• Каміни електричні

  Електрокаміни з 3D полумям Dimplex Opti-Myst і інші.

  25.09.2015

  Електрокаміни Dimplex Opti-Myst — чудова новинка в 3D.

  Притягує тепло живого камінного вогню і затишок, який створює домашній вогнище, завжди приваблювали людей. Багатьом хотілося б прикрасити свій будинок або квартиру настільки ефектним компонентом інтер’єру, але не скрізь технології дозволяють влаштовувати каміни з реальним вогнем. Фахівці компанії dimplex opti myst вирішили це питання.

  Незвичайний підхід — оригінальне рішення.

  У новій лінійці унікальних пристроїв, створених інженерами цієї корпорації — лідера у виробництві електрокамінів, здійснена повна візуалізація ефекту живого полум’я. Незвичайні електрокаміни dimplex opti myst абсолютно ідентичні домівок, в яких палають вогненні язички.

  Сучасні технології дозволили добитися небувалого схожості з реальністю. Навіть пильний погляд вглиб каміна не зможе відразу відрізнити створену в 3D імітацію полум’я від живого вогню.

  Як це можливо?

  Розробляючи ексклюзивні вогнища dimplex opti myst, в конструкцію приладу інженери вбудували ультразвукової парогенератор і спеціальну підсвітку. В результаті їх спільної взаємодії створюється настільки вражаючий ефект.

  Для утворення пари в ємність генератора необхідно заливати звичайну воду. В робочому стані прилад формує клуби пари особливої форми. Обсягу води вистачає на 8 годин для постійно включеного каміна.

  Підсвічування також відрізняється оригінальністю. В ній використовуються галогенові лампи, оснащені світлофільтрами, які пропускають теплі відтінки, властиві полум’я. Нижня частина топки підсвічується більш інтенсивно. Це формує ефект живого вогню. Слабка підсвічування верхній частині створює враження диму.

  Каміни dimplex opti myst побудовані на прекрасною візуальної ілюзії, але від цього їх краса не зменшується. Навпаки, вони набувають важливі переваги.

  Безумовні переваги.

  Практика доводить важливі експлуатаційні плюси нових камінів:

  • можливість пристрою такого затишного вогнища в будь-якому приміщенні — будь то заміський котедж, офіс або малометражная квартира;
  • не потрібні додаткові витрати для придбання дров або вугілля;
  • гігієнічність використання, так як немає необхідності збирати і вичищати золу;
  • безпека функціонування, що особливо важливо там, де є маленькі діти;
  • абсолютний візуальний ефект у поєднанні з теплом і затишком;
  • можна підібрати вогнища dimplex opti myst під будь-який інтер’єр;
  • швидкість установки;
  • прийнятна ціна.

  Різноманітність варіантів:

   Враховуючи уподобання та смаки споживачів, компанія пропонує різні прилади:

 • компактні пристрої різної величини та обсягу, які можна майстерно вмонтувати не тільки декоративний портал, але і в нішу або навіть в підлогу;
 • повністю оформлені каміни з порталами, виконаними в різних стилях і різноманітній кольоровій гамі.
 • Купити електрокамін dimplex opti myst — забезпечити розкіш домашнього каміна в поєднанні з безпекою та комфортом!

  Короткий опис статті: каміни електричні Продаж електрокамінів з 3D полум’ям Dimplex Opti-Myst. Dimplex Opti-Myst, Dimplex OptiMyst, електрокаміни 3D

  Джерело: Електрокаміни з 3D полум’ям Dimplex Opti-Myst і інші.

  Також ви можете прочитати