Електричний камін розміри і установка: Фото та Відео з монтажу

22.09.2015

Електричний камін розміри і вибір

Зміст статті

Електричний камін – альтернатива традиційному дров’яному вогнища, він не тільки прикрашає оселю, а й швидко і безпечно обігріває його. Електричні каміни встановлюють у заздалегідь підготовлену нішу або на портал з дотриманням вентиляційних зазорів і підключають до побутової електромережі, а моделі, оснащені імітацією диму, ще й до джерела води.

Електричні каміни розміри і монтаж

Каміни електричні можуть бути:

  • Декоративними, що виконують тільки функцію підсвічування;
  • Нагрівальними, обогревающими приміщення допомогою теплового випромінювання;
  • Універсальними, які поєднують обидві функції.

За способом установки електрокаміни бувають:

  • Підлогові, що встановлюються біля стіни або в центрі кімнати;
  • Навісні, що закріплюються на анкерних болтах на стіні;
  • Вбудовувані, для встановлення яких необхідна ніша в стіні або короб з гіпсокартону або іншого матеріалу;

Відео — камін з готовим порталом та імітацією полум’я

Всередині топки електрокаміна встановлені нагрівальні елементи і підсвічування, а сама топка закрита захисним кожухом або склом. Управління включенням каміна і режимами здійснюється з панелі управління або пульта ДУ.

Що необхідно знати, щоб вибрати підходящий електричний камін? Розміри. спосіб установки, споживану потужність, необхідні вам функції і цінову категорію. Також важливо вирішити, чи хочете ви придбати електрокамін з готовим порталом, або зробите його своїми руками .

Каміни електричні: розміри

Розміри електрокамінів представлені на сучасному ринку в широкому діапазоні, від компактних камінів для невеликого кабінету до штучних вогнищ, які займають цілу стіну. Вибір залежить тільки від ваших потреб і фінансових можливостей. При цьому слід враховувати рекомендації дизайнерів: площа фасаду каміна не повинна перевищувати 1/50 площі кімнати, інакше вогнище буде виглядати дуже громіздко.

Якщо слідувати цій раді, то для кабінету або спальні площею менше 15 квадратних метрів підійдуть каміни електричні, розміри яких не перевищують 600х500 мм

Невеликий електричний камін

У великій вітальні буде відмінно виглядати електричний камін, розміри якого більше двох метрів, маленький осередок, навпаки, загубиться в такому приміщенні.

Камін великого розміру для вітальні

Спосіб установки

Як і де встановити камін, стає зрозуміло зазвичай на стадії дизайн-проекту. Традиційно дров’яної камін не ставлять навпроти вікна – це дозволяє уникнути протягів і зайвої тяги. Электрокамину протяги не страшні, а от прямі сонячні промені зменшать красу його «полум’я». Тому в кімнаті з природним освітленням камін краще встановити на одну з бічних стін.

Одним з обов’язкових вимог при установці каміна є підключення до електричної мережі, тому проводку і розетку для підключення необхідно передбачити заздалегідь.

Підлогові каміни краще виглядають в приміщеннях без високої меблів: шаф, стелажів. Оптимальний варіант – спальня або вітальня.

Електричний камін у встановлений в спальні

Настінні і вбудовувані електрокаміни прикрасять кабінет, офіс. У будинку, де є маленькі діти, настінний камін також практичніше і безпечніше.

Каміни в зборі з порталом стоять, звичайно, дорожче, зате дозволяють надати вогнища закінчений і гармонійний вигляд, вписати його в стиль кімнати без зайвих дизайнерських вишукувань. Як правило, до однієї моделі вогнища підходять кілька варіантів оформлення порталу, і замовити можна той, який найбільш підходить до стилю вашого будинку.

Потужність электического каміна

В залежності від моделі, каміни можуть мати один або два режими нагріву з потужністю 1 або 2 кВт. Побутова електрична мережа здатна витримувати дану навантаження без додаткової модернізації, однак, подбайте про те, щоб до розетки крім електрокаміна не було підключено інших потужних приладів.

Нагрівальної потужності електрокаміна 2 кВт достатньо для додаткового обігріву опалювальної кімнати площею до 20 квадратних метрів. Використовувати електричний камін в якості єдиного джерела опалення недоцільно з-за високої ціни на електроенергію.

Гарний варіант електричного каміна

Електричні каміни в залежності від моделі можуть виконувати лише декоративну функцію або мати один або кілька режимів нагріву, з підсвічуванням або без неї. Імітація диму здійснюється з допомогою нагріву води до стану пари – такий «дим» не має запаху, не залишає слідів на меблях та самому каміні і абсолютно безпечний.

Короткий опис статті: електричні каміни Дізнайтеся, як вибрати електро камін. Електричний камін розміри і установка, докладний фотографії і відео.

Джерело: Електричний камін розміри і установка: Фото та Відео з монтажу!

Також ви можете прочитати