Електрокаміни Каміни Волгоград Ахтубинск.

01.10.2015

Електрокаміни Каміни Волгоград Ахтубинск.

Електрокаміни Каміни Волгоград Ахтубинск.

Електрокаміни Каміни Волгоград Ахтубинск.
ПРО КОМПАНІЇ ALEX BAUMAN .

Батьківщина електричних камінів ALEX BAUMAN – Німеччина.

На початку 80-х років 20 століття у старовинному місті Кемніці була заснована компанія німецьким інженером Алексом Бауманом. Хто знає, можливо, саме місто, який у своїй назві має «кам’яне» підстава, допоміг невеликого сімейного бізнесу вирости у відому торгову марку камінів .

Спочатку компанія займалася обігрівальних обладнанням, і становили основу бізнесу біметалічні радіатори. Вже тоді прийшов перший успіх завдяки постійному вдосконаленню так званих «Heizkоеrper», що дослівно в перекладі з німецької означає «гаряча коробка».

Опалювальні батареї ALEX BAUMAN були практичні і відрізнялися привабливою ціною. Життєве кредо консервативного та практичного Алекса Баумана – це насамперед забезпечення всім необхідним власної сім’ї. І він розумів, що крім комфорту і тепла, в будинку має бути естетика. Так склалося, що в квартирі, де жили Бауманы, не було можливості встановити камін з димоходом. Тоді Алекс звернув свою увагу на електричні каміни. Він потрапив, що називається, в струмінь.

Знову ж на думку спадає містичний збіг назви рідного міста Кемніці, що в перекладі з стародавнього сербської діалекту означає «кам’янистий струмок». Загалом, так чи інакше, Алекс Бауман вгадав, що потрібно сучасній людині. Крім комфортної температури в будинку, німцям традиційно хотілося б мати камін з танцюючим полум’ям.

Електричний камін став модернізованим осередком, який діє сприятливо і заспокійливо на всю сім’ю, при цьому зігріває без усякого ризику. Оскільки подібний товар в той час був не дуже поширений на ринку, зростання продажів компанії ALEX BAUMAN набирав стрімкі обороти. Функціональність і реалістичність електричних камінів. можливість міняти обрамлення по своєму смаку, наприклад, під час ремонту дали те, що потрібно кожному європейцеві – свободу вибору.

Оформити інтер’єр будинку або квартири, зробити його затишним стало тепер так просто! В результаті бренд ALEX BAUMAN з кожним місяцем набувала все більшої популярності. На початку 2000 року німецькі каміни знайшли своє визнання і в Росії. У двотисячних роках істотно змінився модельний ряд камінів ALEX BAUMAN, оскільки ринок з кожним роком насичується новими пропозиціями в цій сфері. Також зросла загальна купівельна спроможність, і людям захотілося оригінальних інтер’єрних рішень, в тому числі, модернізованого домашнього затишку, який став можливий з появою в домі електричного каміна .

Постійна метушня, яка незмінно ставить стрімкий ритм нашого життя відступає перед романтикою вечорів біля власного каміна. При спогляданні вогню, яке супроводжується звуками потріскування, настільки характерного для цього полум’я, настає довгоочікуване розслаблення і відпочинок.

Що стало вирішальним перевагою бренду для сучасних людей, так це простота експлуатації і безпеку камінів ALEX BAUMAN.

Важливе значення також має доступність естетики каміна, в тому числі, і в звичайній міській квартирі. Жити красиво тепер зможе дозволити собі кожен!

Каміни ALEX BAUMAN сьогодні – це впевнене відповідність німецької якості, яке завдяки дизайнерам має актуальне модне оформлення. Раніше в компанії чуйно прислухаються до думки клієнта, намагаючись врахувати мінливі рік від року потреби та побажання людей. Різноманітний модельний ряд електричних камінів ALEX BAUMAN доповнюється цікавим дизайном і кольоровою гамою класичних і авангардних обрамлень.

Таким чином, традиційні цінності і любов до затишку однієї німецької родини, втілені в іскрометній ідеї електричного каміна. стали універсальними і затребуваними по всьому світу. Адже романтика домашнього вогнища потрібна абсолютно всім!

Електрокаміни Каміни Волгоград Ахтубинск.
Електрокаміни Каміни Волгоград Ахтубинск.

Короткий опис статті: електричні каміни

Джерело: Електрокаміни Каміни Волгоград Ахтубинск.

Також ви можете прочитати