• Каміни своїми руками

  Фальш камін своїми руками . Дизайн інтерєру, ексклюзивний інтер

  05.10.2015

  Фальш камін своїми руками
  Хто з нас не мріяв мати камін в будинку?

  Але в квартирі не завжди можна встановити справжній камін. Фальш-камін — це те що вам потрібно! Він додасть затишок і комфорт вашого будинку. Фальш-шамін своїми руками зробити досить легко, тим більше, що не потрібно докладати чимало коштів і зусиль на пристрій такого каміна. Головне мати величезне бажання і трохи фантазії, тим більше що зараз в магазинах ви знайдете все що вам потрібно для того, щоб зробити фальш камін своїми руками. У цьому випадку образ каміна можна постійно змінювати. Особливо добре виходить обіграти за допомогою фальш-каміна недоліки інтер’єру, наприклад, різні виступи несучих конструкцій і міжкімнатні перегородки.

  Отже, ось коротка інструкція, як створити фальш-камін своїми руками:

  1. Головне, це ідея. Великим плюсом задумки зробити фальш-камін своїми руками є той факт, що імітація каміна не забирає багато часу і коштів, а ось результат перевершує всі очікування.Необхідно тільки определаться з тематикою і придбати зручний портал у відповідності з вашими пожеланиями0 обраної тематики і дизайном інтер’єру, де камін буде знаходитися. А так само заздалегідь визначитися з матералами, з яких ви будите споруджувати камін. Можна зробити облицювання каміна каменем або цеглою. Зовсім по справжньому виглядають в каміні дрова, розкладені на металевій решітці і підсвічені жовто-червоним світлом.

  2. Декарирование. Якщо ви вибрали тему романтики, то можна придбати товсті свічки і розмістити їх на камінній полиці або безпосередньо поблизу порталу. У класичному варіанті декору використовуються статуетки, дзеркала, вази, свічники.

  Фальш-камін — це символ затишку в домі!

  Якщо ж ви хочете фальш-камін у сучасному стилі, тоді можна придбати камін на біопаливі, він гармонійно впишеться в сучасний інтер’єр вашого будинку. Пальники біокамінів в сутності є практично повною копією палаючого вогнища. Це каміни, не потребують обладнання димоходу, але при цьому дають «живий» вогонь (полум’я), а не імітацію вогню. Біокамін не вимагає підключення до електричної мережі, що дуже зручно, коли ми споруджуємо фальш-камін своїми руками. Такий камін радимо вам розпалювати в ніші фальш-каміна.

  Якщо ж ви хочете у створенні фальш-каміна використовувати дороге дерево, то краще зробити камін центральним елементом інтер’єру, розташувавши інші меблі, відповідну по стилю, навколо нього.

  Дуже важливо відповідним чином оформити прилеглі до каміна частини стіни і підлоги. Від того, на скільки гармонійно буде виконана зовнішня частина корпусу каміна і навколишнє його оздоблення приміщення буде залежати вироблений ефект.

  3. Перевагою фальш-камінів є їх універсальність. При бажанні камін можна використовувати практично прямим призначенням, створюючи імітацію вогню в камінному вогнищі, а також підкреслити те, що це саме фальш-камін, значно змінивши його функціональну спрямованість.Виготовлення фальш каміна своїми руками захоплююча і не складне завдання. Головна умова — камін повинен чітко відповідати обраному стилю в інтер’єрі і вдало підкреслювати особливості дизайну.

  Мабуть головне у створення своїми руками фальш-каміна — це те, що ви в нього вкладіть. Адже камін буде вірою і правдою служити вам не один рік, і вбираючи його до різних свят, стане справжнім серцем вашого будинку і улюбленцем гостей і родичів!

  • фальш камін своїми руками
  • дизайн каміна своїми руками

  Короткий опис статті: каміни своїми руками Хто з нас не мріяв мати камін в будинку? Але в квартирі не завжди можна встановити справжній камін. Фальш-камін — це те що вам потрібно! Він додасть затишок і комфорт

  Джерело: Фальш камін своїми руками | Дизайн інтер’єру, ексклюзивний інтер’єр, відгуки, як зробити своїми руками

  Також ви можете прочитати