• Різне

  Газова пальник для котла . Котли та котельне обладнання

  20.02.2017

  Газова пальник для котла

  Газова пальник для котла . Котли та котельне обладнання
  Для того, щоб вибрати газовий котел, необхідно спочатку визначитися з тим, де буде проходити його установка і яким способом. Зазвичай, місце розташування газового котла не викликає питань у господарів дому, але проблеми починаються саме з визначенням способу установки, тому краще всього ознайомитися з можливими варіантами заздалегідь. За способом установки газові котли діляться на два види – підлогові і настінні. Підлогові газові котли є консервативним варіантом, оскільки існують на ринку вже багато років і за цей час не зазнали ніяких істотних змін.

  Так само відбувається поділ підлогових газових котлів на дві групи: котли, оснащені атмосферним пальником та котли, оснащені надувним пальником. У надувний пальника є й інші назви, такі як вентиляторна або змінна. Котли, оснащені надувними пальниками, мають трохи більш високий коефіцієнт корисної дії, а роботу можуть здійснювати і на газі, і на рідкому паливі. Надувні пальника не входять в комплектацію підлогового газового котла, тому і в його вартість включені не будуть, якщо вам подобається саме цей варіант, то придбання надувний пальника буде окремим процесом. Так само одним з переваг підлогових котлів з надувним пальником – висока потужність, оскільки вона може досягати навіть декількох тисяч кіловат.

  Газові котли, які оснащуються атмосферним пальником, є більш дешевими, тихими і лагідними. Дана горілка виготовляється з повною відповідністю всім вимогам, що стосуються екологічності та економічності. Основне примущество газових котлів, які оснащуються атмосферним пальником – незалежність від електрики, саме тому використання газових котлів з атмосферним пальником можливо навіть в найскладніших життєвих ситуаціях.

  Така атмосферний пальник вбудовується в газовий котел і є його невід’ємною частиною, отримання повітря і відвід продуктів згоряння в таких котлах відбувається за допомогою природної тяги димаря.

  Таким чином, у атмосферних газових котлів є ряд переваг перед котлам, оснащеним надувними пальниками, оскільки атмосферні є більш економічними по відношенню до електроенергії, забезпечують постійну роботу котла і є більш дешевим варіантом, при цьому не втрачаючи якість своєї роботи. Так само для тих, у кого будинок порівняно невеликий, атмосферний пальник буде кращим варіантом, оскільки її робота відбувається безшумно, на відміну від надувний.

  Короткий опис статті: газова пальник для печі

  Джерело: Газова пальник для котла | Котли та котельне обладнання

  Також ви можете прочитати