• Електричний камін

  Електрокамін класичний

  27.09.2015

  Електрокамін класичний

  електрокамін Класичний — це імітація класичного дров’яного каміна.

  Електричні каміни горять так само яскраво, як справжні, і дуже зручні у використанні. Вони моментально і легко спалахують і гаснуть за вашим бажанням. І якщо ви подивитеся анкети клієнтів, які вже купили камін на газі або дровах, то будете здивовані, як багато людей готові в якості другого каміна придбати простий в установці і використанні електричний камін.

  Не всі бажаючі мати вдома справжній камін можуть собі це дозволити — у сучасних приміщеннях немає димаря і спеціальної вентиляції, робота камінного майстри не всім по кишені, попіл і сажа не надають будинку чистоти, а відкритий вогонь не безпечний.

  Простий і зручний вихід пропонують Вам виробники електричних камінів. Ці пристрої навіть при таких несприятливих умовах дозволять Вам наповнити свій будинок теплом справжнього вогнища.

  Електричний камін дешевше натурального, його можна встановити в будь-якому місці, а при бажанні і перенести. Навіть при максимальному обігріві електрокамін залишається безпечним, а реалістичний і красивий ефект живого полум’я створює відчуття, що Ви сидите біля цього вогню.

  Електричні каміни не вимагають ніяких дозволів, вони дуже прості в установці і експлуатації.

  Моделі цієї серії складаються з топки і облицювання (окремий елемент).

  На додаток до класичного электрокамину можна придбати аксесуари.

  Моделі Hi-Tech мають прекрасне обрамлення, виконана з сріблястого металу і скла, що підкреслюють реалістичність палаючих полін. За склом цих камінів знаходяться красиві напівспалені поліна і розсип деревного вугілля, виготовлені з майстерно розфарбованого пластику, підсвіченого знизу червоним мерехтливим світлом. «Чарівний вогонь» складається з електромотора, двигающего дзеркальні елементи, і червоних світлофільтрів. Якщо змінювати потужність електромотора і силу світіння ламп, «вогонь» починає швидко спалахувати, то, навпаки, як би заспокоюється і пригасает. Електрокаміни даної серії крім вражаючого дизайну мають також можливістю комфортного обігріву. Вони замінять будь обігрівач, адже його потужність досягає 2кВт. Цей електричний камін не тільки прикрасить вітальню, але і в лічені хвилини впорається з раптовим похолоданням.

  Електрокаміни ультрасучасної серії Hi-Tech впишуться в вибагливі інтер’єри, наприклад, хол офісу, приймальню або зал очікування, а також кімнату для нарад або VIP-гостей.

  Серія не потребує додаткових аксесуарах. Сучасний електрокамін практично не відрізняється від класичного, оскільки створює реалістичний і красивий ефект живого полум’я.

  Це пристрій несе не тільки декоративну функцію: стандартний електричний камін виробляє не менше тепла, ніж його класичний аналог.

  При цьому в результаті роботи електричного каміна не створюється бруду, гару, золи та попелу.

  Вбудовані теплові вентилятори рівномірно розподіляють тепле повітря в просторі, прилеглому до электрокамину.

  Широкі осередки володіють всіма перевагами сучасних електрокамінів.

  Надширокі вставки «Symphony» і «Optiflame» — це дійсно вражаюче: широкі топки, приголомшливий ефект палаючих полін, у поєднанні з ефективним обігрівом і різноманітними варіантами оформлення!

  Трохи менше за розміром, але вражаючі по реалістичності ефекту полум’я — осередки ряду Cambridge і Limoge, що випускаються ірландським підрозділом корпорації Dimplex.

  Широкі осередки розраховані на вбудовування в стіну, наявне обрамлення, хоча можливо придбати і готові обрамлення з дерева і каменю.

  Електричні камінні печі встановлюються впритул до стіни. Електропечі займають мало місця і легко перемежовуються з кімнати в кімнату.

  Електропечі мають запатентованим ефектом полум’я Optiflame. Більше немає жодної іншої моделі електричного каміна з таким реалістичним ефектом полум’я за такою низькою ціною! Це найдешевший і самий популярний вид серед електрокамінів.

  Електричні каміни бувають і просто декоративними — з одним лише оптичним ефектом натурального полум’я. Але більшість моделей поєднують візуальний ефект з функцією обігріву. У них або працює тепловентилятор, або вбудовані дзеркальні відбивачі, напрямні тепло від нагрівальних елементів назовні (так звані радіаційні обігрівачі). Корпус електричного каміна під час його роботи не нагрівається. Тепловий потік викидається вперед — тепло стелиться по підлозі навколо каміна і піднімається вгору. ККД приладів становить майже 100%. Потужність всіх моделей — 2 кВт, як у звичайного електричного чайника.

  Багато електрокаміни обладнані термостатом. Нагрівання зону навколо каміна до бажаної температури, власник повинен лише встановити термостат на цей рівень обігріву, і електричний камін сам буде підтримувати задану температуру в своїй зоні.

  Широкий модельний ряд облицювань для електрокамінів, виконаних у кращих традиціях.

  Різноманітність кольорів і варіантів обробки, широка гамма застосовуваних матеріалів.

  Якщо ви не знайшли потрібної моделі, то купити кондиціонер у Воронежі ви також можете у наших партнерів — «Альтэра Парс», ексклюзивного представника Кару Нуар в місті.

  Короткий опис статті: електричний камін Електрокамін класичний Електрокамін класичний

  Джерело: Електрокамін класичний

  Також ви можете прочитати