• Різне

  Електричний камін і телевізор, як елементи прикраси приміщень . Домашній

  20.02.2017

  Електричний камін і телевізор, як елементи прикраси приміщень

  Сучасні технології привносять в наше життя нові пристрої і нові побутові прилади, які ми з задоволенням адаптуємо в навколишнє нас життя.

  Невід’ємною частиною нашого побуту з давніх часів є домашнє вогнище, який в даний час перетворився в стильне витвір інженерної думки у вигляді електричного каміна з пультом дистанційного керування і досконалими оптичними ефектами. І понад 60 років тому в наших будинках міцно влаштувався телевізійний приймач. В наші дні телевізори теж є вищим проявом досягнень технічного прогресу і абсолютно очевидно, що кожній людині хотілося б мати у своєму домі обидва цих предмета і домогтися їх гармонійного співіснування.

  І електричний камін, телевізор Ви обираєте, виходячи з розмірів приміщення, в якому вони будуть встановлені. Існують абсолютно чіткі правила прив’язки діагоналі телевізора до відстані до Ваших очей при перегляді телепередач. Вибравши телевізор, Ви можете спрогнозувати і необхідні Вам розміри і модель електричного каміна.

  Якщо Ви плануєте розмістити електричний камін і телевізор в одній кімнаті, то обидва ці прилади повинні поєднуватися за колірною гамою і габаритами.

  Враховуючи те, що сучасні телевізори здебільшого чорного кольору, то електричний камін для цього приміщення бажано підбирати теж чорного кольору. Можливе застосування золотих елементів оздоблення електрокаміна або камінних аксесуарів, якщо присутність золота дозволяє навколишнє меблі і декор приміщення.

  Розміри телевізора і електричного каміна мають бути пропорційні. При великій площі приміщення можна дозволити монтаж великого телевізора і великого класичного камінного порталу зі вставкою 30 або 32″. При площі кімнати 15-20 м2 можна обмежитися телевізором з діагоналлю 26-32″. З таким телевізором за габаритами буде поєднуватися каминокомплект (камінний портал з електрокаміном 20″). Вибір моделей каминокомплектов великий і Ви зможете підібрати найбільш підходящий Вашому приміщенню за кольором і моделі портал.

  Коли електричний камін і телевізор запроектовані в одному приміщенні, у Вас є кілька варіантів гармонійного поєднання місця їх розташування.

  1. Телевізор у більшості випадків розташовують над камінним порталом, будь то портал, встановлений уздовж стели, або кутовий. Телевізор можна закріпити на стіні симетрично над порталом або встановити безпосередньо на портал за допомогою штатної підставки. Камінні портали розраховані на такі навантаження і розміщувати телевізор на порталі можна без побоювання. У серії каминокомплектов існує спеціальний мультимедійний портал для установки на ній телевізора і супутніх приладів (DVD-програвач, тюнер). Його ширина 170 см, а висота 70 см, що дозволяє розмістити на ньому телевізор з діагоналлю до 72 дюймів. Топка електричного каміна в цьому порталі 25″, оснащена вбудованим обігрівачем, термостатом і пультом дистанційного керування. З двох сторін від електричного каміна-вставки розташовані полки за скляними дверцями для TV-приладдя та інших домашніх речей.

  2. При розміщенні в одному приміщенні телевізора і електрокаміна серії hi-tech їх потрібно розмістити в різних зонах приміщення із-за їх зовнішньої схожості. Встановити ці прилади теж потрібно на різній висоті, оформити зону електрокаміна та телевізора відповідним чином Ви зможете, встановивши біля каміна підлогову вазу. камінний набір в стилі hi-tech, затишний диван або крісло. Біля телевізора ж доречно розмістити торшер, декоративна рослина, книжкові полиці.

  3. Місце розташування електричного каміна з ефектом 3D в кімнаті з телевізором визначається моделлю обраного каміна. Електрокамін Burbank. наприклад, потрібно розміщувати так само, як і електричні каміни серії hi-tech, а моделі Avant Garde можуть переміщатися по кімнаті, але вони завжди буде центром зони відпочинку і навколо цього каміна завжди передбачається наявність зручних крісел, шкур і невеликих стильних декорів. Електричні каміни з ефектом 3D Juneau можна вбудовувати в стіни або в меблі. Їх можна розміщувати під телевізором або в окремій зоні, можна встановити в кутку або на прямій ділянці стіни.

  Головне правило поєднання електричного каміна і телевізора в одній кімнаті: вони повинні гармоніювати, надавати будинку затишок і доповнювати один одного.

  Ефект «живого вогню ніколи не завадить Вам при перегляді улюблених телепередач. Функції регулювання яскравості і швидкості полум’я, а також імітатор потріскування дров допоможуть Вам створити потрібну атмосферу будинку.

  Короткий опис статті: телевізор над справжнім каміном Сучасні технології привносять в наше життя нові пристрої і нові побутові прилади, які ми з задоволенням адаптуємо в навколишнє нас життя. Невід’ємною частиною нашого побуту з давніх часів є домашнє вогнище, який в даний час перетворився в стильне витвір інженерної думки у вигляді електричного каміна з пультом дистанційного керування і досконалими оптичними ефектами. І більше…

  Джерело: Електричний камін і телевізор, як елементи прикраси приміщень | домівка

  Також ви можете прочитати