• Каміни своїми руками

  Фальш камін до Різдва своїми руками, частина 1, картон, Моє рукоділля

  13.09.2015

  і ось така схемка, ще не знаю навіщо вона мені. але нехай буде.

  Камін №1 «Класика жанру»

  Даний фальш камін зроблений з абсолютно простих і доступних матеріалів. Загалом, що Вам буде потрібно:

  досить широкі дошки (будь-яка доступна Вам деревина; можна взяти сосну) фігурне ДВП і 4-мм фанера

  дерев’яні рейки будь-якого діаметру

  шурупи

  звичайна морилка

  білі шпалери з грубуватою, ребристою фактурою

  Розміри даного каміна: ширина 134 см, глибина – 30 см, висота – 125 см, висота димаря – 140 с, ширина (біля основи) бічній грані – 47 см, ширина центральної грані — 90, ширина (завершення) бічній грані – 30 см, ширина центральної грані – 54см.

  Передня частина каміна

  Передня частина каміна складається з двох рам, з’єднаних один з одним. Спочатку накресліть дотичні ділянки зовнішньої і внутрішньої рам. Потім на рівній поверхні з’єднайте за допомогою невеликих шурупів з трьох дощок зовнішню раму. Після цього покладіть на зовнішню раму передні панелі (дошки) внутрішньої рами і прикріпіть шурупами до зовнішньої рами. Шурупи треба брати зовсім невеликі (трохи менше товщини дошки) з тією метою, щоб їх хвостики не показувалися на зовнішніх сторонах передньої рами.

  Ящик

  Ящик скріпіть шурупами з задньою стінкою, попередньо висвердливши отвори під шурупи, потім прикріпіть передньою стороною до передньої частини каміна і, поставивши все споруда догори дном, цього підставу. Ящик всередині можна облицювати фігурним ДВП або матеріалами, які Вам до душі.

  Верхня частина (камінна полиця)

  Вона складається з трьох дощок різної ширини: верхня – 30 см, середня – на 4 см менше, і нижня відповідно – на 4 см менше середньої. Товщина дощок приблизно становить: верхня – 5 см, середня, нижня – по 2 див. Щоб полку надійно трималася, праворуч і ліворуч до нижньої дошці пригвинтіть шурупами дві поперечки. Всі конструкції (зовнішній короб і камінна полиця) фарбуйте коричневою морилкою.

  Димар

  Збийте з дерев’яних рейок трапецієподібну конструкцію (каркас) і прикріпіть її до стіни шурупами. Потім закрийте каркас фанерними частинами, відповідними за формою каркаса. Непримітну фанеру обклейте білими шпалерами з грубуватою, ребристою фактурою, яка буде імітувати штукатурку. Декоративний камін готовий.

  Камін №2 «Сільська романтика»

  Даний штучний камін зроблений з ще більш простих і доступних матеріалів. Ось, що Вам буде потрібно:

  спінений бетон

  пічної цегла

  трохи цементного розчину

  З спіненого бетону робиться підстава фальш каміна і його завершення — камінна полку. Візьміть чотири плити з спіненого бетону різної ширини. Найширша плита піде на камінне основу, і заокруглюйте її краю (спінений бетон легко пиляється і шліфується). На цю плиту ставитиметься вся камінна конструкція.

  Цегли (цільних, пічних) у загальній складності Вам знадобитися 26 штук: з 9 на стінки і 8 на склепіння. З допомогою розчину складіть стіночки штучного каміна. Потім зробіть з гнучких пластичних рейок напівкруглу конструкцію, або візьміть стару дерев’яну вішалку – вона буде служити своєрідною підтримуючої конструкцією при викладенні склепіння. Закріпіть її між стінками каміна і починайте акуратно викладати склепіння.

  Але простежте за тим, щоб цегляні, свежевыложенные стінки декоративного каміна висохли, і розчин встиг добре схопитися.

  І коли цементний розчин на зводі повністю висохне, підтримуючу конструкцію можна вийняти.

  Далі робимо камінну полицю. Нижня частина полиці найвужча, середня трохи ширше, і, відповідно, верхня повинна бути широкою і гармонійно вписуватися в загальну конструкцію. Заокруглюйте і зачистите краю всіх плит. Нижня плита не цільна (складається з двох вузьких брусків), і тільки завершує (ліворуч і праворуч) стінки фальш каміна. У середній плиті Вам доведеться в її нижньому підставі акуратно вирізати циліндричну виїмку, з тією метою, щоб плита добре встала на напівкруглий звід штучного каміна. З допомогою розчину скріпіть її з усіма дотичними деталями камінної конструкції. Завершіть декоративний камін широкою верхньою полицею. Все, штучний камін готовий. Тепер Ви можете його як-небудь задекорувати, поштукатурити, або залишити таким як є.

  Декоративний камін може стати приємним стилістичним доповненням Вашого інтер’єру. Оригінальний і цікавий він буде приносити Вам море позитиву не по кишені живого вогню, за коштами думки про те, що Ви самі зробили декоративний камін. Тисячі вишуканий дрібниць можуть розміститися на камінній полиці або радом з штучним каміном, будучи оригінальної складовою загального камінного декору. До того ж фальш камін може ускладнити нудну, одноманітну планування і оживити безлике приміщення. Крім того, при бажанні в декоративний камін з часом можна вставити мобільний піч-камін, звичайно, якщо дозволить конструкція будинку і не виникне проблем з виведенням димових труб.

  Ну і ще пару ідей з інету вголос

  фальш-камін можна спорудити з соснових дощок або з гіпсокартону. Для декору — використовувати молдинги. Що стосується «наповнення», то і тут воможны варіанти: живі або штучні квіти, запалені свічки або просто красиво складені поліна.

  Короткий опис статті: каміни своїми руками

  Джерело: фальш камін до Різдва своїми руками, частина 1 — картон — Моє рукоділля — Каталог статей — Персональний сайт

  Також ви можете прочитати