• Різне

  Газовий камін: для дачі, для дому. Де купити газовий камін, ціна

  14.09.2015

  Газові каміни – комфорт і легкість життя

  Газовий камін: для дачі, для дому. Де купити газовий камін, ціна
  Газові каміни зовні нічим не відрізняються від дров’яних і електричних. Не фахівець, дивлячись на полум’я у вогнищі каміна не зможе з упевненістю сказати який камін перед ним знаходиться: дров’яної, газовий або електро камін.

  Головною відмінністю газового каміна є влаштування паливної системи, яка представляє з себе газовий пальник, укладену в чавунний корпус з вогнетривким склом. Газові каміни декорують фальш-вугіллям або фальш-поліна з жаростійкої кераміки, які створюють ілюзію горіння дров.

  Газовий камін – основні елементиГазовий камін: для дачі, для дому. Де купити газовий камін, ціна

  Верхня частина газового каміна виконана у формі димозбірника, який переходить в дымоотводящий канал і потім в димохід. Для збільшення ККД і посилення тепловіддачі, корпус каміна і димосборніка роблять з «ребрама» — гармошкою. Завдяки ребрам корисна (робоча) площа каміна збільшується, і приміщення опалюється швидше.

  Для роботи каміна на газі необхідно встановити димар, який буде створювати тягу і виводити продукти горіння в атмосферу. Під час горіння газу виробляється не тільки вуглекислий газ, але і водяні пари. Тому в якості димоходу для газової печі-каміна необхідно вибирати водовідштовхувальний термостійкі матеріал, який не руйнується від вологи і тепла. Сьогодні таким матеріалом є нержавіюча сталь, обрамлена теплоізоляційними матеріалами.

  Газовий камін: для дачі, для дому. Де купити газовий камін, ціна
  портал біля газового каміна оснащують решітками вентиляції, через які відбувається циркуляція холодного і теплого повітря. Для облицювання каміна і топки використовують негорючі матеріали, як кераміка, кахельна плитка, різні види природного каменю, ковані залізні елементи. У газового каміна портал (облицювання) виконує не тільки декоративну функцію, але і, в першу чергу, забезпечує безпеку конструкції. Забороняється використовувати газову топку в розібраному вигляді – без облицювання, т.к. в такому положенні порушується правильний хід циркуляції повітря і підвищується ймовірність пожежі.

  Сучасні каміни на газу забезпечені системою контролю температури горіння. Вбудована система управління каміном відстежує показання датчиків температури повітря в приміщенні, температури всередині каміна і дані з інших датчиків. На основі одержуваних сигналів система управління запалює газ (збільшує полум’я) або припиняє горіння пальника. Так, наприклад, при нагріванні повітря в кімнаті до заданої Вами температури, система управління відстежить показання датчика і погасить пальник. Як тільки температура повітря в приміщенні знизиться на 1-2 градуси нижче заданого значення, пальник включиться знову. Крім того, газові печі-каміни забезпечені датчиками безпеки, які контролюють наявність тяги, тиску газу і його надходження в пальник, наявність полум’я. Якщо система виявить якісь проблеми, подача газу буде зупинена, а можливість пожежі виключена.

  Переваги газового каміна

  1. Газовий камін: для дачі, для дому. Де купити газовий камін, ціна
   Дешевизна і доступність палива для газового каміна. Якщо Ваш будинок підключений до центральної системи газопостачання, то Вам не потрібно заготовляти і зберігати паливо, як наприклад, роблять власники дров’яних камінів. Крім того, Вам не потрібно прибирати золу і вугілля, чистити димохід від нагару і кіптяви. Також, Ви можете використовувати скраплений газ в балонах – даний варіант підходить для експлуатації газового каміна на дачі.
  2. Камін на газ має більш високий рівень безпеки, виключена можливість перегріву оскільки всі процеси від подачі газу, до горіння і відключення каміна управляються автоматично. Крім того, газовий камін не має відкритого полум’я, при горінні газу немає іскор, які є частою причиною загорянь.
  3. Газовий камін володіє високим коефіцієнтом корисної дії (ККД) — до 85%. Це означає, що газ віддає свою енергію і переробляє її в тепло, а втрати на тепловіддачі становлять усього 15%. Нагадаємо, що у класичного дров’яного каміна з цегли ККД не перевищує 30%.
  4. Стандартні газові печі каміни характеризуються високою потужністю – від 7 до 12 кВт і невеликою витратою пального – приблизно 500 грам в годину. Якщо камін на газу використовувати в декоративному режимі (не для опалення, а для мерехтіння вогню в топці) то цей показник становить 180-250 грам на годину, що можна порівняти з витратою газу під час готування в кухонній газовій плиті.
  5. Управління здійснюється автоматично, що називається з кнопки, до того ж багато моделей оснащуються пультом дистанційного керування. На свій розсуд ви можете регулювати температуру в кімнаті, інтенсивність і висоту полум’я в камері горіння.
  6. Газовий камін: для дачі, для дому. Де купити газовий камін, ціна
   Газові каміни набагато простіше в установці, ніж каміни з цегли. займають менше місця, мають компактний димовідвід, який легко можна встановити в квартирі. Все частіше росіяни використовують газовий камін для дачі.

  Слабкі сторони газового каміна

  До недоліків газових камінів, слід віднести той факт, що для роботи потрібно підключення до електромережі — система управління і датчики працюють від електрики.

  Для установки і монтажу складного устаткування, такого як камін газовий, необхідно залучати фахівця з муніципальних служб (у Москві-до таких відноситься МосГаз). Співробітник повинен буде зробити запис в книгу обліку та встановлення газового обладнання та записати вихідні дані каміна.

  Також, ціна газового каміна значно вище ціни на електричний камін. Але, якщо ви вирішите купити газовий камін, ви не розчаруєтеся і залишитеся задоволені вибором. Камін на газ дозволить Вам насолодитися виглядом справжнього живого вогню, теплом домашнього вогнища і безтурботним відпочинком.

  Якщо Ви за певних причин не можете собі дозволити газові або електро камін, то ідеальним варіантом для вас буде купити фальшкамін. який не вимагає ні димоходу, ні палива, ні будь-яких дозволів на установку і монтаж каміна .

  Короткий опис статті: газовий камін купити Газовий камін відмінна альтернатива класичним дров’яного каміна. Камін на газ ідеально підходить для квартири або дачі. Ви не пошкодуєте якщо вирішите купити газовий камін,газовий камін для дачі,ціна газовий камін,каміни на газі,дров’яний камін,електричний камін

  Джерело: Газовий камін: для дачі, для дому. Де купити газовий камін, ціна питання

  Також ви можете прочитати