• Каміни і печі

  Готові каміни печі Мета, Нева, Єнісей, Ангора. Продаж, зборка

  01.10.2015

  Готові каміни печі Мета, Нева, Єнісей, Ангора. Продаж, зборка, встановлення (монтаж) печей, камінів. Купити, замовити, встановити камін у Москві під ключ.Каталог серій

  Камін-Майстер: продаж печей і камінів. Готові каміни і каміни під ключ
  Продаж камінів (продаж піч камін), монтаж камінів

  Давно мрієте про каміні у власному будинку, але не знаєте, з чого почати? Компанія «Камін-Майстер» надає комплексні послуги, в які входить продаж камінів (продаж піч камін). зокрема готові каміни. збірка і установка камінів (установка печей камінів). Звичайно, ви можете зібрати і встановити камін самостійно, якщо володієте певними навичками, але все ж краще, якщо цю роботу виконають фахівці, адже монтаж камінів (монтаж печей камінів). виконаний непрофесіоналом, може обернутися масою неприємних наслідків. Продаж печей і камінів є основним напрямком діяльності компанії «Камін-Майстер», тому Ви можете сміливо звертатися до нас!

  Етапи монтажу каміна. Збірка камінів (піч камін установка)

  Етапи монтажу:

  • вибір місця розташування майбутнього каміна згідно з проектом;
  • розтин стелі над місцем установки димоходу;
  • установка міжповерхового проходу в цілях протипожежної ізоляції;
  • установка вогнезахисної плити на підлозі;
  • установка камінної топки;
  • установка і стикування двоконтурної і одноконтурної труби;
  • підключення топки каміна до димоходу;
  • встановлення дахової оброблення на покрівлі будинку;
  • висновок димоходу з парасолькою;
  • фарбування системи димоходу термостійкою фарбою;
  • монтаж камінної облицювання;
  • зборка каркаса короби з профілів;
  • монтаж теплоізоляції в профілях;
  • зведення короби;
  • будівництво гіпсокартонного короби з конвекційними гратами.

  Якісна збірка камінів піч камін установка ) від компанії «Камін-Майстер» позбавить Вас від зайвих турбот.

  Якщо потрібно встановити камін: монтажник камінів, майстер по камінів

  Якщо Вам потрібен досвідчений майстер по камінів монтажник камінів ), значить Ви звернулися за адресою. У компанії «Камін-Майстер» працюють тільки висококваліфіковані фахівці, які здійснюють роботи з встановлення камінів з дотриманням всіх правил пожежної безпеки. Всі наші майстри пройшли обов’язкове навчання і мають сертифікати, що підтверджують право на здійснення всіх видів монтажних робіт любої складності. Ми надаємо обов’язкову гарантію на всі монтажні роботи. Перед їх початком ви можете проконсультуватися з кваліфікованим фахівцем по всіх цікавлять вас технічних питань.

  Пам’ятайте, що робота професіоналів дозволить вам істотно заощадити час і гроші, а головне – зберегти майно і зберегти життя і здоров’я своїх близьких.

  Камін-Майстер вже більше 5 років займається монтажем та реалізацією камінів, камінних топок і печей-камінів. У виробничих цехах компанії працюють справжні професіонали, досвід яких у поєднанні з новітніми технологіями гарантує високу якість продукції. Компанія «Камін-Майстер»: допоможемо грамотно встановити камін !

  Не знаєте, де купити каміни? Купити камін в Москві можна в «Камін-Майстер»!

  Ставите питанням, де купити каміни. Вся продукція Камін-Майстер сертифікована і відповідає найвищим стандартам якості, безпечна і комфортна у використанні. Гарантована якість гармонійно доповнюється доступною ціною. Широкий асортимент і оригінальний дизайн дозволить вибрати саме ту модель, про яку ви мріяли. Вигідно купити камін в Москві легко, якщо Ви звернулися в кампанію «Камін-Майстер»!

  Замовити камін під ключ легко!

  Цікавлять готові каміни. Ви можете замовити камін під ключ. Ми охоче Вам в цьому допоможемо, підберемо якісний камін, що підходить по дизайну і ціні. На нашому сайті представлений гідний вибір готових камінів. Зателефонувавши нам або залишивши заявку на дзвінок, Ви отримаєте грамотну і детальну консультацію з усіх питань, що Вас цікавлять. Не пропустіть шанс замовити камін під ключ за хорошою ціною!

  Каміни печі Мета: де купити піч камін Мета, ціни на каміни Мета

  Широким попитом на ринку користуються каміни печі Мета. Вони відрізняються високою якістю, довговічністю, простотою і безпекою використання, а також володіють стильним дизайном. Якщо перед Вами стоїть питання, де придбати піч камін Мета. з компанією «Камін-Майстер» Ви легко вирішите. Великий асортимент продукції, представлений на нашому сайті, дозволить задовольнити найвимогливіший смак. Наші ціни на каміни Мета цілком доступні.

  Печі каміни Нева. Печі каміни Ангара. Піч камін Єнісей

  Серед різних камінних моделей, що випускаються фірмою «Мета», досить популярними є печі каміни Нева. Дана модель поєднує в собі ефективність, технологічність і невисоку ціну. Більш потужними є печі каміни Ангара. Вибравши цю модель, Ви отримаєте можливість спостерігати за живим вогнем, насолоджуватися конвекційним теплом, бути в абсолютній безпеці від іскор і сажі, регулювати силу полум’я і тривалість горіння з безпекою і ефективністю опалення закритій печі. Для опалення житлових приміщень, котеджів і дач площею до 110 квадратних метрів ідеально підійде піч камін Єнісей. Сталева топка печі укомплектована спеціальним вогнестійким цеглою. Це дозволяє накопичувати тепло і, не підкладаючи додатково дров, довго обігрівати приміщення.

  Короткий опис статті: каміни і печі

  Джерело:
  Готові каміни печі Мета, Нева, Єнісей, Ангора. Продаж, зборка, встановлення (монтаж) печей, камінів. Купити, замовити, встановити камін у Москві під ключ.Каталог серій

  Також ви можете прочитати