• Камін

  «Гарячий вибір. для дому: якими бувають каміни?, DECORON

  02.10.2015

  «Гарячий вибір» для будинку: якими бувають каміни?

  Необхідність побудувати або купити камін рідко буває результатом спонтанного рішення. Частіше ця думка визріває роками – як частина мрії про ідеально затишному приміщенні, і реалізовується разом з проектуванням власного заміського будинку або підвищенням статусності готового приміщення. Адже камін – вирішальний елемент не тільки формування інтер’єрного стилю, але і способу життя.

  Втім, і складність створення традиційних камінів ніколи не предрасполагала до спонтанності зміни інтер’єру в їх користь. Між тим, ставлення до каміна пора дещо змінити: сучасний камін може з’явитися в житло з волі за лічені години без ремонту приміщення та додаткових робіт. Але давайте про все по порядку.

  Вибір каміна повинен враховувати безліч особливостей цього опалювально-декоративного елемента: його основне призначення, рівень ККД, розташування каміна (кутовий, вбудовуваний, встановлюваний біля стіни або по центру приміщення), стиль дизайну: класика, модерн, кантрі, хай-тек і т.д.

  Але перш за все, слід визначитися з типом каміна по виду палива – адже це принципово різні конструкції, що вимагають принципових відмінностей у догляді і експлуатації.

  Каміни на твердому паливі (традиційні)

  Досить масивні будівельні споруди, побудовані з урахуванням протипожежних вимог і будівельних норм і правил. Складаються з декоративного порталу, топки і димаря.

  «Гарячий вибір. для дому: якими бувають каміни?, DECORON

  • Переваги: справжній «живий» вогонь; доступність палива; класичність і грунтовність.
  • Недоліки: можливість облаштування тільки в заміському будинку, створення проекту на етапі проектування будівлі; необхідність заготівлі, зберігання дров, чищення каміна.

  Газові каміни

  Нагріваючим елементом у них служить атмосферний газовий пальник, обладнана системою автоматичного управління.

  «Гарячий вибір. для дому: якими бувають каміни?, DECORON

 • Переваги: не прив’язаний до димоходу, вогонь схожий на вогонь традиційного каміна завдяки використанню керамічних декоративних дров, собівартість набагато нижче дров’яного каміна; моделі можуть бути пересувними.
 • Недоліки: необхідно узгодження і встановлення тільки фахівцями газовою службою; необхідний висновок труби в газохід або на вулицю; природний газ вибухонебезпечний, без нагляду камін залишати не можна.
  Електричні каміни

  Є пристроями, що працюють від електромережі. Імітують живий вогонь. Можуть управлятися дистанційно, передбачати регулювання інтенсивності тепла.

  «Гарячий вибір. для дому: якими бувають каміни?, DECORON

  • Переваги: не потребують встановлення, екологічні, не вимагають особливого догляду, найширший вибір дизайн-рішень, високий ККД.
  • Недоліки: вогонь не справжній.

  Каміни на біоетанолі

  Новаторське рішення, із застосуванням пальника на екологічно чистому паливі – біоетанолі, абсолютно безпечний для людини при згорянні. З цієї причини каміни не обладнуються витяжками або димоходом.

  «Гарячий вибір. для дому: якими бувають каміни?, DECORON

  • Переваги: широкі можливості для дизайнерських ідей, можливість установки в будь-якому місці приміщення, не потрібен монтаж; немає димаря або труби; вогонь – справжній; хороша опалювальна здатність.
  • Недоліки: більш висока, ніж у інших видів, вартість палива.

  У нашому каталозі представлений великий вибір камінів на біоетанолі .

  Каміни на гелевому паливі

  Пересувні біокаміни, в яких в якості палива використовується горючий гель, який не виділяє при горінні шкідливих речовин. Аналогічні камінів на біоетанолі. Сучасний ринок камінів пропонує величезні можливості для будь-якого житла.

  «Гарячий вибір. для дому: якими бувають каміни?, DECORON

  Короткий опис статті: камін Вибір каміна повинен враховувати безліч особливостей цього
  опалювально-декоративного елемента: його основне призначення, рівень ККД,
  розташування каміна (кутовий, вбудовуваний, встановлюваний біля стіни або
  центру приміщення), стиль дизайну: класика, модерн, кантрі, хай-тек і т. д. Але перш за все, слід визначитися з типом каміна
  по виду палива – адже це принципово різні конструкції, що вимагають
  принципових відмінностей у догляді і експлуатації.

  біокаміни купити у москві, магазин, біокаміни

  Джерело: «Гарячий вибір» для будинку: якими бувають каміни? — DECORON

 • Також ви можете прочитати