• Різне

  Фальш-каміни в інтерєрі вітальні кімнати

  20.02.2017

  Фальш-каміни в інтер’єрі вітальні

  Зміст

  Фальш-каміни в інтер’єрі вітальні можуть бути цікавим елементом декору, а можуть і наповнювати кімнату затишним теплом у ті сезони, коли на вулиці вже або ще холодно, а центральне опалення відключене.

  Дане рішення часто використовується в котеджах, приватних будинках і особливо в стандартних міських квартирах, де збудувати повноцінний камін з дров’яним опаленням неможливо через відсутність димоходу. Такий камін відмінно справляється з усіма покладеними на нього функціями — прикраса і опалення вашої оселі.

  Місце фальш-камінів в інтер’єрі визначаєте ви самі. Їх можна розташувати в центрі стіни, в кутку приміщення, або навіть підвісити до стелі.

  Яку кімнату прикрасить собою камін, залежить від уподобань господаря. Доречним він буде і в кабінеті, і в спальні, і в кухні, особливо, якщо вона відрізняється великими розмірами. Але найбільш звичне місце для каміна, звичайно ж, вітальня, де вся сім’я може зібратися «на вогник».

  Види фальш-камінів

  Фальш-каміни в інтер’єрі вітальні можуть бути розділені на три групи:

  1. імітація, що володіє високим ступенем достовірності;
  2. імітація, що має ту чи іншу ступінь умовності;
  3. символ, що позначає камін.

  У першу групу входять збудовані з гіпсокартону або навіть викладені з цегли ніші, мають портал. Він може бути оформлений з використанням різних оздоблювальних матеріалів.

  У такий камін можна вставити опалювальний прилад з імітацією справжнього вогню. Глибина ніші не менше 40 див. В якості декоративних елементів при оформленні таких фальш-камінів в інтер’єрі використовують справжні поліна, каміння, іноді навіть вугілля.

  Один з варіантів достовірної імітації — біокаміни. Вони працюють на біологічно чистому паливі, зазвичай на сухому спирті, і дають справжні вогонь та тепло. Правда, виглядає такий вогонь інакше, ніж дров’яної.

  У другу групу включені імітації каміна. Вони також мають нішу, але її глибина не перевищує 20 див. Саму нішу декорують під звичайний камін, а отвір, призначене в цьому каміні для топки, використовують згідно з власними уподобаннями.

  Туди можна поставити свічки, красиві інсталяції або навіть скласти стіс з тонких гілок. Щоб візуально збільшити глибину такої імітації до «визначених» сорока сантиметрів, можна викласти нішу дзеркальним полотном або плиткою.

  Третя група не припускає вибудовування ніші для фальш-каміна в інтер’єрі вітальні або будь-якої іншої кімнати, де ви вирішили його створити. Позначити камін на стіні можна, просто намалювавши його. Всі пам’ятають намальований вогнище в комірчині тата Карло?

  Можна вчинити і хитріше. Викладіть на стіні «раму» з постарених дощок, прикрасьте її старовинними кандеблярами з обох сторін, які помістіть фігурні свічки, а в центрі композиції знайде своє місце ваза з букетом живих квітів або сухоцвітів. Якщо на стіні за цією «рамою» повісити красиве дзеркало у витонченій рамці, враження буде повним.

  Декор

  Декор для фальш-камінів в інтер’єрі можна урізноманітнити і змінювати до свят або пам’ятним датам, але в цілому він повинен бути в гармонії зі стилем і квітами оформлення тієї кімнати, де ви його зробили.

  Наприклад, новий рік можна відзначити аксесуарами червоного, білого, зеленого, жовтого і білого кольорів. Віночки з хвойних лапок, ялинові шишки, красиві ялинкові іграшки — все це підійде для прикраси. Палаючі свічки стануть чудовим доповненням до новорічного настрою.

  Можна обвити портал електричної ялинковою гірляндою або мішурою — головне, не переборщити з прикрасами.

  Фальш-каміни можна придбати в магазинах, а можна зробити самостійно — все залежить від ваших потреб. У будь-якому випадку таке доповнення до інтер’єру зробить будинок затишніше і тепліше.

  Короткий опис статті: ремонт вітальні з каміном Фальш-каміни в інтер’єрі вітальні можуть бути цікавим елементом декору, а можуть і наповнювати кімнату затишним теплом.

  Джерело: Фальш-каміни в інтер’єрі вітальні

  Також ви можете прочитати