Камін під ключ, « Камінок .

17.09.2015

Камін під ключ — 15% *

Виконаємо монтаж каміна під ключ будь-якої складності в потрібні терміни- (495) 532-95-25

Камін – тепло і естетика вашого будинку.

Камін – мрія будь-якого власника заміського будинку або дачі. Установка каміна приносить в оселю не тільки затишок і гармонію, але і, безумовно, прикрашає інтер’єр приміщення. Вечірні посиденьки біля каміна після зимової прогулянки або робочого дня зігріють тіло і душу. Довгий споглядання живого вогню приносить умиротворення і спокій, адже не дарма кажуть, що на палаюче полум’я можна дивитися нескінченно.

Надзвичайно популярною стала останнім часом установка каміна в престижних барах, ресторанах і кафе, що допомагає створити атмосферу стилю і комфорту приміщення.

Вибір камінів у наш час широкий. У колекціях виробників представлено безліч моделей, здатних задовольнити навіть найвибагливіші вимоги. Залишається тільки набрати в пошуковій машині «каміни фото» або «камін під ключ» і вибрати зразок, який підходить вам по всім параметрам. З вибором каміна можна впоратися і самостійно, звернувшись за консультацією до професіоналів. А от монтаж каміна краще довірити тільки фахівцям. Тому що цей процес вимагає особливих знань, умінь і інструментів. Так і монтаж димоходу справа теж дуже відповідальна і повинно проводитися з урахуванням вимог забезпечення безпеки і надійності.

Дизайнерські рішення при влаштуванні камінів можуть бути найрізноманітніші. Розглядаючи розділ каміни фото у каталогах постачальників, можна переконатися, що ці опалювальні прилади можуть органічно вписатися в будь-який інтер’єр – від самого простого до вишуканого. Яскравий камін зі статуетками підкреслить розкіш стилю бароко, а строгий і лаконічний вогнище – ідеальний для сучасного мінімалізму. Матеріалами для облицювання камінів, можуть послужити камінь, скло, мармур, метал, цегла. Але перевагу слід віддавати тим матеріалом, який дозволить підкреслити загальний стиль будинку. Часто буває і так, що при створенні нових інтер’єрів дизайнери змушені, що називається «танцювати від печі». Оскільки єдиним сформованим вимогою замовника при оформленні приміщення виявляється наявність каміна, певного типу і дизайну.

Як правило, інтернет-магазини, які пропонують купити камін під ключ, мають не тільки великий вибір камінів, але і весь спектр аксесуарів та комплектуючих матеріалів. Крім цього, вони можуть запропонувати послуги кваліфікованих фахівців, грамотно здійснюють монтаж димоходу і монтаж каміна.

* — При купівлі комплекту каміна і в нашому магазині.

Короткий опис статті: камін під ключ

Джерело: Камін під ключ — « Камінок »

Також ви можете прочитати