• Різне

  Групові балонні установки GOK

  20.02.2017

  Групові балонні установки GOK

  Групові балонні установки GOK — це з’єднання декількох пропанових балонів, в єдину систему для постачання споживача пропаном для потреб опалення, гарячого водопостачання або інших потреб.

  Дані установки використовуються як в приватних будинках, так і промислових цілях:

  виробництва, готелі, ресторани та інше.

  Принцип роботи газобалонної установки GOK з автоматичним клапаном. з кожної сторони від автоматичного клапана однакову кількість балонів — «робоча група» і «резервна група».

  У кожній групі може бути від 1 до 50 балонів. Кількість балонів у кожній групі має бути однаковим. Якщо у балонах робочої групи закінчується газ, то система автоматично перемикається на резервну групу балонів (система працює на основі пневматики, електроспоживання немає). Миттєве перемикання, тому газ подається безперебійно. Завдяки вбудованій візуальної індикації завжди можна визначити на якій групі балонів йде споживання газу — «робочої» або «резервної».

  Дивитися відео з докладним описом системи:

  Призначення — автономна газифікація котеджів, дач, будинків і т. д. Сфера застосування: газові котли опалення, газові колонки для нагрівання води, газові конвектори (каміни), газові плити для приготування їжі, газогенератори для отримання електрики. На обладнанні GOK (Німеччина) можливо організувати розведення газу від регулятора тиску по всім споживачам на кілька приватних будинків.

  Установка — завжди здатна до нарощування кількості балонів, якщо Вам буде недостатньо наприклад 10 балонів, Ви можете докупити комплектуючі та наростити обсяг системи до 12, 14, 16 і т. д. аж до 100 балонів.

  У порівнянні з газгольдерами на основі великих ємностей — дана пропозиція дешевше в кілька разів, не займає корисну площу, не вимагає щорічного обслуговування і складається з комплектуючих лише німецького виробництва. Безпека підтверджена Російськими і Європейськими сертифікатами, всі різьби оптимізовані під Російські стандарти. До системи додається інструкція та паспорт російською мовою.

  Обладнання сертифіковане.

  Виробник: GOK Regler — und Armaturen-Gesellschaft mbH & Co. KG (Німеччина)

  Дивитися: найчастіші питання по газгольдерам

  Короткий опис статті: газове опалення Групові балонні установки GOK Групові балонні установки GOK

  Джерело: Групові балонні установки GOK

  Також ви можете прочитати