• Різне

  Електрокаміни (електричні каміни) купити в магазинах Печилюкс.

  30.09.2015

  Електричні каміни з ефектом живого вогню

  Електрокаміни (електричні каміни) купити в магазинах Печилюкс.

  Трохи історії

  Електричні осередки з’явилися в середині двадцятого століття в Англії. Через забруднення та зношеності димоходів каміни почали виходити з ладу і англійці стали встановлювати в неробочих каміни електричні топки, створюючи при цьому імітацію живого вогню. Незабаром електричні каміни стали популярні в усьому світі.

  Електрокаміни (електричні каміни) купити в магазинах Печилюкс.

  Камін завжди вважався прикрасою кімнати і неодмінно розпалювався до приходу гостей, але скласти традиційний класичний камін складно і дорого, а в квартирі і зовсім неможливо. І тут на допомогу прийдуть електричні каміни — легковагі, повністю пожежобезпечні і недорогі. Купивши електричний камін і ви зможете використовувати його вдома, на роботі, для обігріву приміщення і в декоративних цілях.

  Електрокамін — що це?

  Обрамляє електрокамін портал — це імітація класичного каміна, виконаного з натуральних матеріалів, який іноді називають камінної облицюванням. Портали для електрокамінів відрізняються різноманітністю кольорів, варіантів обробки і широкою гамою застосовуваних матеріалів. Всередину порталу інсталюється вогнище, що виробляє тепло за рахунок електроенергії. Осередки відрізняються зовнішнім оформленням та ілюмінацією. Ефект вогню досягається програмованим світінням лампочок. Десь застосовується матерія. У деяких осередках підсвічування комбінується з імітацією диму, що дає ефект живого полум’я.

  Види електрокамінів

  Всі електрокаміни поділяються на стаціонарні і переносні. Стаціонарні каміни в свою чергу бувають:

  • електричні каміни пристінні — найбільш точно копіюють класичні каміни,
  • електричні каміни вбудовані — лицьова частина каміна не виступає вперед, не зменшує площу приміщення, портал знаходиться на одному рівні зі стіною.
  • електричні каміни кутові — поміщаються в кутку, дозволяють з користю використовувати порожній простір в кімнаті,
  • окремо стоять електро каміни — вогонь у каміні центрального розташування видно з усіх сторін, повітря в приміщенні, що обігрівається в будь-якому напрямку.

  Переносні електричні каміни бувають:

  • обігрівальні — служать тільки для обігріву приміщення, не мають художнього оформлення, найнижчі ціни,
  • декоративні — додатково імітують сплески вогню, тріск дров; чим реалістичніше імітація, тим дорожче камін.

  Купівля електрокаміна

  Електрокаміни, ціни на які можна подивитися на сайті, повністю узгоджуються з вимогами сучасного комфорту.

  В магазині Печилюкс завжди можна купити електричний камін з гарантією, за доступними цінами і ваш будинок наповниться затишним теплом і відмінним настроєм. Також купити електрокамін можна в наших магазинах, що здійснюють продаж опалювальної техніки.

  Короткий опис статті: каміни електричні купити

  Джерело: Електрокаміни (електричні каміни) купити в магазинах Печилюкс.

  Також ви можете прочитати