• Різне

  Електрокаміни . Електричні каміни . Осередки 3D . ВКонтакте

  20.02.2017
  • Закріплена запис

  💥 Інтернет-магазин електрокамінів flamekamin.ru 💥

  У продажу LED і 3D електрокаміни, вогнища, печі, дерев’яні та кам’яні портали, каминокомплекты в зборі. Подивитися весь асортимент та ціни можна на нашому сайті flamekamin.ru

  LED ЕЛЕКТРОКАМІНИ

  Чому варто замовити?

  ✳ Легко встановлюється

  ✳ Простий в обігу

  ✳ Споживає мало енергії

  ✳ Можна встановити в будь-якому приміщенні

  ✳ Різні варіанти імітації полум’я

  ✳ 2 режими: обігрів і візуальний ефект

  ✳ Керування за допомогою пульта

  ✳ АКЦІЯ! ЗНИЖКА ДО -30%

  • Сучасні LED електрокаміни можуть вписуватися майже в будь-який інтер’єр приміщення, як робочого, так і домашнього приміщення. LED електрокаміни відрізняються від класичних камінів своїми розмірами і простотою використання. Певні моделі забезпечуються красивим тривимірним ефектом горіння дров, який додає ще більше вишуканості та неповторності.

  • Є моделі, в комплекті яких ще є і закопчені димом цегляні стінки, світлодіодні підсвічування різних колірних рішень, а також вражаюча своїми функціональними можливостями система регулювання всіх ефектів. У більшості випадків неспеціалісту досить важко відрізнити полум’я LED камін від свого натурального аналога.

  3D ЕЛЕКТРОКАМІНИ

  Чому варто замовити?

  ✳ Зволожує повітря

  ✳ Легко встановлюється

  ✳ Простий в обігу

  ✳ Споживає мало енергії

  ✳ Імітація «живого» вогню — 3D технологія

  ✳ Керування за допомогою Пульта

  ✳ Ефект диму і тліючого вугілля

  • Екологічно чисте тепло без диму, кіптяви і вогню – вогнище для електрокаміна. Є, як самостійною деталлю інтер’єру, так і може бути вбудований в портал. Все залежить від побажань власника або ж від стилю інтер’єру. Полум’я в них настільки реалістично, що практично не відрізняється від справжнього, зрозуміти що язики полум’я не справжні можна тільки впритул наблизившись і уважно поспостерігавши за вогнем. Його легко монтувати за допомогою сучасних кріплень.

  • Вбудований тепловентилятор рівномірно розподіляє тепле повітря по всій площі кімнати. Реалістичність полум’я досягається з допомогою випаровування води з резервуару, який підсвічується густий пар виглядає як справжній живий вогонь. Ніякої гару і кіптяви. Неможливо обпектися. Працює без використання горючих матеріалів, потрібно тільки доливати воду у випарник. Так само в топці вогнища є дрова, які доповнюють картину і надають йому благородний вигляд. Всередині вогнища цегляна кладка. Електричний камін – вогнище, який дарує можливість насолоджуватися танцем полум’я без функції обігріву, його можна встановлювати в будь-якому приміщенні.

  Наші контакти:

  Офіс продажів — склад: +7 499 641-13-73

  Московська область, р. Лобня, д. Носово,

  заїзд з вулиці Нова на Електромонтажну,

  ворота з написом Електромонтажна 3 Час роботи компанії:

  Короткий опис статті: дизайн електричних камінів 💥 Інтернет-магазин електрокамінів flamekamin.ru 💥

  Джерело: Електрокаміни | Електричні каміни | Осередки 3D | ВКонтакте

  Також ви можете прочитати