоді періодично зволожують.

Монолітні зовнішні стіни для підвищення їх теплових якостей і скорочення витрат бетону зводять з внутрішніми порожнечами або вкладишами з більш легких матеріалів (пінопласту, опілкобетона). Однак слід мати на увазі, що порожнечі і вкладиші послаблюють несучу здатність стін, тому міцність бетону в цьому випадку необхідно підвищити.

Якщо в якості обробки монолітних стін ви вибрали оштукатурювання, то до цього етапу приступають не раніше ніж через 3 — 4 тижні після зведення стін, коли бетон повністю висохне і набере необхідну міцність.

При пристрої стін з монолітного бетону з цегляною облицюванням її виконують безпосередньо в процесі зведення стін. Спочатку з цегли на висоту одного ярусу викладають зовнішню сторону стіни товщиною в півцеглини. При цьому з лицьової сторони цієї тонкої стінки шви заповнюють розчином урівень і надалі обробляють, а з боку, зверненої всередину, кладку ведуть впустошовку. Поки кладочний розчин твердіє, з внутрішньої сторони майбутньої стіни встановлюють стійки і кріплять до них щити опалубки, після чого простір між щитами і цегляною облицюванням заповнюють бетонною масою.Цегляна облицювання добре захищає бетон від зовнішніх впливів, робить зовнішні стіни більш капітальними, надає будинку декоративний вигляд.

Камін своїми руками . Камін своїми руками креслення . Схема каміна .

Масова тенденція

енергозбереження захопила увагу всього світу, не оминула й Росію. Ми цим можемо пояснити зростаючу популярність використання енергозберігаючих ламп в країні.Економія електроенергії от відмітна характеристика, яка відрізняє енергозберігаючі лампи від традиційних ламп і на що слід звернути увагу при купівлі енергозберігаючих ламп?Щоб допомогти розібратися в даному питанні. спочатку необхідно сказати про те, як все ж влаштована дана енергозберігаюча лампа.Енергозберігаюча лампа складається з трьох

компонентів так само як і проста лампа. це з цоколя, люминисцентной лампи і електронного блоку.Завдяки енергозберігаючим лампам

вдається домогтися зниження електроенергії на 80% у порівнянні зі звичайними лампами при аналогічному світловому потоці.

При покупці енергозберігаючої лампи звертайте свою увагу на:

Короткий опис статті: камін своїми руками В даний час камін — неодмінна приналежність громадських об’єктів відпочинку, часто його можна побачити і в будиночках садівників-любителів, і на дачах, в заміських котеджах. Одна з найваж, Однак , Камін своїми руками креслення, Схема каміна, Каміни схеми, Каміни для дому креслення, Камінні вкладки, Схеми камінів камін, можна, до речі, цього, який, може, разом, димом, гарячим, димооборотов, канал, великим, топливник, відкритий, отвором, прямий, витягнути, димовий, має, майже, Однак камін має і ряд переваг. Він випромінює тепло відразу після розтоплення, що важливо для садових будинків при їх короткочасному відвідуванні в осінньо-зимовий період. Великий потік повітря, що проходять тренін, Камін своїми руками креслення, Схема каміна, Каміни схеми, Каміни для дому креслення, Камінні вкладки, Схеми камінів

Джерело: Камін своїми руками | Камін своїми руками креслення | Схема каміна | Каміни схеми | Каміни для дому креслення

Також ви можете прочитати