• Кутові каміни

  Камін кутовий. Каміни: індивідуальні, авторські, кутові. Топки призматичні, еркерні.

  22.09.2015

  Є питання?

  Акція на камін + димар + монтаж + доставка.

  Кращу пропозицію. Телефонуйте, т. 8(495) 745-43-62.

  Камін кутовий — це індивідуальний авторський камін з комбінованого мармуру Polaris і Verde Gvatemala. Облицювання каміна, обробка для каміна була визначена і обрана замовником. Дизайн каміна, промальовування деталей каміна були запропоновані архітектором студії дизайну, який здійснює загальний авторський нагляд по будівництву будинку. Загальна стилістика заміського будинку — стиль Модерн. Тому камінна облицювання виконана в сучасному стилі Модерн, хоча камінна балка виготовлена з невеликим профілем — якийсь елемент класичного стилю. Бути може цей камін можна розглядати, як елемент дизайну будинку, де присутні поєднання кількох стилів в невеликих деталях.

  В камінну облицювання можна встановити дров’яні топки (еркерні) з типорозмірами 700 — 970 мм, з підйомним механізмом дверцята вгору або тільки з боковим відкриванням. В каміні на фото встановлена топка EdilKamin Tekno 3 — призматична топка відомої італійської фірми EdilKamin, що спеціалізується на виробництві камінного та пічного опалювального обладнання. Установка призматичних топок дозволяє бачити вогонь у каміні, як «на долоні», картинка живого каміна як би наближена до Вас і виходить більш об’ємне сприйняття краси палаючих дров у каміні. Перевага установки призматичних або еркерних топок особливо видно при установки цих дров’яних топок в пристінні (фронтальні) каміни.

  Можливо виготовлення порталу для кутового каміна з інших порід натурального каменю, зміна габаритних розмірів камінної облицювання, внесення змін в дизайн каміна, установка дров’яної топки на вибір замовника та адаптацію під біокаміни і електричні каміни. Ціна каміна, ціна топки, вартість інсталяційного матеріалу, а також вартість установки (монтажу) каміна може бути попередній розрахована в одному з наших салонах камінів в Москві або по електронній пошті: stroy-kamin@mail.ru .

  Продаж камінів, камінних облицювань, продаж топок здійснюється щодня в нашому центральному офісі в Москві. Замовити виїзд нашого інженера до Вас на об’єкт для складання кошторису на матеріали і установку каміна можна попередньо зателефонувавши нам за тел. 8(495)745-43-62.

  Термін виготовлення і постачання кутового каміна: 1 місяць.

  Здійснюємо поставку каміна і його монтаж в будь-який регіон Росії, Казахстан, Україну, Білорусь.

  Короткий опис статті: кутові каміни Камін кутовий. Каміни кутові для особливої атмосфери в будинку. Топки ціна. Камінні облицювання, оздоблення каміна.Купити каміни кутові. Виробництво і монтаж каміна під ключ, тел. 8(495)745-43-62, 8(916)680-73-22. Камін кутовий,каміни модерн,каміни,каміни кутові,камінні топки,топки,EdilKamin Tekno 3,камінна облицювання,облицювання каміна,оздоблення каміна,ціна каміна,ціна топки,купити кутовий камін,каміни фото,вогонь у каміні,живий камін,портал для кутового каміна,топки

  Джерело: Камін кутовий / Каміни: індивідуальні, авторські, кутові. Топки призматичні, еркерні / Каміни на Фрунзе — «STROY-KAMIN»

  Також ви можете прочитати