Електричний камін

Електричні каміни вершина цивілізації . Pro Handmade

01.10.2015

Електричні каміни – вершина цивілізації

Електричні каміни вершина цивілізації . Pro Handmade

Вважається, що камін прийшов до нас з Англії, проте в нас у Росії теж був свій прототип цього винаходу — російська піч, яка славилася своєю можливістю лікувати людей від ревматизму й інших хвороб.

На жаль, більшість сучасних будинків не розрахований на установку в них російських печей. А постійно чистити піч, рубати дрова і виносити золу часом взагалі немає можливості. Але безвихідних ситуацій не буває. Адже кожен з нас може замовити і встановити у себе вдома електричний камін, що дозволить вам поніжиться біля цілющого тепла зі склянкою чаю або келихом віскі.

Вони зручні тим, що при обробці квартири можна використовувати багато матеріалів не побоюючись того, що вони загоряться. Адже відкритого вогню не буде, а значить, не буде і проблем.

Установка настільки проста, що ви з нею впораєтеся, проте, краще, звичайно, викликати для цього майстрів. Як правило, магазини, що спеціалізуються на продажу цих електричних джерел тепла і затишку, самі пропонують установку своєї продукції, тому вам навіть не доведеться шукати підходящих по кваліфікації фахівців.

По суті, тут потрібно, за великим рахунком, лише занести ваш новий джерело життєдайного тепла і увіткнути в розетку электровилку. Щоб установка пройшла легко, звичайно, для початку не завадить заздалегідь визначити довжину і ширину вашого нового каміна, спланувати місце для установки. Ще один момент — його перевезення теж краще замовити, так як річ ця, незважаючи на свою гадану мініатюрність, досить нелегка.

Електричні каміни прості і безпечні в побуті. Проблем з ними надалі буде не більше, ніж, скажімо, з міксером або феном. Звичайно, якщо ви доторкнетеся до нагрівального елемента, то обпалите, хоча на деяких моделях є скляні дверцята, які вбережуть від неприємностей вас, ваших дітей і домашніх тварин. І, мабуть, найголовніше, тут не потрібно дозволів, реєстрацій і комунікацій, як при бажанні встановити, наприклад, газову опалювальну систему.

Користь цих електричних приладів ще й у тому, що вони:

  • Не мають жодних зв’язків із зовнішнім середовищем;
  • Повністю автономні;
  • Не вбудовуються в стіну;
  • Не вимагають димоходів;
  • Оригінально виглядають, служать прекрасним елементом декору.

Різноманітність стилів нинішніх зразків цієї електротехніки вразить будь-кого. У більшості з них, наприклад, імітація полум’я рухається відбувається завдяки мерехтінню різних ламп всередині, якими можна управляти, задаючи параметри яскравості та інтенсивності «вогню». Відмінність стилів дозволить вам вибрати каміни будь-якої моделі, від стандартної, до хайтек.

Короткий опис статті: електричний камін Вважається, що камін прийшов до нас з Англії, проте в нас у Росії теж був свій прототип цього винаходу — російська піч, яка славилася своєю Партнери

Джерело: Електричні каміни – вершина цивілізації | Pro Handmade

Також ви можете прочитати