Електричний камін

Електричні каміни . Каміни електричні

03.10.2015

компактні Електричні каміни «SLOGGER» Fireplace
Затишок домашнього вогнища

Приємно коли в будинку тепло. А ще приємніше, коли тепло виходить від джерела, яких з давніх пір вважався центром домашнього вогнища – від каміна. Погодьтеся, приємно холодними зимовими вечорами сидіти сома і дивитися на палаючий в каміні вогонь. Звиваються язики полум’я ніби гіпнотизують нас своїм танцем, проганяючи геть тривоги і заспокоюючи нерви.

Ілюзія переходить в теплу реальність

У сучасних умовах життя не завжди є можливість встановити класичний камін, з використанням дров і димоходом, особливо в багатоквартирних будинках. Для цього потрібен спеціальний дозвіл, складні будівельні роботи і великі грошові витрати. Але науково-технічний прогрес не стоїть на місці і сьогодні провідні виробники теплового обладнання нам надали можливість насолоджуватися ілюзією живого вогню навіть у звичайній квартирі багатоповерхового будинку. Втім, ця ілюзія настільки реалістично втілена в електричних камінах, що часом дуже складно відрізнити справжнє полум’я від «полум’я» в электрокамине.

Різновиди електричних камінів

В залежності від конструктивних особливостей електричні вогнища бувають трьох видів:

  • Каміни з декоративним порталом (облицюванням) встановлюються впритул до стіни;
  • Каміни – електричні печі або камінні кошики (дровниці), з можливістю розташування в будь-якому місці кімнати;
  • Настінні каміни (вбудовуються в стіну приміщення).

Вогнища різних виробників відрізняються н тільки за зовнішнім виглядом, але і за характером імітації живого вогню. «Паливо» в більшості випадків, виготовляється з пластмаси, з нанесенням малюнка гарячих, тліючого вугілля і дров. Ідеальним варіантом є каміни, де «дрова» горять як справжні.В такому вогнищі «вугілля» поступово розжарюються до червоного, потім поступово остигають, покриваючись попелом, а з тліючим вугіллям пробігають іскри.

Конструктивні особливості електрокамінів

Більшість електричних вогнищ оснащені термостатом. Потужність обігріву в залежності від марки та моделі приладу може коливатися від 500 до 2000 Вт.

Короткий опис статті: електричний камін Електричні каміни різних виробників відрізняються н тільки за зовнішнім виглядом, але і за характером імітації живого вогню. «Паливо» в більшості випадків, виготовляється з пластмаси, з нанесенням малюнка гарячих, тліючого вугілля і дров. Ідеальним варіантом є каміни, де «дрова» горять як справжні.В такому вогнищі «вугілля» поступово розжарюються до червоного, потім поступово остигають, покриваючись пе Каміни електричні, електрокаміни, вогнища електричні

Джерело: Електричні каміни | Каміни електричні

Також ви можете прочитати