Електрокамін, Топки,каміни,установка в Одесі

04.10.2015

ЕЛЕКТРОКАМІНИ.УСТАНОВКА. ВИКЛИК МАЙСТРА.Довідка за телефоном +38 0639451720

Електрокамін, Топки,каміни,установка в Одесі

Не тільки тепло, але і світло

Електрокамін можна встановити практично в будь-якому приміщенні, оскільки для цього не потрібен димар. Саме в цьому полягає його основна перевага перед каміном традиційним. Цей прилад являє собою інфрачервоний електрообігрівач спрямованого випромінювання, що складається з відбивача з розміщеним у фокусі нагрівачем і корпусу з металу, дерева або пластмаси. Принцип обігріву в більшості електрокамінів, такий же, як і в звичайних тепловентиляторах. Повітря є лучепрозрачной середовищем, тому вже через кілька хвилин після включення електрокаміна від відбивача з’являється відчутний опалювальний ефект.

Електрокаміни розрізняють по виду нагрівального елемента (відкритий, закритий), формі відбивача (сферичний, параболічний, циліндричний, каплеподібний), виконання (настінний, настільний, настінний, універсальний) і наявності додаткових пристроїв (наприклад, імітація горіння, бар). Також їх класифікують по потужності(0,5; 0,75; 1; 1,2; 1,5; 2кВт), температурі активної поверхні електронагрівача (700–880оС), температури зовнішньої поверхні (до 110оС) та випробувального стенду, розташованому на відстані 0,5 м від нагрівача. Велике значення мають величини функціонального показника – ефективного раціонального ККД, параметри якого залежать від типу і конструктивних особливостей електрокаміна. В цілому його ККД близький до 100%.

В якості нагрівачів в електрокаміна використовуються трубчасті електронагрівачі (Тени), тобто спіралі в кварцових трубках, биспирали на керамічних підставах та дріт з великим омічним опором, намотана на керамічні стрижні. Електрокамін може працювати в режимах імітації вогню (мінімальне споживання потужності) та імітації обігріву. Як правило, верхня межа температури нагрівача досягає 900оС. У деяких моделях одержуване тепло аналогічно натурального, що йде від багаття або сонця. У таких камінах рефлектор, прихований декоративною решіткою, збирає і відображає теплову потужність, що надходить від нагрівальних елементів.

Як правило, електрокаміни зі сферичним відбивачем мають уніфікований конусний нагрівач з ламповим цоколем. Деякі моделі оснащуються більш досконалим джерелом тепла циліндричної форми зі штировими висновками. У більшості електрокамінів з лінійним нагрівачем застосовуються кварцові трубки діаметром 10 і 12 мм. З метою збільшення коефіцієнта відбиття внутрішню поверхню відбивачів, виготовлених з алюмінію, полірують і анодіруют, а інші хромують або нікелюють.

Електрокаміни можуть мати додаткові пристосування. Наприклад, найбільш комфортні та дорогі прилади випускають у вигляді традиційних камінів на твердому паливі і для посилення зовнішнього ефекту забезпечують пристроями, що імітують гарячі дрова або вугілля і язички полум’я. З метою регулювання виділеної потужності і тепловіддачі застосовується секционирование нагрівачів і ступінчасте включення потужності клавішними вимикачами.

Між побутовою технікою та меблями

Деякі електрокаміни розміщуються в одному корпусі з елементами меблів, наприклад, з баром і холодильником. Тому такі прилади займають прикордонне положення між побутовою технікою і стильними меблями. Не дивно, що електрокаміни найчастіше продаються в крупних торгівельних будинках, мають меблеві секції, або в спеціалізованих салонах камінів.

Портали електрокамінів, як правило, роблять з натурального добре просушеного дерева, або з матеріалу MDF, облицьованого шпоном цінних порід дерева. Моноліт МДФ хороший тим, що, по-перше, він не дорогий, а по-друге, він не деформується від тепла, так і від часу не розтріснеться. Втім, при бажанні, можна облицювати своє джерело тепла і натуральним матеріалом, наприклад, кахлем або мармуром. У більшості електрокамінів в тій чи іншій формі відтворюється зольниковая камера і колосникова решітка традиційного каміна. Якість імітації живого вогню в моделях різних фірм можна оцінити в діапазоні від «схоже, але не дуже», до «приголомшливий ефект полум’я» (так звані ефекти Visiflame, Optiflame і Multiflame).

Перебуваючи поруч з включеним каміном, який, до речі, може працювати і в режимі нульової потужності, що актуально влітку, мимоволі хочеться присісти, витягнути ноги і погрітися. Шматочки декоративного вугілля, наявні в багатьох моделях, можна взяти в руки і з подивом виявити, що вугілля справжній, після нього пальці стають чорними. У Петербурзі електричні каміни зустрічаються, в основному, англійського виробництва. Але можна побачити подібну продукцію і з Німеччини, Фінляндії і навіть наших вітчизняних підприємств.

Електрокамін, Топки,каміни,установка в Одесі

Короткий опис статті: електричні каміни

Джерело: Електрокамін — Топки,каміни,установка в Одесі

Також ви можете прочитати