• Фото камінів

  Головна ¦ Печі & каміни

  02.10.2015

  . Ви зайшли на цей сайт і вже готові піти?

  Важко не погодитися з вашим рішенням.

  Виглядає сайт нудно, нецікаво і несучасно.

  У ньому немає креативності, анімації і ефектних зображень. І ще багато чого тут немає.

  Але все-таки один плюс є…

  Він цінний своїм внутрішнім змістом.

  Ми переконані в тому, що за фотографіями печей і камінів неможливо зробити правильний вибір, скільки їх не розглядай. Спочатку про них потрібно прочитати.

  Читання — це праця, але якщо хочеться у всьому розібратися самому, альтернативи читання немає.

  Одна справа, коли не розібравшись купити невідповідну для себе мультиварку, інша справа піч або камін…

  Наприклад, можна через декілька секунд отримати відчутну допомогу, якщо скористатися розробленим нами алгоритмом вибору, який дозволяє у багато разів звузити коло пошуку, і відкинути явно невідповідні варіанти.

  Ймовірність помилки зменшиться багаторазово.

  Спробуйте. Відвідувачі сайту кажуть, що це працює і реально допомагає. А статистика говорить про те, що 35% з тих, хто побував на цьому сатйе повертаються.

  Перші два кроки з чотирьох ви зможете пройти за кілька секунд за допомогою графічного варіанту алгоритму. Відповідаючи «Так» чи «Немає», ви виберете одну з чотирьох груп.

  Якщо вам достатньо цієї схеми, зайдіть в розділи каталогу і підберіть модель. А якщо витратите декілька хвилин на читання пояснень і зробите 3-й і 4-й крок, то ще більше звузите коло пошуку.

  Ось алгоритм у текстовому варіанті. Щоб ним скористатися, потрібно відповісти на 4 питання.

  1. Буде дров’яна піч або камін бути основним або єдиним джерелом тепла у вашому будинку або на дачі?

  Якщо вам потрібен основне джерело обігріву, то піч або камін повинні давати тепло цілодобово протягом всього опалювального сезону. Для цієї групи печей і камінів важливі три характеристики.

  Перша — це наявність режиму тривалого горіння. Сучасні печі тривалого горіння та деякі каміни можуть працювати на одній закладці дров від 5-6 годин до 10-12 годин.

  Це досягається тим, що дверцята закриваються герметично, а в топку подається обмежена кількість повітря. При цьому дрова довго горять приглушеним полум’ям.

  Такі печі зручні тим, що дрова не потрібно підкладати часто. І якщо ви закладете повну топку з вечора, то поліна будуть горіти до ранку.

  Друга характеристика — можливість акумуляції (накопичення) тепла. Це можливо якщо піч або камін має теплонакопительный камінь. У цьому випадку нагріваються камені, і після прогорання дров вони протягом кількох годин віддають тепло.

  Режими тривалого горіння та нагромадження тепла можуть застосовуватися або окремо або в поєднанні один з одним.

  Третій важливий показник — надійна конструкція та висока якість матеріалів — піч або камін повинні працювати постійно, весь опалювальний сезон. Далеко не всі дров’яні опалювальні печі та каміни розраховані на таку експлуатацію.

  Якщо ви не плануєте використовувати камін як основне джерело тепла, то, швидше за все, він потрібен вам як елемент інтер’єру, для задоволення посидіти біля вогню або як додаткове джерело тепла.

  Такі печі і каміни не мають режим тривалого горіння. Дрова в них горять в середньому до 3 годин. Більше того, вони розраховані на періодичну роботу і не призначені для постійної експлуатації.

  Такий поділ печей і камінів на дві групи не означає розділення по вартості дорого/недорого. Дорогі і недорогі варіанти є і в тій і в іншій групі.

  Відповівши на таке питання, ви ще зменшіть коло пошуку. По суті, в більшості випадків, це вибір цінової категорії.

  2. Повинен камін (або піч) бути технічно досконалим і максимально довговічною?

  Відповідаючи на це питання «так» чи «немає» ви обираєте ціновий діапазон. Про ціни ми скажемо трохи пізніше, а зараз необхідно пояснити наступне.

  Існують печі і каміни прості і демократичні. Вони також можуть бути красивими, стильними, інтер’єрними і навіть бути витвором мистецтва.

  І вид вогню в різних печах і камінах різний. В більш простих вогонь горить так, як ми звикли бачити палаюче багаття, а в більш досконалих картина вогню інша. Гра надзвичайно красива.

  Є і ще один момент. У кожному сучасному опалювальному приладі, що працює на дровах, є так звана система очищення скла. Вона призначена для того, щоб скло каміна або печі не коптилося.

  У просунутих моделях система очищення працює більш ефективно. У печах та камінах менш досконалих скло коптиться сильніше і частіше. Ступінь закопчения стекол залежить від того, наскільки правильно організовані потоки газів усередині печі або топки і від якості дров.

  до Речі, якість дров — дуже важливий фактор ефективності і безпеки роботи печі або каміна.

  У недорогу категорію входять печі і каміни вітчизняного та імпортного виробництва. Вони поступаються по дизайну і довговічності більш дорогим, не дають таку красиву картину вогню, але вони ефективні, безпечні і прослужать вам багато років.

  Термін служби більш дорогих печей і камінів значно вища і може досягати декількох десятків років.

  При виборі цінової категорії, якості і довговічності печі або каміна потрібно врахувати ще одну обставину.

  Якщо ви купуєте, наприклад, дорогу відео, аудіо або іншу електроніку, або навіть автомобіль, то через декілька років усе це морально застаріє.

  Якщо ви купуєте більш якісний і дорогий камін або піч і димар — це вкладення не втратить своєї цінності і через кілька десятків років. І ось чому.

  Зараз досягнутий максимально можливий ККД сучасних печей та камінів, що працюють на природній тязі — 87% (без застосування димососів і вентиляторів).

  Це означає, що системи спалювання деревини доведені до можливого досконалості і подальший розвиток печей і камінів будується на доведення окремих механізмів, зміну дизайну та ін

  чи Можуть печі і каміни стати старомодними і несучасними через кілька років?

  Якщо придивитися до старовинних печей і камінів, то вони не здаються старомодними і в наш час.

  Деякі моделі печей 18-19 століть з удосконаленою системою горіння і з дверцятами зі склом випускають і зараз.

  сучасна піч (або камін) не втратить своєї цінності, та не буде виглядати старомодною і через 30 і через 50, і через 80 років.

  Головна ¦ Печі & каміни

  Головна ¦ Печі & каміни

  Ці старовинні печі не здаються старомодними і в наш час.

  Отже, відповівши лише на два простих питання, ми весь асортимент опалювальних печей та камінів розділили на чотири групи товарів.

  1. Недорогі печі і каміни, які використовуються в якості основного або єдиного джерела тепла.

  2. Печі і каміни, які використовуються в якості основного або єдиного джерела тепла середньої і високої вартості.

  3. Недорогі печі і каміни, використовувані в якості додаткового джерела тепла.

  4. Печі і каміни, використовувані в якості додаткового джерела тепла середньої і високої вартості. Отримання тепла може не передбачатися.

  Це представлено в графічному варіанті алгоритму, який ви бачили вище.

  3. Яка повинна бути потужність печі або каміна, щоб у будь-яку погоду забезпечити теплом приміщення?

  потужність Розраховується за допомогою простої формули.

  Потужність (кВт) = Обсяг приміщення (куб. м) / 25 х 1,3 (1,7)

  Якщо сказати словами, один кіловат розрахований на обігрів 25 кубометрів приміщення. Так зазначено у Сніп. Ми рекомендуємо закласти запас по потужності 30-70%.

  Це дає більш тривалу роботу на одній закладці дров. Якщо потужність буде точно відповідати розмірам будинку, можливо, доведеться вставати вночі і підкидати дрова.

  Увага! Ця формула підходить не для всіх печей і камінів. При розходженні, необхідно орієнтуватися на характеристики, які вказані виробником.

  Четверте питання стосується зовнішніх характеристик і дизайну.

  4. Як повинен виглядати камін (або піч)?

  Тут потрібно вибрати візуальні характеристики — розмір камінної топки, форму скла, матеріал і форму камінної облицювання та інші.

  Отже, відповівши на ці чотири питання, ви можете зосередити свою увагу на необхідній вам і більш вузькій групі печей і камінів.

  Нижче у статті ми розглянемо ще кілька важливих питань.

  — Яку піч для лазні купити вигідніше — недорогу або більш якісну і дорогу? Приклад з розрахунками.

  — Якщо у вас опалення на газу, то яка користь від сучасного каміна?

  — Гарантія — 30 років. Який димар самий довговічний і безпечний?

  Відповіді на ці та інші питання можна отримати і у магазині. До того ж є кілька причин заїхати до нас.

  1. Ви можете вибирати, бачачи велику кількість виставкових зразків, так як наш магазин — найбільший магазин печей і камінів в Пермі. У нас багато товарів ексклюзивних — в Пермському краї їх можна придбати тільки у нас.

  ТД «Печі & Каміни» — це спеціалізований постачальник пічного і камінного устаткування. Ми більше 10 років займаємося тільки цим і у своїй галузі розбираємося непогано.

  Особливість нашого магазину в тому, що ми пропонуємо великий вибір недорогих, середніх за ціною і більш дорогих печей і камінів.

  Ми ретельно підбираємо асортимент і працюємо не з усіма вітчизняними постачальниками та виробниками. Тому, що б ви не купили в нашому магазині — це будуть якісні, ефективні і довговічні вироби.

  Головна ¦ Печі & каміни

  В торгових залах ТД «Печі & Каміни» просторо.

  2. Доїхати до магазину зручно, тут майже не буває пробок. Магазин знаходиться в 800 метрах від Пермського Державного Університету, на вул. Лесозаводская, 9. Режим роботи: в робочі дні з 10-00 до 19-00, в суботу з 10-00 до 17-00, неділя — вихідний. Без перерви на обід.

  Головна ¦ Печі & каміни

  Біля магазину велика парковка і завжди є вільні місця.

  3. Ви можете отримати кваліфіковану консультацію, тому що у нас працює професійно підготовлена команда. Протягом 10 років ми по крихтах збирали знання і накопичували досвід.

  Завдяки нашим партнерам ми проходили навчання на заводах виробників камінного устаткування Німеччини, Франції та Швеції і на виробництві керамічних димоходів в Німеччині.

  Це підтверджується безліччю дипломів і сертифікатів. отриманих за результатами навчання і які ви можете бачити в нашому магазині.

  4. Якщо ви хочете заощадити, ми знаємо, як це зробити і запропонуємо альтернативні варіанти. Наші менеджери добре вивчили асортимент.

  Не скрізь це можливо, але наприклад, при купівлі камінної топки і облицювання з натурального каменю у нас є дуже цікаві пропозиції. Про них ми скажемо нижче, а докладно — у розділі «Дров’яні каміни».

  5. Для покупців печей і камінів ми надаємо знижку на димар .

  Іноді змонтувати димар з допомогою стандартних деталей неможливо, а продавці і виробники димоходів не приймає індивідуальні замовлення, тому що це не вигідно. У нас налагоджено власне виробництво димарів з нержавіючої сталі в.

  . Для наших покупців печей і камінів ми виготовляємо замовлені деталі, якщо в них з’являється потреба.

  6. Ми приймаємо деталі димоходів, що опинилися непотрібними, і повертаємо 100% вартості в день повернення .

  Не завжди вдається правильно розрахувати весь димохід. Вам не потрібно повертатися в місто для того, щоб обміняти або докупити потрібні деталі. Можна купити їх з запасом.

  А в слушний час привезти елементи, що залишилися, і ми повернемо вам гроші. Це економить час і знижує витрати .

  7. В нашій компанії організовано виробництво кованих виробів — камінної та пічного приладдя, меблів, огорож, воріт, хвірток, перил, грат і інших.

  Ви можете ознайомитися з нашими роботами, каталогами та отримати необхідну консультацію прямо в магазині.

  8. Ще одне наше виробництво — обробка натурального каменю. facings, портали камінні полиці ми можемо виготовити за індивідуальним замовленням. А також сходи, перила, стільниці, підвіконня та інші вироби.

  9. Унікальність нашої пропозиції полягає в тому, що займаючись куванням та обробкою каменю, ми можемо виконати замовлення з каменю в поєднанні з куванням. Такої пропозиції в Пермі немає.

  10. Монтаж печей та камінів здійснюють досвідчені пічники, з якими ми працюємо протягом багатьох років.

  Може бути, вам захочеться зробити монтаж своїми силами?

  В цьому випадку наші менеджери безкоштовно проконсультують вас або ваших працівників як це зробити правильно. Не довіряйте проведення цих робіт тим, хто не має досвіду. Повірте, за 10 років ми бачили багато невеселих історій, з цим пов’язаних.

  Звернувшись в наш магазин, ви можете вирішити кілька завдань в одному місці.

  Якщо у вас виникли питання, зателефонуйте по телефону 259-54-29.

  Або приїжджайте в магазин, щоб побачити.

  Адреса: вул. Лесозаводская, д. 9.

  Ми працюємо з 10-00 до 19-00, в суботу з 10-00 до 17-00, неділя — вихідний.

  Без перерви на обід.

  А зараз ми пропонуємо за допомогою простих розрахунків подивитися, наскільки доцільно економити на купівлі, наприклад, печі для лазні.

  Для порівняння візьмемо недорогу піч для лазні виробництва Росії, зігріваючою до 18 куб. м. парилки вартістю 11.800 рублів. Дверцята металева з тунелем. Топка виготовлена з недорогої нержавіючої сталі 2 мм Печі такого типу — раскупаемые з-за своєї низької ціни.

  І піч АТБ виробництва Росії зігріваючою до 20 куб. м. вартістю 35 300 рублів. Дверцята чавунна без тунелю. Піч виготовлена з чавуну товщиною 10-20 мм

  Головна ¦ Печі & каміни

  Короткий опис статті: фото камінів Печі-каміни — це опалювальні прилади, що поєднують вишуканий зовнішній вигляд каміна і опалювальні функції справжній печі. Опалюючи …

  Джерело: Головна ¦ Печі & каміни

  Також ви можете прочитати