• Каміни

  Електрокамін з ефектом живого вогню, електричний камін з ефектом

  18.09.2015

  Електрокаміни з ефектом живого вогню

  Електрокаміни з ефектом живого вогню електричні каміни Dimplex Opti-Myst. в яких вогонь вражає своєю реалістичністю і його практично неможливо відрізнити від справжнього.

  Електричний камін з ефектом 3D полум’я здатний створити дивну атмосферу в будь-якому приміщенні в будь-який час року. Одне з найбільших переваг таких електрокамінів — це можливість їх використання не тільки взимку і восени, але й спекотними літніми вечорами.

  Електрокамін з ефектом живого вогню, електричний камін з ефектом

  Електрокамін з живим полум’ям — престижно

  Вогнем електричного каміна з ефектом «живого» полум’я Opti-Myst ви можете насолоджуватися скрізь, де це раніше було неможливо, незалежно від того, спальня, кухня або навіть ванна кімната.

  Електрокамін з ефектом живого вогню, електричний камін з ефектом

  Дуже престижно купити електрокамін з ефектом полум’я для готелю, апартаментів чи ресторану. Затишок, який створює такий електрокамін, клієнти пам’ятають дуже довго. Ще один плюс в тому, що камін в прохолодний вечір може зігрівати кімнату.

  Всі каміни такого типу оснащені пультом дистанційного керування. Ви можете керувати електрокаміном, не піднімаючись з крісла, чим не може похвалитися традиційний камін.

  Електрокамін з ефектом живого вогню, електричний камін з ефектом

  Принцип роботи

  Електрокамін з парою має вбудований резервуар, який наповнюється водою приблизно один раз на 8 годин роботи. З допомогою ультразвукового перетворювача створюються піднімаються клуби «холодного» водяної пари, які підсвічуються галогеновими лампами зі спеціальним світлофільтром. Нижня частина пара підсвічується сильніше, ніж верхня, при цьому виникає ілюзія справжнього полум’я з димом.

  Вартість експлуатації

  Витрати на експлуатацію електричного каміна з живим вогнем значно нижче, ніж витрати на утримання традиційного каміна або біокаміна. споживана електрична потужність у режимі імітації полум’я — всього 130 Ват.

  Ціни на електрокаміни з ефектом живого вогню вище, ніж на прилади з класичної імітацією полум’я, тому наявність електричного каміна з ефектом полум’я в будинку або квартирі — ознака розкоші. У нашому магазині електрокамінів можна побачити наживо каміни з парою. Якщо немає можливості приїхати, електрокамін з ефектом полум’я Opti-Myst ® можна замовити в інтернет-магазині з доставкою по Москві і СПб власною кур’єрською службою, а також транспортними компаніями в інші регіони Росії.

  Короткий опис статті: каміни Електрокаміни Dimplex Opti-Myst мають кращий в світі унікальний 3D ефект полум’я. У нашому магазині електрокамінів ви можете купити електричний камін з пором і ефектом вогню з доставкою по Москві і СПб, а також в інші регіони Росії електрокамін, ефект, живий, вогонь, полум’я, електричний, камін

  Джерело: Електрокамін з ефектом живого вогню, електричний камін з ефектом 3D полум’я купити в СПб і Москві, ціни

  Також ви можете прочитати