• Різне

  Камені, опис, характеристики, властивості каменів

  04.10.2015

  Опис, характеристики та властивості каменів

  Камені, опис, характеристики, властивості каменів

  Авантюрин — жовтий, зелений або вишневий з металевими вкрапленнями камінь. Авантюрин здатний створювати гарний настрій, підтримує бадьорість духу і надає ясність мислення, підштовхує до дії. Як амулет авантюрин оберігає від псування.

  Агат — халцедон, смугастий або напівпрозорий Він буває різних кольорів: біло-чорний, біло-сірий, іноді рожевий або ліловий. Цей камінь рекомендується носити філософам, т. к. він допомагає розвитку інтелекту. Він додає мужність, спокій, сприяє довголіттю. Такий камінь мають носити люди, які страждають хронічним кашлем або зубним болем .

  Аквамарин — прозорі камені із зеленувато-блакитним відтінком. Це різновид берилу. Як амулет аквамарин охороняє щастя подружжя. Часто прикрасами з аквамаринів обмінюються закохані. Такий камінь врятує від катастроф на воді. Він розвиває сміливість і може попередити власника про які загрожують їй небезпеки, змінюючи свій колір. Крім цього аквамарин здатний вилікувати біль горла і зубів.

  Камені, опис, характеристики, властивості каменів

  Аксинит камені гвоздично-коричневою, медово-жовтого і рідше темної фіолетово-синього забарвлення. Аксинит здатний компенсувати негативну енергію свого власника, перетворюючи її в позитивну.

  аксинит сприяє творчості, розвиває фантазію. Володар такого каменю має всі можливості стати прекрасним художником. Аксинит знімає болі в печінці та сприяє покращенню стану організму.

  Олександрит — камінь смарагдово-зеленого кольору при природному освітленні і фіолетово-червоний при штучному. Цей камінь повинні носити дипломати і юристи. Він сприяє поліпшенню пам’яті, розвиває інтуїцію. Олександрит використовується при лікуванні варикозного розширення вен. Також він допомагає людям з розхитаною нервовою системою, вони стають більш стриманими і спокійними.

  Олександрит має унікальним властивістю змінювати свій колір від зеленого до криваво-червоного. З-за цього каменю приписували містичні властивості і не раз порівнювали з долею імператора Олександра II. «…ось-ось той віщий російська камінь… Підступний сибіряк! Він все був зелен, як надія, а до вечора облився кров’ю … в ньому зелене ранок і кривавий вечір… Це доля. це доля благородного царя Олександра!», — писав в одній зі своїх повістей Микола Семенович Лєсков .

  Алмаз — дорогий, благородний камінь. Цей камінь надає своєму власникові силу, хоробрість, мужність. Він приносить своєму власникові удачу у всіх справах, але тільки в тому випадку, якщо дістався своєму власникові чесним шляхом. Він охороняє від різних хвороб, захищає від пристріту і псування. Цей камінь забирає енергію свого власника. Алмаз може носити тільки людина з сильною енергетикою, тоді камінь буде не поглинати енергію власника, а примножувати її. Сам камінь сприяє розкриттю кращих сторін його господаря. Алмази з внутрішніми дефектами приносять багато неприємностей своєму власникові, тому з ними треба вміти поводитися. У таких алмазах вся енергія збирається навколо дефекту і досягає неймовірної концентрації, яку можна налаштувати по своєму бажанню. Алмази з внутрішнім дефектом дозволяють керувати подіями. Прозорі або блакитні алмази поглинають енергію Сонця. Алмази з зеленуватим відливом роблять жінку плідною і зцілюють від гінекологічних захворювань. Як амулет алмаз лікує склероз, апоплексію, запобігає утворенню ниркових каменів, охороняє від пристріту, допомагає при шкірних захворюваннях.

  Альмандин — один з найпоширеніших гранатів червоного, червоно-бурого, фіолетово-червоного, навіть чорного відтінків. Цей камінь здатний піднімати настрій, знімати стреси. Він допомагає при різних запальних процесах.

  Амазоніт — яскраво-зелений або голубувато-зелений непрозорий камінь з невеликими білими вкрапленнями. Цей камінь дає енергію, відновлює сили, сприяє заспокоєнню. Носити цей камінь можна всім. Він чудово впливає на нервову систему, благотворно впливає на психіку людини.

  Амблигонит — камінь від майже безбарвного до блідо-рожевого, жовтого і блакитного кольору. Амблигонит вважається каменем аскетів, т. к. розвиває здатність пристосовуватися до будь-яких умов, отримувати задоволення і приймати життя такою, яка вона є. Амблигонит лікує розлади нервової системи. допомагає при меланхолії.

  Аметист — кварц фіолетового кольору. Ці камені використовують при медитації. Він здатний принести славу, успіх, багатство, своєму власникові. Аметист як амулет може вберегти від пияцтва та наркоманії. Він зміцнює зір. регулює травлення, оберігає від захворювань нирок. Фіолетовий аметист хороший для філософів і вчених. Він сприяє запам’ятовуванню та засвоєнню нової інформації. Пурпурний аметист можна носити тільки людям урівноваженим, оскільки він сприяє розвитку авантюризму.

  Андалузит — камінь від оливково-зеленого до темно-зеленого кольору. Андалузит оберігає свого власника від катастроф. У любовні відносини андалузит вносить сталість і зміцнює тільки що зародилася любов. Що стосується врачевательных властивостей, то цей камінь нормалізує обмін речовин, перешкоджає виникненню грибкових захворювань.

  Андрадит — гранат смарагдово-зеленого, фісташкового або оливково-зеленого кольору. Це жіночий камінь. Володарка такого каменю стає більш привабливою, чутливої і мрійливої. Андрадит допомагає при хворобах легенів і при шкірних захворюваннях.

  Апатит — камінь прозорого кольору з різними відтінками: білим, жовтим, зеленим, синім, фіолетовим. Апатит робить людину імпульсивним, енергійним, але дуже ревнивим і надто підозрілим, тому цей камінь підходить небагатьом. Крім того, апатит покращує працездатність і знімає депресію.

  Беломорит — камінь зеленого кольору. Цей камінь сприяє спогляданню і роздуму. Він може вивести людину з печалі, забравши у нього частину негативної енергії, але в той же час цей камінь не може переробляти її, тому його небезпечно одягати після того, як його носили в період депресії.

  Бенитоит — камінь сапфірово-синього або фіолетового кольору. Бенитоит вбирає в себе енергію космосу і віддає її господареві. Цей камінь рекомендується носити людям, які нещодавно перенесли тяжке захворювання. Бенитоит відновлює імунну систему людини і покращує травлення .

  Берил — камінь різноманітних кольорів. За кольором розрізняють наступні різновиди берилу. августит — темно-синій; аквамарин — блакитний і зеленуватий; благородний (або просто берил); геліодор — жовтий; гошен — безбарвний призматичний; смарагд — густо-зелений або яскраво-зелений берил. Берил, оправлений в золото, рекомендується носити дослідникам і філософам. Він допомагає розвивати аналітичне мислення. Також він приносить щастя в любовних справах. Тому його часто дарують один одному закохані.

  Бериллонит — прозорий, безбарвний камінь, іноді зі слабким жовтуватим відтінком. Це камінь сильних людей, він допомагає їм досягти наміченої мети і сприяє успіху в особистому житті.

  Бірюза — камінь блакитного кольору. Цей камінь приносить благополуччя, достаток, захищає свого власника. Він допомагає в коханні і є жіночим каменем. Володарка бірюзи привертає до себе погляди чоловіків. Часто прикраси з бірюзи передаються у спадок по жіночій лінії. Цей камінь підсилює інтуїцію. робить людину честолюбним, хоробрим, передбачливим, проникливим. Бірюзу радять носити тим, хто страждає безсонням і тим, кого мучать нічні кошмари. Він зупиняє кровотечі і допомагає при пологах.

  Бразиллианит — камінь з зеленим або жовтим відтінком. Він був знайдений в Бразилії, від чого і отримав свою назву. Цей камінь здатний відганяти злих духів і змінювати свій колір при зміні погоди. Бразиллианит оберігає свого власника від злодіїв і грабіжників.

  Волосатики — прозорі кварци з вкрапленнями у вигляді голочок інших кристалів. Волосатики називають по-різному: голчастий камінь, ежиный камінь, хризотрикс, «стріли Амура», «волосся Венери». Волосатики забезпечують щастя в сімейному житті, тому вони вважаються любовними талісманами.

  Вороб’євит — рожевий берил. Він сприяє придбанню друзів, робить людини більш товариським і розкутим.

  Гагат — чорна яшма. Викопний вугілля з групи бурих вугіль. Цей камінь дарують людині, з яким надовго розлучаються. Він здатний зберігати в собі спогади і передавати їх людині. Гагат допомагає при депресії, охороняє від пристріту і псування, лікує подагру і судоми, зміцнює зір. знімає головний і зубний біль.

  Геліодор — жовтий берил. Цей камінь рекомендується носити нерішучим людям. Він налаштовує свого власника на позитивні емоції. Як амулет жовтий берил охороняє в далеких поїздках.

  Гелиолит. або сонячний камінь. — різновид польового шпату з золотистим відливом. Як талісман гелиолит сприяє розвитку фантазії, інтуїції. авантюризму, штовхає на несподівані вчинки. Як амулет допомагає при нервових захворюваннях. покращує кровообіг.

  Геліотроп — халцедон або яшма, темно-зеленого кольору з червоними або жовтими плямами. Цей камінь розвиває фантазію. Він робить людину енергійним, активним, рішучим. Персні та браслети з геліотропом носять чародії і чаклуни. Він посилює дію слова.

  Гіацинт — це циркон червоно-коричневого кольору. Цей камінь є акумулятором людської енергії. Людина, що носить цей камінь, товариський і активний. Гіацинт не повинні носити люди, що страждають нервовими захворюваннями .

  Гранати — камені від темно-червоного до жовтуватого кольору. Гранати — талісмани всіх люблять, тому цими каменями обмінюються закохані. Так само їх дарують на доказ дружби. Гранати забезпечують своєму власнику гарний настрій та веселі думки. Гранати добре зберігають енергію, але заряджаються тільки на сильні глибокі почуття і пристрасті, швидкі емоції їх не зачіпають. Ці камені радять носити при запальних захворюваннях і високій температурі. Вважається, що вони допомагають при запаленні горла і при головних болях.

  Червоний гранат — при наявності таких якостей, як чесність, доброта, у того, хто його носить, гранат зарядиться і буде працювати, як любовний талісман. Зелений гранат — допомагає розвинути інтуїцію і передбачати майбутнє. Цей камінь буде служити тільки людині пристрасного і чуттєвого. «Гранатовий» гранат, або піроп. — дає владу над людьми, але тільки тій людині, яка володіє щирими людськими почуттями, впевнений в собі і є авторитетом. Гранат на руці такої людини буде світитися і допомагати в хвилини слабкості.

  Гросуляр — це різновид граната золотисто-жовтого, оливково-зеленого, рожевого або червоно-коричневого кольору. Гросуляр здатний не просто передати енергію свого господаря, але і наділяє його даром ясновидіння.

  Данбурит — камені темно-жовтого кольору зі скляним блиском. Своїх володарів данбурит наділяє почуттям відповідальності та співчуття. Людина стає акуратним, виконавчим, у нього з’являється багато друзів і знайомих.

  Датолит — камінь блідо-жовтого або блідо-зеленого кольору. Датолит — камінь любителів пригод, картярів та авантюристів. Він охороняє від нещасть, оберігає від поганих людей. Датолит носять при захворюваннях нирок і розладах статевої системи.

  Жадеїт — напівпрозорий камінь різних відтінків: зеленого, синього та сірого. Жадеїт концентрує в собі енергію і допомагає направити її в потрібне русло. Але якщо людина неврівноважена, то камінь може заподіяти шкоду своєму власникові, так що носити жадеїт повинні люди з сильною волею.

  Смарагдзелений берил. Він вважається найсильнішим з берилів. Смарагд допомагає засвоювати енергію, розвиває у людини чудове вміння орієнтуватися. Смарагдові амулети носять вагітні жінки, також їх кладуть і в колисці новонароджених. Смарагд є талісманом рибалок і моряків, т. к. допомагає уникнути катастроф. Смарагд лікує очні захворювання, допомагає під час лихоманки, епілепсії. позбавляє від безсоння. покращує пам’ять. Смарагд, оправлений в золото, розвиває інтелект. Людина стає кмітливим і винахідливим. Він надає хоробрість, допомагає передбачати події, позбавляє від нещасної любові. Може привести свого власника до слави. Підвищує потенцію. Здатний розколотися, якщо його власник зробив багато поганих вчинків.

  Карнеол — халцедон темних відтінків червоного кольору. Він схожий за своїм магічним властивостям з сердоліком. Його радять носити жінкам, т. к. він допомагає в коханні. Як амулет він рятує від депресії. Карнеол посилює зір .

  Карбункул — це криваво-червона різновид граната. Він є талісманом вагітних жінок. так як забезпечує благополучні пологи і зупиняє кровотечу. Цей камінь здатний зняти депресію і прогнати «чорні думки».

  Кахолонг — молочно-біла непрозора різновид опалу. Цей камінь вважається жалобною. Його не рекомендується носити нервовим, неспокійним людям.

  Глазковые кварци — різновиди кварцу, пронизані голчастими кристалами інших мінералів. Існує кілька різновидів глазковых кварцу: котяче око, левиний, соколиний, тигровий. Бичачий, вовчий і риб’ячий до глазковим кварцам не відносяться. Як талісмани будь глазковые кварци розвивають дар передбачення. Вони попереджають свого господаря про небезпеку його небезпеки, змінюючи відтінок. Як амулети глазковые кварци охороняють від пристріту і нещасної любові.

  Рожевий кварц — рожевий прозорий камінь. Цей камінь дає життєву силу своєму власникові. Він сприяє розвитку чуттєвості, допомагає при одужання і відновлює імунну систему.

  Котяче око — сірий з мерехтливим блиском камінь, напівпрозорий, пророслий оливково-зеленими голками рутилу. Цей камінь дуже домашній. Він створює затишок у домі, здатний привертати увагу до свого власника. Робить людини більш товариським. Він допомагає підкоряти інших, але тільки в тому випадку, якщо при цьому переслідуються благородні цілі. Як талісман підвищує швидкість реакції і уважність. Як амулет захищає від різного роду небезпек, зберігає любов і оберігає від зради.

  Лабрадор — чорний камінь з блакитним і синім блиском. У ньому міститься астральна енергія. Лабрадор розвиває в людині фантазію. Він здатний вилікувати від депресії. Однак лабрадор не можна носити постійно людям нервовим і запальним.

  Лазурит — напівпрозорий камінь яскраво-синього або синьо-фіолетового з білим квітів. Цей камінь воліли носити жреці і філософи. Він допомагає знаходження правильного шляху. Лазурит здатний приймати на себе негативну енергію, очищати її і віддавати людині. Лазурит лікує різні шкірні захворювання, епілепсію і ревматизм .

  Малахіт — темно-зелений, візерунчастий камінь, водний карбонат. Малахіт виконує бажання. Часто його носять діти, так як вважається, що він може захистити дитину від хвороб і пристріту. Як амулет він розвиває духовні сили, його радять носити людям, пов’язаним з наукою. Якщо у людини багато енергії, але бракує рішучості, то малахіт зможе допомогти. Малахіт лікує ревматизм. охороняє від чуми і холери.

  Моховики — це моховий агат і поделочная різновид серпентину темно-зеленого кольору з чорними плямами. Моховик — камінь, оберігає від необдуманих вчинків і виліковує різні нервові захворювання .

  Нефрит — зелений, від яблучно-зеленого до темно-зеленого, рідше білий або бурий, напівпрозорий камінь. Нефрит — прекрасний акумулятор. Він накопичує в собі енергію, яку потім передає своєму власникові. Нефрит зміцнює життєві сили і сприяє лікуванню хвороби нирок. Вважається, що нефрит приносить удачу в азартних іграх.

  Обсидіан — чорний, коричневий або бурий камінь. Цей камінь допомагає сильним людям. Він дозволяє їм досягти будь-яких цілей і зміцнює їх здоров’я.

  Олівін — це різновид хризоліта. Олівін може забезпечити людині успіх у будь-яких починаннях. Як амулет олівін охороняє від пожежі і крадіжки.

  Онікс — напівпрозорий смугастий камінь, колір — від різних відтінків жовтого, білий, коричневий, іноді рожево-коричневий. Онікс високо цінують за його магічні і лікувальні властивості. Він дарує своєму власникові здатність панувати над іншими людьми, прояснює розум. Він також зміцнює пам’ять і охороняє від раптової смерті і від замахів на життя. Він забирає зайву енергію, заспокоює і примиряє. Але треба пам’ятати, що онікс є домашнім каменем і носити його з собою не рекомендується, так як можна стати занадто спокійним і повільним.

  Опал — камінь різних кольорів, від молочно-білого до чорного, але з незмінним внутрішнім райдужним сяйвом. Як талісман опал зумовлює успіх у всіх починаннях, але тільки в тому випадку, якщо його власник не намагається заподіяти кому-небудь зла. Крім цього, опал розкриває дар пророцтва. Білий опал допомагає людині зосередитися. Цей камінь повинні носити музиканти і композитори. Яшмовий опал приносить власнику скромність і смиренність. Вогненний опал захищає від катастроф. Як амулет опал заспокоює нерви. зберігає від меланхолії і інфекції, допомагає вилікувати хвороби серця, підвищує імпотенцію і покращує зір.

  Родоніт — орлец — червоний або яскраво-рожевий з чорними прожилками напівпрозорий камінь. Орлец забирає в себе злість і роздратування власника, перетворює їх у вигляді чистої енергії повертає господареві. Він здатний поліпшити настрій, зняти меланхолію.

  Рубін — червоний камінь з пурпурним блиском. Рубін — дуже сильний енергетичний камінь. Він приносить людям щастя в любові. Він зберігає свого володаря від різного роду небезпек, від блискавок і повеней. Рубін поглинає будь-яку енергію і передає її своєму власникові. Як талісман рубін штовхає людину на подвиги. Він притягує любов і щастя. Але в той же час рубін може посилити і негативні якості людини. Цей камінь здатний зробити людину егоїстичною, жорстоким і нещадним. Як амулет рубін зміцнює імунну систему, сприяє поліпшенню обміну речовин, зміцнює серце.

  Сапфір — дорогоцінний прозорий камінь синього або блакитного кольору з характерним блиском. Сапфір здатний пропускати через себе енергію, очищати її і віддавати людині, його використовують при медитаціях. Сапфір сприяє духовному розвитку, зміцнює вірність, цнотливість, приносить душевний комфорт, підвищує рішучість, хоробрість. Сапфір слід носити невпевненим у собі людям, він оберігає від наклепу і зміцнює пам’ять. Як амулет сапфір захищає від зради і страху, зберігає від наговору. Допомагає при хворобах серця і при бронхіальній астмі .

  Селеніт — волокнистий гіпс. Камені золотистого кольору з шовковистим відливом. Вважається, що в цьому камені закладена енергія Місяця, тому його радять носити людям, народженим під час повного місяця. Селеніт допомагає усім розлученим закоханим, а також розвиває дар красномовства у свого господаря. Він підсилює емоційність, розвиває інтуїцію, любов до домашнього вогнища. Надає мрійливість, м’якість, ніжність.

  Сердолік — прозорий камінь, червоної, червонувато-коричневою, зеленуватого або білого забарвлення, має характерну полосчатую структуру. Сердолік володіє дивовижною властивістю: він моментально реагує на настрій власника, збільшуючи прозорість і набуваючи більш виражену «смугастість». Сердолік сприяє розвитку фантазії людини, захищає від недоброзичливості, надає хоробрість. Цілющі властивості цього каменю широко відомі. Він допомагає при лікуванні розлади шлунка, гарячки, зупиняє кровотечу, позбавляє від зубного болю. надає свіжість шкірі, підвищує тонус і позбавляє від нервозності .

  Соколине око. або родусит. — чорний, іноді з зеленими і коричневими плямами, має характерний блиск. Родусит використовують чаклуни, тому що він дозволяє їм заглянути в більш тонкі світи. Чорний соколине око заспокоює і допомагає розосередження. Плямистий соколине око приносить успіх своєму власникові навіть в найбільш ризикових ситуаціях. Він захищає його і допомагає зробити кар’єру.

  Тигрове око — камінь різних відтінків помаранчевого і коричневого кольорів, напівпрозорий з блиском. Тигрове око — прекрасний охоронець енергії. Цей камінь здатний забирати енергію і передавати її власнику, тому тигрове око може миттєво відновити нестачу енергії, нітрохи від цього не страждаючи. Як амулет оберігає від конкурентів і ревнощів.

  Топаз — камінь різних колірних відтінків. Топази бувають безбарвні, блакитні, сині, рожеві, фіолетові. Як талісман топаз приносить багатство та визнання, стимулює кмітливість. Допомагає здобути прихильність і розташування оточення. Надає чесність, об’єктивність, лібералізм. Як амулет топаз оберігає від псування, «лихого ока». Топаз рекомендується брати з собою людині, що відправляється в подорож. Також вважається, що топаз лікує нервові розлади. допомагає відновити ослаблену імунну систему, лікує астму. подагру. безсоння та епілепсію. Найбільшими енергетичними серед топазів є золотистий або медовий топаз. Золотистий, або медовий топаз — камінь, який допомагає своєму власникові швидко реагувати на події і приймати вірне рішення. Але золотистий топаз не рекомендується носити постійно, він не підходить людям зі слабкою волею. Червоний топаз є талісманом для всіх нещасних закоханих. Він допомагає подолати меланхолію, виводить з депресії і притягує до своєму власникові нову любов.

  Турмалін — камінь рожевого, червоного, синього, зеленого кольорів. Іноді він буває різнобарвний. Турмалін — сильний провідник енергії, але його не можна носити постійно, так як він може порушити енергетичний баланс людини. Чорний турмаліншерл — відкриває дар передбачення. Це камінь відьом. Зелений турмалінверделит здатний концентрувати в собі енергію. Він прискорює процеси мислення. Рожевий турмалінрубеліт — допомагає нещасним закоханим. Малиновий турмалін — талісман людей мистецтва.

  Флюоритплавиковий шпат — напівпрозорий камінь з мерехтливим блиском. Може бути будь-яких кольорів спектру. Він сприяє розвитку інтуїції. Володар такого каменю може передбачати майбутнє. Флюорит допомагає при головному болі, зупиняє кров, іноді його використовують для дезінфекції ран.

  Халцедон — напівпрозорий, неоднорідний камінь різних кольорів: білого, сірого, бузкового, рожевого, червоного, зеленого. Халцедон є основою для багатьох мінералів. Цей камінь — суто жіночий, так як наповнений творчою енергією. Його энергетичность залежить від яскравості. Чим вона більше, тим камінь більш сильний за своїм магічним властивостям. При цьому враховується і прозорість каменя. Мутний камінь не годиться для носіння, він не принесе своєму власнику нічого хорошого. Повністю білого халцедону рекомендують уникати. Це самий сильний камінь, але в той же час його сила підвладна не багатьом.

  Хризоберил — камені темно-зеленого кольору, званий «котячим оком». Він вважався амулетом всіх азартних гравців. Хризоберил допомагає при хворобах горла, застуді і астмі .

  Хризоліт — жовтувато-зелений напівкоштовний камінь. Магічні властивості хризоліту відомі з давніх часів. Прикраси з цим каменем (найчастіше персні) носили багато відомі астрологи і провісники, так як хризоліт розкриває здатність передбачати майбутнє. Хризоліт рекомендується носити людям з розхитаною нервовою системою. Він лікує заїкання, позбавляє від нічних кошмарів і приносить спокійний сон .

  Хризопраз — світло-зелений, прозорий (халцедон і опал) і напівпрозорий (халцедон і кварц) камінь. Цей камінь рекомендується носити всім молодим людям, так як він допомагає знайти своє місце в житті, визначити мету і досягти її. Зелений хризопраз є найкращим талісманом для ділових людей. Хризопраз з різними вкрапленнями не слід носити, краще прозорі або однорідні камені — саме вони допомагають людині. Хризопраз допомагає при нервових і очних хворобах.

  Гірський кришталь — безбарвний кристалічний кварц. Він поглинає будь-яку енергію і віддає її власнику. Цей камінь допомагає концентрувати волю. Як талісман гірський кришталь зміцнює сталість, а носиться у вигляді намиста, збільшує у годуючої матері надходження молока. Як амулет гірський кришталь позбавляє від нічних кошмарів, покращує роботу жовчного міхура. Чорний кришталь. або моріон. — темно-бурий, майже чорний кварц. Цей камінь використовується при викликанні душ померлих людей. Димчастий кришталь — кристалічний кварц бурого кольору нерівномірною прозорості. Цей камінь розвиває фантазію. Вважається, що він допомагає при зцілення від наркоманії .

  Циркон — прозорий камінь. Він сприяє розвитку розумових здібностей свого власника, зміцнює пам’ять, підвищує кмітливість. Циркон є талісманом мандрівників, він охороняє від злодіїв і грабіжників.

  Чароїт — неоднорідний напівпрозорий камінь фіолетового кольору з коричневими, чорними або білими вкрапленнями. Чароїт володіє сильними магічними властивостями, так як зміг поєднати в собі різні кольори. Але це дуже небезпечний камінь, тому його не рекомендують носити з собою.

  Шпінель — червоний камінь. Він допомагає при будь-яких діях, тому цей камінь повинні носити активні люди. Людям же нерішучим цей камінь носити не варто, в їх руках він втратить свої магічні властивості.

  Бурштин не є дорогоцінним каменем, але застосовується і як талісман, і як амулет. Бурштин підсилює інтуїцію і допомагає людині у виборі ділового партнера. Вважається, що бурштин допомагає лікуванню багатьох хвороб. Міститься в ньому бурштинова кислота сприяє стимуляції нервової системи, сприяє збільшенню гемоглобіну, зміцнює м’яз серця. Крім цього бурштин може захистити свого господаря від псування і пристріту.

  Яшма — непрозорий камінь різних кольорів. Найбільш часто зустрічається червона і зелена яшма, іноді буває блакитним, помаранчевої, сіро-фіолетового, чорного, а от чистого синього кольору — ніколи. Як талісман яшма підходить всім людям, пов’язаним з наукою. Цей камінь розкриває дар передбачення, сприяє концентрації уваги. Яшма використовується при різних магічних обрядах. Як амулет яшма допомагає при лихоманці і епілепсії. покращує пам’ять, відновлює сили.

  Яшма-агат — різновид яшми. Ці камені поєднали в собі властивості того і іншого каменю. Крім цього, яшма-агат сприяє розвитку абстрактного мислення.

  Хочете увічнити своє ім’я в історії?

  Залиште внизу сторінки коментар — коли-небудь сюди зайдуть Ваші діти-внуки і побачать знайоме ім’я.

  Короткий опис статті: камінь Опису каменів Опису каміння

  Джерело: Камені — опис, характеристики, властивості каменів

  Також ви можете прочитати