• Камін своїми руками

  Фальш каміни своїми руками. Обговорення на LiveInternet, Російський

  21.09.2015

  Фальш каміни своїми руками

  Понеділок, 20 Травня 2013 р. 22:17 + в цитатник

  Добрий вечір! Якщо хтось із вас мріє про каміні, але немає можливості їм обзавестися, можу запропонувати відмінну ідею — фальш камін. Такий камін, звичайно ж, не обігріє ваш будинок і тіло, але зате зможе обігріти око і душу, що важливо) Зробити такий камін зовсім нескладно, своєю добіркою фотографій я хочу вам саме це довести. Скептики запитають, що за такий камін і навіщо він потрібен, якщо не гріє) Ну, приміром, особисто я справжнім каміном обзавестися ніяк не змогла, і справа не в фінансах, хоча і вони іноді співають))), наявність каміна не дозволяє планування мого будинку. Багатьом, як би не хотілося, яким би привабливим не здавався справжній камін, у звичайній квартирі для нього зазвичай не вистачає місця і занадто багато метушні з зберіганням дров, золою, прочищенням труб і так далі. А ось такий декоративний, або, якщо сказати грубіше, фальшивий замінник, повністю позбавлений таких недоліків, і може використовуватися як елемент дизайну вашого будинку.

  Фальш камін являє собою елемент квартири, це декоративна панель з плит МДФ, але імітація досить точна (в принципі схожість можна збільшити ще, розмістивши у глибині електричний декоративний камін, перед ці зрозуміло дотримуючись і ретельно продумавши всі питання пожежної безпеки).

  Фальш каміни своїми руками. Обговорення на LiveInternet, Російський
  Фальш каміни своїми руками. Обговорення на LiveInternet, Російський
  Фальш каміни своїми руками. Обговорення на LiveInternet, Російський

  Маленький відступ від прикраси інтер’єру для тих, хто в цьому році вирішив відпочити в популярній нашими туристами Туреччини. Запрошую вас заглянути на сторінки «Авторського блогу звичайної людини». Тут ви зможете дізнатися про Кіріш — район Кемера. це один з найпопулярніших курортних селищ Туреччини. Опис селища містить фотографії та цікава розповідь про його нічного життя. Бажаю вам приємного читання і самого незабутнього відпочинку! До речі, на сайті ви знайдете статті про ремонт своїми руками і багато корисних порад про дизайн інтер’єру.

  Якусь подобу старовини зробленому своїми руками фальш каміна, можна надати за рахунок окантовки планками, краї яких потрібно буде відшліфувати і покрити золотою фарбою — акрилом. Ще один плюс фальш каміна в тому, що, крім усього іншого, Ви отримаєте справжню камінну полицю, на якій можна розмістити книги, статуетки, фотографії в рамках, колекцію дисків.

  На замітку: Для того щоб зробити такий декоративний камін замість МДФ можна скористатися гіпсокартоном — різниця буде невеликою, а роботи навіть менше.

  Отже, для того щоб зробити декоративний фальшкамін Вам будуть потрібні:

  Короткий опис статті: камін своїми руками Добрий вечір! Якщо хтось із вас мріє про каміні, але немає можливості їм обзавестися, можу запропонувати відмінну ідею — фальш камін. Такий камін, звичайно ж, не обігріє ваш будинок і тіло, але зате зможе обігріти око і душу, що важливо) Зробити та… камін,фальш камін своїми руками,майстер-клас,креслення каміна,щоденник,коментарі,блог,блоги,фальш,каміни,своїми руками

  Джерело: Фальш каміни своїми руками. Обговорення на LiveInternet — Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

  Також ви можете прочитати