• Електричні каміни

  Електрокаміни, каміни, електричні каміни, печі, real flame, англійські

  16.09.2015

  Як вибрати електрокамін.

  Хочете встановити камін у себе вдома? Замислюєтеся який вибрати? Дров’яні каміни — це, як не крути, неминуча сажа і сміття від дров. При виборі каміна з електричною топкою ви маєте можливість проміняти клопіт по розпалюванню і підтримуванню полум’я на розслаблення і відпочинок у штучного вогнища.

  Крім того, при виборі моделі електричного каміна можна зосередиться виключно на дизайнерському втіленні своєї мрії: жодних інженерних вишукувань щодо забезпечення хорошої тяги не потрібно! З точки зору оформлення, електричний камін також має незаперечні переваги. Зокрема, при виборі матеріалів, ви практично нічим не обмежені. Так як нагрів у електрокаміну легко управляємо і «направляємо», в їх оформленні можна з успіхом використовувати штучний мармур і дерево там, де для дров’яного каміна альтернативи натуральному каменю немає.

  І, нарешті, ще кілька потужних аргументів на користь електричного каміна: автоматичне підтримання температури в приміщенні, дистанційне управління та можливість насолоджуватися каміном при вимкненому обігріві! Отже — електричний камін. Приступимо до опрацювання варіантів. Так які ж вони бувають, електрокаміни?

  В залежності від виділеного бюджету, насамперед, необхідно визначитися, чи буде камін з обрамлення або без нього (так званий компактний електрокамін).

  Компактні електрокаміни.

  Обрамлення варто зачату більше $400, тому вибір компактного електрокаміна, має дуже спрощений варіант обрамлення (або його немає взагалі!) дозволить заощадити чималі гроші. При цьому якість електричного вогнища і функціональні можливості у компактних електрокамінів нітрохи не гірше, ефект полум’я і в цьому випадку чудовий! Часто такі електрокаміни стилізовані під грубку і відмінно виглядають в стінній ніші або під підвісний полицею. Широко поширені приставні компактні електрокаміни. які ставляться до стіни, але їх можна, при необхідності, легко перемістити в інше місце. Варто звернути увагу на моделі з невеликими дерев’яними обрамленнями. Вони часто мають «меблевий» стиль, наприклад, з поличками, або навіть баром зі скляними дверцятами.

  Інша можливість знизити витрати — це купити вогнище-вставку і вмонтувати електрокамін в стіну. Зараз найчастіше для цього споруджується каркас і фальшстена з гипрока. Потім все це декорується в стилі навколишнього інтер’єру. Звичайно, в цьому випадку доведеться попрацювати і за конструктора, і за дизайнера-декоратора. Якщо обійтися без сторонньої допомоги не вдається, економії може не вийде.

  Електрокаміни в стилі Hi Tech.

  До цих камінів, відносяться моделі підвішені на стіну, так звані каміни-картини. Вони також не мають обрамлення в звичайному сенсі цього слова, проте досить дорогі, так як мають спеціальну надтонку конструкцію і спеціальну систему обігріву. Такі моделі гарні скрізь, але, перш за все, підійдуть в квартиру, оформлену в сучасному стилі. Серед камінів цієї групи окремо стоять моделі, які і каміном повною мірою не назвеш: замість вугілля або дров — біла або навіть різнобарвна галька, в обрамленні часто використовується дзеркальне тоноване скло, а полум’я може бути самого несподіваного кольору, аж до синього або зеленого. Такі «інтер’єрні штучки»! Тим не менше, ці моделі дуже декоративні і здатні привнести зовсім особливе звучання вашого інтер’єру.

  Електрокаміни в класичному стилі.

  найдорожчий, але неминущий і безпрограшний варіант — класичний камін. Якщо свій камін ви собі інакше не уявляєте, то в разі класики потрібно продумати наступні моменти.

  В першу чергу, яким бути вогнища: стандартних розмірів (близько 60 см у висоту і

  50см в ширину) або широким. Якщо планується установка в досить простору вітальню, варто придивитися до великих вогнищ (ряду Optiflame — Symphony або Cambridge — Limoge), в іншому випадку вогнище стандартних розмірів буде цілком доречний.

  При виборі обрамлення не випускайте з уваги кутових варіантів. Кутовий камін дозволяє істотно заощадити місце, та і виглядає дуже затишно. Єдиний мінус кутових камінів: вибір варіантів істотно менше. Кутові обрамлень майже всі виключно з дерева.

  Дизайн обрамлень з дерева надзвичайно різноманітний. Тут є моделі із задньою панеллю з мармуру або пластику під камінь, керамічної штучно зістареної плиткою, або з використанням металу і лиття. І, нарешті, останнє, що вам доведеться вибирати у разі обрамлення з дерева — це колір (тонування). Асортимент досить широкий, так що не хвилюйтеся, швидше за все вам вдасться підібрати що-небудь близьке до кольору вашої меблів!

  Якщо вас цікавить мармуровий портал, то, це буде все-таки пристінний класичний варіант. Кутовий мармуровий портал ви навряд чи знайдете. Серед мармурових порталів цікавий в плані ціни варіант штучного мармуру або комбінований, коли основна П-образна частина з литого мармуру, а задня панель — з натурального.

  Вдалого вам вибору!

  Джерело: група компаній Real Flame (www.real — flame.ru)

  Короткий опис статті: електричні каміни електрокаміни, каміни, електричні каміни, печі, real flame, англійські електрокаміни електрокаміни, каміни, електричні каміни, печі, real flame, англійські електрокаміни

  Джерело: електрокаміни, каміни, електричні каміни, печі, real flame, англійські електрокаміни

  Також ви можете прочитати