• Різне

  Електричні каміни кутові, ідеальне рішення для невеликого приміщення

  29.09.2015

  Електричні каміни кутові — переваги, відмінності і пристрій

  Зміст

  Сучасні каміни відрізняються великою різноманітністю форм і розмірів. Це дозволяє гармонійно вписати їх в інтер’єр. Електричні каміни кутові настільки зручні, компактні і різноманітні, що їх можна використовувати практично в будь-яких приміщеннях. Можна дати волю своїй фантазії, продумуючи дизайн кімнат і створюючи максимально комфортну атмосферу.

  Кутовий камін в інтер’єрі – досить зручний, він дозволяє обладнати зону відпочинку, залишивши при цьому масу вільного простору в кімнаті.

  Чим зручний електричний камін?

  найголовніше – йому не потрібен димохід. Тому його можна поставити в будь-якому місці приміщення. Все залежить від ваших уподобань, зручності, варіантів розміщення меблів і інших предметів інтер’єру. Крім того, електричний камін можна використовувати як підставку. Наприклад, розмістити на ньому колекції милих статуеток, міні виставки сімейних фотографій або чогось ще.

  Особливо незамінний кутовий камін в квартирі. Наші квартири не так великі, щоб ми могли вільно виділити помітну площу під камін. А кути в кімнатах в більшості випадків майже не використовуються, тому для квартири кутовий камін – як раз те, що потрібно.

  Де можна використовувати електричні каміни кутові?

  При цьому не обов’язково заздалегідь планувати пристрій каміна. Оскільки немає прив’язки до димоходу, оскільки електричний камін має невелику вагу, то його можна просто купити і поставити тоді, коли вам цього захотілося. Головне, щоб у вашому домі було електрику.

  Електричні каміни кутові, ідеальне рішення для невеликого приміщення
  Звичайно, деякі правила установки потрібно дотримуватися. Адже це нагрівальний прилад, а не просто гарна річ. Тому слід подумати, для чого ви купуєте електрокамін: для підтримки тепла в приміщенні або лише для візуалізації ефекту горіння. Якщо все ж планується використовувати його для обігріву, потрібно уважно ознайомитися з інструкцією, переконатися, що електропроводка в будинку відповідає вимогам. Також в інструкції зазвичай обумовлено, на якій відстані можуть перебувати інші предмети від працюючого каміна. Це все слід врахувати.

  В принципі, ці прилади досить безпечні, і при дотриманні правил експлуатації можна встановлювати електричні кутові каміни в дерев’яному будинку або будинку з будь-якого іншого матеріалу. Це річ, яка додасть тепла і затишку у будь-яку кімнату, будь то вітальня, їдальня або домашній кабінет.

  Проекти кутових камінів надзвичайно різноманітні. Сьогодні у продажу можна знайти камін на будь-який смак, вони виробляються у різних стилях і мають дуже різні ціни. Кутові каміни для дому можуть бути будь-якого розміру, навіть зовсім маленькі. Якщо потрібен камін, наприклад, для оформлення кафе, то варто придивитися до моделей побільше і потужніше.

  Електричні каміни кутові, ідеальне рішення для невеликого приміщення
  Кутовий електро камін, як і будь-який інший електричний камін, створює ефект горіння вогню в топці. Це може бути ефект горіння дров або тління вугілля, ефект догорання полін або горіння газового каміна. Причому, ці ефекти можуть бути регульовані і настраиваемы з пульта управління.

  Як приємно, повертаючись з роботи, представляти, що вдома на тебе чекає вітальня з кутовим каміном, в якому до твого приходу вже будуть «тліти» дровишки. І можна, затишно влаштувавшись на канапі, випити чашечку чаю і прийти в себе після напруженого дня.

  Електричні каміни кутові для квартири сьогодні пропонують багато виробників. Багато з них досить доступні за ціною. Цікавий додатковий ефект з’явився нещодавно у електрокамінів – деякі з них забезпечені мікропроцесором і здатні відтворювати звуки, наприклад, спів пташок або потріскування дров.

  Дизайн та оформлення кутових камінів – це тема для окремої розмови. Все залежить від польоту фантазії і гаманця господаря помешкання. Можна придбати класичний камін, зроблений з чорного металу, а можна вибрати варіанти, оброблені каменем. Якщо хочеться чогось незвичайного, можна придбати тільки безпосередньо електротопка і декорувати її за власним розсудом. Тільки не забувайте про техніку безпеки, адже це найголовніше.

  Короткий опис статті: кутові, каміни Електричні каміни кутові – сучасний спосіб обігріву і створення затишку і комфорту в будь-якому приміщенні. електричні каміни кутові

  Джерело: Електричні каміни кутові — ідеальне рішення для невеликого приміщення

  Також ви можете прочитати