Електричний камін

Електричний камін Electrolux EFP.W-1300RRC, купити Київ, ціна

02.10.2015

Електричний камін Electrolux EFP/W-1300RRC
Функціональні особливості електричний камін Electrolux EFP/W-1300RRC

Електричний камін Electrolux EFP/W-1300RRC — це справжній витвір мистецтва. Це витончена і притягує погляд модель з лицьовою панеллю закругленої форми, біля якої можна влаштувати романтичну вечерю на двох, або просто затишно посидіти біля нього наодинці з власними думками або читаючи улюблену книгу.

Особливістю електричного каміна EFP/W-1300RRC є ультра тонка глибина, глибина даної моделі складає всього 13,8 см, що дозволяє органічно і природно вписати цю модель в будь-який інтер’єр.

Корпус електричного каміна виконаний з МДФ, облицьований усередині металевими жароотталкивающими пластинами. Завдяки такій конструкції корпус електричного каміна не нагрівається в процесі роботи, що дозволяє доторкатися до каміна, не боячись обпектися.

Відмітні особливості

 • Реалістичний ефект полум’я Real Fire
 • Система імітації полум’я і система обігріву незалежні один від одного
 • Ручне забарвлення декоративного палива
 • Ультра SLIM корпус
 • Закруглена форма лицьовій панелі
 • Миттєвий нагрів приміщення
 • Встановлюється на стіну

Функціональні особливості

 • Три режими роботи
 • Два режими потужності обігріву
 • Регулювання яскравості полум’я
 • В комплекті пульт ДУ
 • Мінімальне споживання в режимі імітації полум’я — 125Вт

Режими роботи

Електричний камін EFP/W-1300RRC може працювати у трьох режимах роботи:

 1. Режим «Імітація полум’я» — реалістична картинка вогню без функції обігріву
 2. Режим «Імітація полум’я» + обігрів половинної потужності (1000Вт)
 3. Режим «Імітація полум’я» + обігрів повної потужності (2000Вт)

Всі елементи, необхідні для установки електричного каміна EFP/W-1300RRC, поставляються в комплекті з електричним каміном. Рекомендується встановлювати настінний електричний камін на висоті від 60 см до 100см від підлоги.

Електричний камін EFP/W-1300RRC — це не тільки обігрівальний прилад, але і предмет інтер’єру. Електричний камін EFP/W-1300RRC широко використовується в житлових і офісних приміщеннях, а також в інших установах комерційної сфери.

Догляд за приладом

Догляд за електрокаміном не вимагає спеціальних навичок і великих витрат часу. Досить по мірі забруднення протирати корпус приладу і декоративне паливо сухою або вологою серветкою, а повітрозабірну і воздуховыпускную решітки очищати від скопилася в них пилу за допомогою пилососа. Перед початком очищення електрокамін необхідно відключити від електромережі і дати йому охолонути.

Не рекомендується використовувати для догляду абразивні чистячі порошки, органічні розчинники і хімічні засоби.

Гарантія якості

Сучасні технології і новітні розробки Electrolux гарантують високу якість і надійну експлуатацію електричних камінів. Відмінною рисою всього циклу виробництва компанії Electrolux є багатоступінчастий контроль якості на кожному етапі виробництва.

Технічні характеристики електричний камін EFP/W-1300RRC

Короткий опис статті: електричний камін

Джерело: Електричний камін Electrolux EFP/W-1300RRC, купити Київ, ціна Донецьк, продаж, відгуки, характеристики, опис — Настінні каміни

Також ви можете прочитати