• Електричний камін

  Електричні каміни в Єкатеринбурзі, купити в інтернет-магазині «Клімат-Фортуна.

  14.09.2015

  Електричні каміни

  Електричні каміни в Єкатеринбурзі, купити в інтернет-магазині «Клімат-Фортуна.
  Камін — символ затишку і домашнього вогнища. І навряд чи знайдеться хоч одна людина, який не мріяв би прикрасити каміном свій будинок. З появою електричних камінів ця мрія стала набагато доступніше, навіть для власників міських квартир. Жодних димоходів, ніяких дров! Купив, поставив, включив в розетку — і насолоджуватися прекрасним виглядом і теплом. Зображення полум’я виглядає дуже правдоподібно, рух його мов ніколи не повторюється. Так що милуватися електричним каміном дійсно можна вічно. Приємне тепло, що виходить від нього, розподіляється рівномірно — комфортно прогріваючи всю кімнату. І що цінно — воно абсолютно безпечно. При необхідності функцію обігріву можна відключити, тому радіти естетиці вогню можна цілий рік, незважаючи на температуру в кімнаті.

  В каталозі інтернет-магазину «Клімат-Фортуна» ви знайдете як підлогові, так і настінні (навісні) моделі електричних камінів. Підлогові електричні каміни — це готові інтер’єрні рішення, які не вимагають вбудовування та оздоблення. Чого не скажеш про навісних моделях, які монтуються безпосередньо в стіну і декоруються порталами у відповідності зі стилем інтер’єру.

  Ціни на електричні каміни варіюються в межах від 6000 до 20 000 рублів.

  Підлогові каміни Electrolux

  Підлогові каміни Electrolux універсальні в плані встановлення — їх можна поставити впритул до стіни, так і прямо в центрі кімнати. Є спеціальна модель для установки в кут.

  Всі моделі підлогових камінів Electrolux досить компактні — максимальна ширина 636 мм, а висота не більше 593 мм. При бажанні знайти для них місце можна в будь-якому інтер’єрі.

  Компанія пропонує кілька варіантів дизайну, серед яких, напевно, знайдеться рішення для вашого будинку. Особливо цікава модель електричного каміна на витончених різьблених ніжках, що імітує старовинні чавунні пічки з дверцятами. Вона прекрасно доповнить вінтажний інтер’єр і привнесе в нього свою чарівність.

  Електричні каміни Electrolux працюють в декількох режимах, дозволяючи вибирати потужність обігріву, або повністю відключати його. Імітація полум’я Real Fire створює натуралістичну картинку. Кожна модель обладнана термостатом, що дає можливість встановлювати комфортну температуру і забезпечувати її контроль.

  Настінні (навісні) каміни Electrolux

  Настінні (навісні) електричні каміни Electrolux створені для тих, хто не хоче використовувати під установку обладнання цінну корисну площу. Вони мають ультратонку товщину 9-13 см і вбудовуються в стіну, органічно і природно вписується в обстановку. Цікаво, що в асортименті є моделі орієнтовані не тільки горизонтально, але і вертикально. Вони виглядають дуже оригінально. Також при виборі дизайну рекомендуємо придивитися до моделей із закругленою передньою панеллю. Вони виглядають вишукано і витончено.

  Корпус електричних камінів Electrolux облицьовується спеціальними жарооталкивающими пластинами, тому його поверхня не нагрівається, до неї можна торкатися без побоювання обпектися.

  Моделі камінів укомплектовані пультами дистанційного керування, так що міняти режими ви можете, знаходячись на відстані.

  Короткий опис статті: електричний камін Підлогові і настінні електричні каміни з порталом в наявності в інтернет-магазині. Безпечні і економічні. Підбір за розміром. Оперативна доставка. Низькі ціни. каміни електричні, електричний камін купити, електричні каміни Єкатеринбург, каміни електричні ціни, електричні каміни з порталом, електричні каміни магазин, інтернет магазин електричних камінів, каміни електричні недорого, камін електричний вбудовується, продаж електричні каміни

  Джерело: Електричні каміни в Єкатеринбурзі, купити в інтернет-магазині «Клімат-Фортуна»

  Також ви можете прочитати