• Різне

  Ідея проектування, виготовлення та встановлення біокамінів

  20.02.2017

  Ідея: проектування, виготовлення і установка біокамінів

  Ідея: проектування, виготовлення і установка біокамінів

  Ідея проектування, виготовлення та встановлення біокамінів
  Така річ як камін коштує чималих грошей, але навіть при їх наявності, його можна встановити не скрізь. Наприклад, в квартирах ставлять електричні декоративні пристрою. Але сьогодні винайдено біокамін нового покоління, який можна розпалити без диму і не потрібно встановлювати димар. Ще є головна перевага, що не потрібно, ані жодних дозвільних документів.

  Таке цікаве і нове винахід, щодня набирає обертів популярності, люди, які роблять ремонт квартир, хочуть, щоб там було все ідеально і часто замовляють собі біокаміни. Що грає на нашу користь як бізнесменів, так як на цьому можна відмінно заробити, при малих витратах і умілих руках. Роблячи ремонт у квартирі, багато вибирають міжкімнатні двері Mario Rioli. тому можна ще пропонувати свої послуги з встановлення дверей.

  Складається біокамін з таких частин: каркас, його можна виготовити з гіпсокартонних профілів; для прошарку стінок використовуємо скловату; і облицювання з плитки або топки. Самий звичайний варіант обійдеться для виробника в 65долларов. А діючі ціни на біокаміни від однієї тисячі доларів і вище. Ціна залежить від ціни матеріалу, дизайну і складних елементів.

  можна Будувати бізнес на виготовленні підлогових біокамінах, сувенірних біокамінах і навіть настільних. Також можна виготовляти топки, для тих, у кого вже є камінні імітації.

  Паливо: медичний спирт вище 90 відсотків, і бензин у співвідношенні 100. 10, денатурат, щоб аромат був приємний, можна в цю суміш додати ефірні масла.

  Де взяти клієнтів?

  Реклама на радіо, телебачення, в інтернеті, в газеті, всілякі листівки.

  Ще можна домовитися з будівельними бригадами та фірмами, і вихід на клієнтів через них.

  Виготовлені біокаміни можна продавати будівельникам.

  Якщо самі не можете зайнятися виготовлення біокамінів. Можна знайти досвідченого фахівця, а самим займатися просуванням послуги і товарів, заробіток при цьому хороший.

  Біокаміни – це нове слово в будівництві і декоруванні інтер’єру, що означає перспективу та кар’єрне зростання, а головне-впевненість у завтрашньому дні!

  Короткий опис статті: біокаміни ціна Така річ як камін коштує чималих грошей, але навіть при їх наявності, його можна встановити не скрізь. Наприклад, в квартирах ставлять електричні декоративні ус

  Джерело:
  Ідея: проектування, виготовлення і установка біокамінів

  Також ви можете прочитати