Різне

Електричні каміни в інтерєрі вітальні: кутові, фото, відгуки

29.09.2015

Звичайні і кутові електричні каміни в інтер’єрі вітальні

Каміни є родзинкою, гармонійно включеної в інтер’єр. Причому на сучасному етапі мова йде не тільки про класичному розумінні даного типу опалювального обладнання. Багато приміщення не дозволяють встановлювати каміни з відкритою топкою, в яких в якості палива використовуються дрова чи вугілля. Виходом із ситуації є використання опалювальних приладів, що працюють на газі, біопаливі або електриці. Для невеликих приміщень, наприклад, кімнат малогабаритних квартир відмінне рішення кутові електричні каміни.

Електричні каміни в інтерєрі вітальні: кутові, фото, відгуки

Переваги електричних рішень

Електричні каміни відрізняються своєю компактністю, зручністю і високою ефективністю використання, можуть застосовуватися практично в будь-якому приміщенні, відрізняються прекрасною функціональністю і високими декоративними властивостями, завдяки різноманітності форм можуть органічно вписатися практично в будь-який інтер’єр.

Основними перевагами електричного опалювального обладнання є:

 • Висока ступінь пожежної безпеки;
 • Високий коефіцієнт корисної дії (ККД);
 • Відсутність необхідності в придбанні та зберіганні палива;
 • Невисока вартість як опалювального обладнання, так і каминокомплектов;
 • Легкість доставки і монтажу;
 • Відсутність необхідності монтажу димаря підстави;
 • Можливість роботи в автономному режимі;
 • Високі декоративні характеристики, як зазначалося вище, електрокамін може вписатися практично в будь-який інтер’єр (дивіться на фото).

Про чудових характеристиках, які мають кутові електричні каміни, ви також можете дізнатися, прочитавши відгуки на цей дивовижний, універсальний вид опалювального обладнання.

Електричні каміни в інтерєрі вітальні: кутові, фото, відгуки

Серед особливостей кутових камінів відзначимо можливість установки в «глухих» зонах, що дозволяє економити практично кожен квадратний сантиметр корисної площі, що актуально для невеликих по розміру приміщень.

Особливості монтажу

Кутові електричні каміни мають свої особливості монтажу:

 • Необхідність підключення до електричної мережі, що обумовлює необхідність проведення монтажу проводки, розеток, захисного обладнання і правильного розрахунку основних параметрів роботи електричної системи в будинку або квартирі;
 • Відсутність у місці установки нагріваються і легкозаймистих поверхонь, наприклад, штор.

Електричні каміни в інтерєрі вітальні: кутові, фото, відгуки
Різновиди

Електричні каміни відрізняються по безлічі параметрів, що дозволяє підібрати обладнання, яке ідеально впишеться в дизайн певної кімнати (на фото).

Електричні каміни в інтерєрі вітальні: кутові, фото, відгуки

Електричні каміни в інтерєрі вітальні: кутові, фото, відгуки

За типом установки може бути:

 • стаціонарним, встановлюється у певному місці;
 • мобільним, переміщається по кімнаті при необхідності.

У свою чергу стаціонарний може бути:

 • підлоговим;
 • настінним;
 • вбудованим – класичний варіант;
 • пристінний.

Як виглядають ці типи камінів дивіться на фото і читайте відгуки. У разі якщо встановлюється вбудований або пристінний, необхідно облаштування камінного порту.

За стилістичним оформленням камін може бути виконаний в різному виконанні, будь це дизайн в стилі модерн, класика або іншому.

Також відзначимо технічні характеристики, розміри і наявність додаткових функцій, які є одним з критеріїв вибору даного типу опалювального обладнання.

Електричні каміни в інтерєрі вітальні: кутові, фото, відгуки

Де встановлюються кутові електрокаміни

Кутовий електричний камін, завдяки своїм компактним розмірам, може встановлюватися в кімнатах з різним функціональним призначенням.

Класичний варіант – вітальня. Як правило, в квартирах і будинках це найбільша за площею кімната.

Другий варіант – встановити камін у спальні – це стильно й оригінально.

Враховуючи високу ступінь функціональності та пожежної безпеки, що встановлюють даний тип опалювального обладнання в дитячих кімнатах.

Електричні каміни в інтерєрі вітальні: кутові, фото, відгуки

Все залежить від того, який інтер’єр кімнати та який дизайн-проект був затверджений, яке стильове рішення було вибрано.

Як правило, поряд з використанням камінів в дизайні інтер’єра широко впроваджується ряд додаткових елементів, що дозволяють правильно розподілити акценти для отримання цілісної картини. Позитивні відгуки на застосування комбінованої концепції розподілу та зонування простору з використанням кутових електричних камінів підтверджують популярність даного напрямку. Як це реалізується на практиці і як при цьому виглядає інтер’єр кімнати? Дивіться фото, все досить просто і гранично зрозуміло.

Електричні каміни в інтерєрі вітальні: кутові, фото, відгуки

Короткий опис статті: електричний камін Опис переваг розміщення кутових камінів в інтер’єрі віталень кімнат. електричні каміни, фото

Джерело: Електричні каміни в інтер’єрі вітальні: кутові, фото, відгуки

Також ви можете прочитати