• Електричний камін

  Електричний камін в квартирі: вибір і правила безпеки . Обустройка.

  04.10.2015

  Електричний камін в квартирі: вибір і правила безпеки

  Подробиці Категорія: Меблі

  Електричний камін в квартирі: вибір і правила безпеки . Обустройка.
  Електричний камін є альтернативною заміною класичного дров’яного вогнища, він доповнить оформлення вашого будинку, а також внесе в нього затишок. Цей електричний прилад безпечний і для того, щоб розмістити її в кімнаті потрібно тільки розетка. Трохи більше дізнатися про даному виді камінів допоможе наша стаття про електричному каміні в квартирі, підготовлена спеціально для наших читачів сайтом Обустройка .

  Електрокамін являє собою вогнище і портал, виготовлений з таких матеріалів, як скло, дерево, пластик, штучний і натуральний камінь та ін. Сам вогнище – це нагрівальний елемент, але при бажанні обігрів відключається і тоді камін буде лише прикрасою будинку. Задаючись питанням, куди і як краще розмістити електричний камін враховуйте деякі правила.

  • Електрокамін повинен підходити і за стилем і за габаритами приміщення, в якому він буде розташовуватися. Якщо приміщення невелике – вибирайте кутовий камін. вдало вписується в інтер’єр будь-якої кімнати. Є електрокаміни в стилі хай-тек, які вішають на стіну подібно картині.
  • Краще всього розмістити камін далеко від освітлювальних приладів і сонячних променів.
  • Поблизу повинна бути розетка для приладу потужністю до 2 кВт.

  Для того щоб електричний камін був максимально схожий з справжнім каміном. виробники використовують різні технології. Так, електрокаміни обладнані підсвічуванням, пластикові дрова розмальовані як натуральні, а спеціальні ефекти дозволяють досягти подібності з цим полум’ям. Ви можете зустріти електрокаміни, в яких регулюється яскравість вогню і навіть швидкість горіння полум’я.

  Правила безпеки

  Завжди треба думати про безпеку всіх електроприладів і електричний камін не виняток.

  • У тому випадку, якщо включена функція обігріву, не ставте легкозаймисті предмети біля каміна.

  Короткий опис статті: електричний камін Електричний будинок в інтер’єрі вашого будинку — як вибрати і які правила експлуатації. електричний камін, портал, вогнище, камін

  Джерело: Електричний камін в квартирі: вибір і правила безпеки | Обустройка.ру — затишний будинок своїми руками

  Також ви можете прочитати