• Різне

  Інфрачервоні обігрівачі для дачі та будинки Дачне Королівство

  20.02.2017

  Інфрачервоні обігрівачі стельові та настінні)

  4 500 руб.

  Інфрачервоні обігрівачі поділяються на настінні і стельові. За своїм типом опалення кріпляться під стелею.

  Підходять інфрачервоні обігрівачі для дачі та будинки.

  Інфрачервоні обігрівачі з певною довжиною хвилі нагрівають знаходяться в приміщенні предмети побуту, меблі, підлога, стіни, які потім передають тепло навколишньому повітрю. За своїми відчуттями схоже що Вас гріє сонце, але без ультрафилетовых променів.

  Обігрівачі та їх випромінювання безопастны для здоров’я людей і домашніх тварин (собак, кішок, коней та інших).

  Інфрачервоні обігрівачі дозволяють створити комфортні умови всередині приміщення набагато швидше, ніж підлогові обігрівачі (конвектори, масляні обігрівачі), зігріваючі кімнату за рахунок кругообігу теплого повітря.

  Застосовувати обігрівачі можливо в різних приміщеннях з вілу та призначенням. Як правило, обігрівачі даного виду використовуються для додаткового опалення заміських будинків, автосервісів, офісів, виробничих приміщень. Варто відзначити використання інфрачервоних обігрівачів для сушіння декоративного бетону, організації нехамерзания води в підсобних приміщеннях.

  Деякі види інфрачервоних обігрівачів підходять для локального обігріву людей у відкритих чи напіввідкритих приміщеннях, наприклад, веранди, кафе та інші.

  Чим вигідні інфрачервоні обігрівачі при опаленні будинку?

  • Так як інфрачервоні обігрівачі прогрівають безпосередньо предмети, підлоги і стіни, використовуючи їх, Ви зможете назавжди забути про вогкості в приміщеннях, грибка і цвілі.
  • У весняний період ефективно можна просушити заміський будинок або котедж. У зимовий швидко прогріти будинок або не дати замерзнути трубах.
  • ІК-богреватели — це оптимальне співвідношення ціна/якість російського виробництва (наприклад, обігрівачі ALMAC).
  • Інфрачервоні обігрівачі це економія. В середньому витрата електрики не більш 30 Вт/м2 опалювальної площі в годину, при використанні в якості основного опалення. Організація подібного опалення також обійдеться порівняно не дорого.
  • Довговічність, безпеку і розширена гарантія є незаперечними перевагами.
  • Інфрачервоні обігрівачі легко монтуються-демонтуються і при необхідності встановлюються в інших приміщеннях.

  Короткий опис статті: декоративний обігрівач Інфрачервоні обігрівачі за низькими цінами в Санкт-Петербурзі інфрачервоні обігрівачі, іч обігрівачі, обігрівачі

  Джерело: Інфрачервоні обігрівачі для дачі та будинки — Дачне Королівство

  Також ви можете прочитати