• Кутові каміни

  Камін кутовий

  04.10.2015

  Камін кутовий
  кутовий Камін з топкою і великий вибір електричних камінів від кращих виробників

  Хороший камін кутовий або його пристінний аналог — це не просто пристосування для обігріву кімнати. Придбання кутового каміна або пристінного допоможе зробити Ваше життя, не тільки тепліше, але і радісніше — відмінний дизайн, грамотна облицювання, невеликі габарити, можливість вписати камін в будь-який інтер’єр. Чи Не правда, відмінний набір аргументів «за»? А якщо камін кутовий виготовлений з якісних матеріалів руками умілих майстрів, відповідає всім необхідним нормам безпеки, довговічний і простий у використанні, то питання його покупки вирішується вже сам собою.

  Представлені в нашому каталозі кутові каміни є ергономічним рішенням (якщо доречно вживання такого сучасного терміна) для інтер’єру. Такий камін можна вписати в невелику кімнату з максимальною економією простору, — і, значить, Вам не доведеться відмовлятися від мрії про каміні тільки тому, що він займе занадто багато місця.

  Наприклад, камін моделі Oracle має поперечні габарити всього 560*578 мм при підключенні димоходу з верхньої частини каміна. При цьому піч має оригінальний дизайн: хвилясті вгору лінії корпусу з каплевидної скляними дверцятами підкреслюють динаміку полум’я. Ще більш скромні габарити має модель «Рейн»: 545*485 мм, При цьому настільки скромне пристрій призначений для обігріву приміщення об’ємом до 200 куб. метрів.

  При цьому справжній якісний камін від відомих виробників не обов’язково буде коштувати ціле стан — широкий вибір економічних і практичних у використанні моделей завжди є в наявності на складі компанії «Народний камін». Наприклад, «Баварія» кутова або кутові моделі METAFIRE: «Вісла», «Рейн», «Амур», «Нева». Купуючи камін кутовий або камін пристінний сучасної конструкції у нас, Ви захистите себе від холодної зими, зайвих витрат і поганого настрою.

  Короткий опис статті: кутові каміни Камін кутовий Камін кутовий

  Джерело: Камін кутовий

  Також ви можете прочитати