• Кутові каміни

  Камін. Кутові каміни.

  14.09.2015

  Камін. Кутові каміни.

  Кутові каміни ще недавно вважалися чимось недосяжним. На сьогоднішній день ця мрія може стати цілком реальною. Багато виробники представляють на ринку не тільки класичні каміни, але і каміни для роботи з сухим і рідким паливом, на газі. Кутові каміни досить прийнятні за ціною і за пропонованим асортиментом, так що цілком реально придбати камін. Виходячи з ціни, якості, форми, кольору, стилю і багатьох інших не менш важливих показників. Встановлення кутових камінів часто можлива навіть у квартирі. Окремі моделі, що працюють на рідкому паливі, можу бути розміщені в будь-якому місці Вашої квартири, так як сам камін більше може нагадувати вазу, бра або інший предмет інтер’єру.

  Головне, чим відрізняється кутовий камін від звичайного — це практичність. Першим моментом є його мініатюрні розміри, другою перевагою можна назвати установку каміна. Її можна зробити в будь-якій точці Вашого будинку. Кутовий камін допоможе створити в будинку затишну атмосферу і наповнити його теплом, також за допомогою каміна можна розділяти приміщення на функціональні зони. Вбудований камін вважається окремим видом подібних камінів. Портал такого каміна виконаний із сталі, а плоска поверхня нагадує плазмовий екран. Такі каміни більше подобаються не консерваторам, а людям з прогресивним, неординарним мисленням, які віддають перевагу класиці нові більш сміливі інтер’єрні стилі.

  Ще однією цікавою дизайнерською знахідкою є установка кутового каміна на кухні. Нагадує такий камін старовинну піч приблизно 17-18 ст. своїм зовнішнім виглядом він практично відображає дух того часу. В такому каміні гармонізує всі: і ковані деталі, декоративні елементи, і різьба по залізу. Такий кутовий камін для кухні чудово підійде людям, які люблять і цінують старовину.

  останнім часом за кордоном стали дуже популярними каміни. виготовлені в російській стилі. В ідеальному варіанті такий камін повинен бути збудований з каменю, оздоблений білою глиною і мармуром. Але дизайнери обійшли цей момент і зробили камін по-російськи вигляді кутового каміна. Таким чином, він став сучаснішим і займає набагато менше місця, ніж стандартний. Облицювання з каменю додає каміну вигляд старовинної печі. Подібний камін чудово підходить під відповідний інтер’єр.

  Ще одним варіантом кутового каміна можна назвати настінний камін. Працює він на рідкому паливі, а матеріал, з якого камін виконаний — це нержавіюча сталь. Звичайно, таке задоволення коштує недешево, але залишає незабутні враження.

  Існують також кутові електрокаміни, які оформлені під натуральний камін. Їх можна використовувати як декоративний елемент — імітація вогню, а також в якості обігрівача. Такі каміни можуть сподобатися людям, яким близька класика і старовина, але вони хочуть іти в ногу з часом і не відставати від модних тенденцій.

  І останнім видом кутового каміна можна назвати підвісний камін. Виготовляються ці ексклюзивні і оригінальні каміни з листової міді. Пристрій локальної витяжки у таких камінів знаходиться безпосередньо над вогнищем. Цей варіант кутового каміна більше підійде естетам інтер’єрного дизайну і цінителів вишуканого декору і аксесуарів. Вибір каміна завжди повинен робити сам покупець, а досвідчені консультанти завжди допоможуть підібрати ідеальний варіант.

  Короткий опис статті: кутові каміни

  Джерело: Камін. Кутові каміни.

  Також ви можете прочитати