Електрокамін (електричний камін) купити в СПб і Москві, порівняння

05.10.2015

Електрокаміни

Електрокамін або камін електричний електричний прилад для імітації традиційного каміна з функцією обігріву. Більшість електрокамінів включають в себе два основних елемента — топку для обігріву і декоративний портал. Портали (облицювання) електрокамінів можуть бути виконані в різних варіантах у залежності від побажань власника і специфіки інтер’єру кімнати. Схема роботи електрокаміна досить проста: імітація полум’я досягається за рахунок світлових ефектів, а обігрів здійснюється за допомогою електричного нагрівача і вентилятора, що поширює тепле повітря по приміщенню. Задана температура повітря в кімнаті підтримується за допомогою вбудованого термостата.

Електрокамін (електричний камін) купити в СПб і Москві, порівняння

Види електрокамінів

Класичні електрокаміни тісно примикають до стіни. Зовнішня частина електрокаміна може бути виконана в різних кольорах та оздоблена декоративними матеріалами, включаючи дерево і мармур. Оскільки електрокамін автоматично стає центровим елементом інтер’єру, необхідно, щоб він вписувався в колірний фон кімнати і поєднувався з предметами меблів. В залежності від оздоблення вітальні електрокамін може мати класичний вид, бути виконаний в стилі Hi-Tech або навіть бути настінним каміном. Електрокаміни можуть випускатися як вже готових каминокомплектов. дозволяють не замислюватися, яким порталом краще доповнити обрану топку, або як окремо стоять печей. які не потрібно розміщувати впритул до стіни і можна легко переміщати. Особливу популярність придбали електрокаміни з ефектом живого вогню .

Електрокамін (електричний камін) купити в СПб і Москві, порівняння

Плюси і мінуси електричних камінів

Основний недолік електрокаміна — відсутність реального полум’я і запах палаючого дерева. У той же час, в сучасних електрокамінах Dimplex з парогенератором (електрокамінах з ефектом реального полум’я і тліючого вугілля) відрізнити віртуальний полум’я від цього вогню досить складно. У деяких моделях електрокамінів є імітація потріскування дров. Ціна електрокаміна сильно залежить від кількості функцій, використаних матеріалів і бренду.

Гідності електрокаміна пов’язані з його доступною, безпечною і простий експлуатацією. Пристрій обійдеться на порядок дешевше звичайного каміна, а також не вимагає монтажу та організації димоходу (досить вставити вилку в розетку). Купивши електрокамін і встановивши його, немає ніякої складності перемістити його в іншу частину кімнати, що дуже корисно в разі наміченої перепланування приміщення.

Електрокамін (електричний камін) купити в СПб і Москві, порівняння

Електричний камін в якості обігрівача

Сучасні моделі електрокамінів володіють декількома режимами обігріву. Електрокаміни здатні обігріти приміщення площею до 20 «квадратів». До речі, на відміну від звичайного каміна, пристрій може створювати особливу атмосферу, що радує гостей і близьких, і при цьому не нагрівати повітря в кімнаті. Оскільки електрокамін не виробляє продуктів горіння, в кімнаті не спалюється кисень і виключена можливість появи диму або сажі.

Багато пристрої також оснащені пультом дистанційного керування, що дозволяє змінювати режими роботи, не встаючи з домашнього крісла. Тому перед тим, як купити електрокамін. слід переконатися в наявності ПДУ.

Де купити електрокамін?

У нашому інтернет магазині електрокамінів можна купити каміни Dimplex в Москві і СПб. Якщо у вас немає можливості відвідати нашу торгову точку, можна також купити електрокамін в інтернет-магазині в зборі з порталом, замовивши його доставку.

Короткий опис статті: камін електричний Електрокаміни або каміни електричні являють собою прилади для імітації полум’я традиційного каміна з можливістю обігріву приміщення. Купити електрокамін означає додати розкоші і затишку в інтер’єр будинку, квартири або офісу. електрокамін, електричний камін, купити електрокамін, купити камін, електрокаміни ціни, ціни, куплю, доставка, відгуки

Джерело: Електрокамін (електричний камін) купити в СПб і Москві, порівняння ціни

Також ви можете прочитати