Різне

Електрокаміни . Електричні каміни . Осередки 3D . ВКонтакте

20.02.2017
  • Закріплена запис

💥 Інтернет-магазин електрокамінів flamekamin.ru 💥

У продажу LED і 3D електрокаміни, вогнища, печі, дерев’яні та кам’яні портали, каминокомплекты в зборі. Подивитися весь асортимент та ціни можна на нашому сайті flamekamin.ru

LED ЕЛЕКТРОКАМІНИ

Чому варто замовити?

✳ Легко встановлюється

✳ Простий в обігу

✳ Споживає мало енергії

✳ Можна встановити в будь-якому приміщенні

✳ Різні варіанти імітації полум’я

✳ 2 режими: обігрів і візуальний ефект

✳ Керування за допомогою пульта

✳ АКЦІЯ! ЗНИЖКА ДО -30%

• Сучасні LED електрокаміни можуть вписуватися майже в будь-який інтер’єр приміщення, як робочого, так і домашнього приміщення. LED електрокаміни відрізняються від класичних камінів своїми розмірами і простотою використання. Певні моделі забезпечуються красивим тривимірним ефектом горіння дров, який додає ще більше вишуканості та неповторності.

• Є моделі, в комплекті яких ще є і закопчені димом цегляні стінки, світлодіодні підсвічування різних колірних рішень, а також вражаюча своїми функціональними можливостями система регулювання всіх ефектів. У більшості випадків неспеціалісту досить важко відрізнити полум’я LED камін від свого натурального аналога.

3D ЕЛЕКТРОКАМІНИ

Чому варто замовити?

✳ Зволожує повітря

✳ Легко встановлюється

✳ Простий в обігу

✳ Споживає мало енергії

✳ Імітація «живого» вогню — 3D технологія

✳ Керування за допомогою Пульта

✳ Ефект диму і тліючого вугілля

• Екологічно чисте тепло без диму, кіптяви і вогню – вогнище для електрокаміна. Є, як самостійною деталлю інтер’єру, так і може бути вбудований в портал. Все залежить від побажань власника або ж від стилю інтер’єру. Полум’я в них настільки реалістично, що практично не відрізняється від справжнього, зрозуміти що язики полум’я не справжні можна тільки впритул наблизившись і уважно поспостерігавши за вогнем. Його легко монтувати за допомогою сучасних кріплень.

• Вбудований тепловентилятор рівномірно розподіляє тепле повітря по всій площі кімнати. Реалістичність полум’я досягається з допомогою випаровування води з резервуару, який підсвічується густий пар виглядає як справжній живий вогонь. Ніякої гару і кіптяви. Неможливо обпектися. Працює без використання горючих матеріалів, потрібно тільки доливати воду у випарник. Так само в топці вогнища є дрова, які доповнюють картину і надають йому благородний вигляд. Всередині вогнища цегляна кладка. Електричний камін – вогнище, який дарує можливість насолоджуватися танцем полум’я без функції обігріву, його можна встановлювати в будь-якому приміщенні.

Наші контакти:

Офіс продажів — склад: +7 499 641-13-73

Московська область, р. Лобня, д. Носово,

заїзд з вулиці Нова на Електромонтажну,

ворота з написом Електромонтажна 3 Час роботи компанії:

Короткий опис статті: дизайн електричних камінів 💥 Інтернет-магазин електрокамінів flamekamin.ru 💥

Джерело: Електрокаміни | Електричні каміни | Осередки 3D | ВКонтакте

Також ви можете прочитати