Електричний камін в інтерєрі

30.09.2015

Кутовий камін в інтер’єрі вашого будинку

Наші будинки, обладнані сучасними системами опалення, не потребують додатковому обігріві. Але їм ніколи не завадить трохи більше затишку, який може дати кутовий камін. В інтер’єрі будь-якої кімнати для нього завжди знайдеться місце.

Кутовий камін

Камін — це піч спрощеної конструкції, яка в наш час використовується не стільки для обігріву, скільки для створення особливої атмосфери у житло. Навіть якщо кутовий камін в інтер’єрі використовується лише як його декоративний елемент, що не володіє ніякими практичними функціями, він все одно стає смисловим центром всієї обстановки.

Від ідеї встановити в своєму будинку або квартирі камін багато людей відмовляються з двох причин: через побоювання, що він «з’їсть» більшу частину площі, і з-за неможливості чи небажання встановлювати складну конструкцію з димоходом, місцем для зберігання дров і т. д.

Але навіть в не дуже великій кімнаті камін буде виглядати дуже гармонійно, якщо він кутовий. А сучасні види домашніх вогнищ, не вимагають відводу диму і запасу палива, позбавлять вас від необхідності будівництва дров’яного каміна (див. Електрокаміни в інтер’єрі ). Хоча в заміському будинку, звичайно, більш логічно буде встановити саме такий камін.

Конструкції кутових камінів

За перерізом у плані кутові каміни в інтер’єрі можуть бути:

  • Симетричними.
  • Асиметричними.

У симетричних кутових камінів задні стінки примикають до сходяться кутовим стін кімнати, а передні можуть створювати пряму лінію, півколо, трапецію або прямий кут.

Симетричний кутовий камін з банкеткою

Асиметричний камін

Цей вид кутових камінів особливо любимо дизайнерами, так як дозволяє грати з розмірами і формами, створюючи унікальні конструкції.

Види камінів
Електричні каміни кутові

Найбільш поширені і затребувані сьогодні кутові електричні каміни в інтер’єрі. Їх часто віддають перевагу дров’яним навіть у тому випадку, коли є можливість влаштування цього вогнища. Пояснюється це простотою монтажу і експлуатації, чистотою, можливістю електрокамінів працювати як на обігрів, так і без нього. Важливо й те, що сучасні електрокаміни дуже точно імітують справжнє полум’я, не вимагаючи заготівлі та зберігання дров.

Такий електрокамін можна оформити в будь-якому стилі

Ще одна незаперечна перевага електричних камінів — це їх мобільність. Якщо дров’яної вогнище влаштовується один раз і назавжди в одному місці, то електричний можна переносити, навіть якщо портал для каміна зроблений стаціонарним.

А для тих, хто любить часто міняти обстановку, це і зовсім знахідка. Якщо вам, наприклад, набрид стиль кантрі в інтер’єрі і ви вирішили круто змінити стиль свого житла, то дров’яної камін доведеться або зносити, або проводити його кардинальну реконструкцію. У той час як для кутового електричного каміна досить купити або самостійно зробити новий сучасний портал або просто вмонтувати його в стіну.

Біокаміни в інтер’єрі

Альтернативою електрокаміну можуть стати біокаміни. Це найсучасніший вид домашнього вогнища, що працює на биоспирте — екологічно чистому паливі, не виділяє при згорянні шкідливих речовин. Такі каміни кутові в інтер’єрі виглядають дуже незвично і оригінально. Хоча для любителів класики випускаються і моделі традиційних форм.

Підлоговий кутовий біокамін

На фото вище зображено компактний підвісний біокамін, який прекрасно впишеться в інтер’єр сучасної вітальні, спальні або будь-якої іншої кімнати. Його також можна встановити в офісі.

А ця модель ідеально підійде для вітальні або їдальні в класичному стилі.

Існує безліч різноманітних моделей електричних і біокамінів. Серед них обов’язково знайдеться та, яка прикрасить ваш інтер’єр, робить його особливим та неповторним. Треба тільки вміти правильно поєднувати каміни в інтер’єрі кутові з розмірами і стильовим оформленням кімнати.

Де розмістити кутовий камін?

Прийнято вважати, що найкраще місце для каміна — вітальня або кабінет. Дійсно, інтер’єр вітальні з кутовим каміном виглядає дуже гідно і може стати гордістю господарів будинку, місцем прийому гостей або проведення спільних сімейних вечорів.

Але завдяки своїм компактним розмірам, кутовий камін може прикрасити будь-яку іншу кімнату у будинку. Наприклад, він створить особливу інтимну атмосферу в спальні, зробить затишній їдальні. Чудово виглядають такі каміни і на кухні. Досить подивитися на фото, щоб переконатися в цьому.

Кутовий камін на кухні

Мабуть, лише в санвузлі і дитячій кімнаті каміни будуть не зовсім доречні. Але і з цим твердженням деякі дизайнери можуть посперечатися.

Короткий опис статті: каміни в інтер’єрі Розміщення електричного кутового каміна в інтер’єрі. Переваги біокамінів в міській квартирі. розмістити електричний камін інтер’єрі вітальні біокамін

Джерело: Електричний камін в інтер’єрі

Також ви можете прочитати