• Портали для камінів

  Електрокаміни з порталом, Портали для електрокамінів в інтернет

  20.09.2015

  Портали електрокамінів
  Портали для електрокамінів в інтернет-магазині Decoron

  Здавна слово «портал» асоціювалося зі входом. Так і портали електрокамінів – не просто елемент декору, а своєрідні ворота, що з’єднують домашній вогнище з вогнищем-полум’ям каміна. Саме портал допомагає вписати таку буйствующую стихію, як вогонь, в затишок вітальні, при чому органічно вписати, стильно і красиво, зробивши електрокамін центром, навколо якого будуть із задоволенням збиратися ваші друзі та рідні.

  Портали можуть виготовлятися з ДСП або МДФ зі вставками натурального дерева і облицюванням шпоном, штучним та природним каменем, вермікулітом (мінерал). Обробний матеріал повинен вибиратися відповідно зі стилем приміщення, оснащуюгося електрокаміном, а так само з певною кольоровою гамою.

  Правильний підбір порталу допоможе вашому каміну не загубитися в обстановці, а навпаки постати у виграшному світлі. Важливо не дозволити порталу красти красу самого каміна і витіюватість танцю полум’я. Оптимальним представляється таке поєднання електрокаміна та обрамляє його порталу, коли один елемент немов перетікає в інший, створюючи єдиний образ.

  Вибираючи портал, необхідно враховувати розмір і тип обраної топки електрокаміна, а так само площа того приміщення, в якому він буде встановлюватися. Крім того, слід підбирати портал в тон до інших меблів, що зараз не складе великої праці, адже наша компанія крім стандартних кольорів «під вишню», «під дуб, махагон, венге пропонує будь затребуваний вами колір, аж до чорного, з золотистою патиною.

  Володарям кутастих або не дуже просторих кімнат тепер так само не доведеться відмовляти собі в задоволенні погрітися біля каміна, адже ми виробляємо портали не тільки передніх, але і кутового виконання.

  Немає необхідності підлаштовувати стиль вашої кімнати під електрокамін, адже камін, завдяки особливій стилізації порталу, сам може підлаштуватися під будь-який інтер’єр, будь то класичний стиль, бароко або кантрі (рустик).

  Короткий опис статті: портали для камінів Каталог порталів для електричних камінів в інтернет-магазині Decoron, доставка по Москві електрокаміни, портали для камінів

  Джерело: електрокаміни з порталом, Портали для електрокамінів в інтернет-магазині Decoron

  Також ви можете прочитати