• Каміни

  Головна . Компанія «Камея. Калуга

  25.09.2015

  Виробництво камінів, виготовлення сходів. Компанія «Камея»
  Загальна інформація про компанію

  Компанія «Камея» була утворена в 1990 році. Ми займаємося виробництвом сходів, підвіконь і камінів. Компанія пропонує своїм клієнтам ексклюзивні каміни виробництво Росія, виконані з мармуру, черепашнику, доломітів і штучного каменю.

  Виробництво сходів

  Компанія є одним з провідних виробників сходів в нашій країні. Сходи можуть бути типовими і ексклюзивними, маршовими і гвинтовими. Виробництво дерев’яних сходів здійснюється тільки з цінних порід деревини. Дерев’яні сходи від виробника відрізняються найвищою якістю.

  Виробництво камінів

  Покупці можуть придбати електричні і дров’яні каміни російського виробництва. При виробництві камінів застосовується мармур зі всього світу.

  Фірма виготовляє продукцію на власних виробничих потужностях. Своїм клієнтам ми надаємо повний комплекс послуг, що включає в себе, як розробку проекту, так і монтаж. Роботи здійснюються на всій території РФ та країн СНД.

  Компанія «Камея» працює на ринку вже 19 років. За цей час ми встигли отримати великий досвід у виробництві сходів для невеликих котеджів і шикарних вілл, а також у виробництві камінів і їх монтажі в дерев’яних і цегляних будинках.

  Менеджери та дизайнери компанії завжди раді допомогти клієнтам підібрати камін до їх інтер’єру. У тому випадку, якщо готового зразка не буде, фахівці компанії виготовлять облицювання за ескізами та розмірами замовника. Клієнт також може вибрати матеріал: натуральний або штучний камінь (мармур, граніт), а також масив дерева різних порід.

  Представники компанії готові виїхати в будь-який регіон або район Росії. Асортимент продукції і послуг весь час розширюється та оновлюється.

  Компанія «Камея» займається виробництвом електричних камінів, ексклюзивних меблів, виробництвом сходів і багатьох інших речей. Мармурові і дерев’яні сходи виробника здатні прикрасити інтер’єр будь-якого будинку або квартири. Дуже важливо, що фірма має можливість контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва. Вартість продукції приємно дивує.

  Фірма також випускає ексклюзивні сувеніри з виробних і напівкоштовних порід каменю (чароїт, яшма). Це можуть бути камінні годинники, вази, кулі ідеальної форми до 400 мм в діаметрі і письмові прилади. Одним з напрямів роботи даного підприємства можна назвати розробку і виготовлення ексклюзивних меблів. Воно випускає столи переговорів, президентські столи і шафи. Меблі і сходів виробляється з дуба та ясена вищого сорту, інкрустованого каменем. Компанія є відомим постачальником камінів виробництво Росія. Вона гарантує найвищу якість своєї продукції.

  Філії компанії є в багатьох містах нашої країни. Наша продукція користується великою популярністю у Москві, Ярославлі, Ростові, Бєлгороді, Тюмені та багатьох інших містах. Компанія має партнерів по всій країні. Сходи і каміни нашого виробництва можна зустріти в десятках містах.

  Треба відзначити, що компанія «Камея» постійно приймає участь у різних виставках: «Дні малого бізнесу в Москві» (1997 р.), «Будівництво та архітектура» р. Тюмень (1999р.), «Калузька область москвичам» р. Москва (1999р.).

  «Камея» є переможцем конкурсу «100 + 1 кращих товарів 2000 року» в номінації «Промислові товари для населення» і має дипломом від Бєлгородської торгово-промислової палати «Белекспоцентр» — «Регіони Росії» (2002 р.).

  Контакти виробника сходів і камінів:

  Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія «Камея». Виробництво сходів, виготовлення камінів.

  248901, р. Калуга, п. Резвань, вул. Свердлова, 4,

  тел. (4842) 58-05-19 тел/факс: 58-06-81

  Короткий опис статті: каміни

  Джерело: Головна | Компанія «Камея» Калуга

  Також ви можете прочитати