• Камін електричний

  Електричні каміни. Інтернет-магазин MV Climate

  14.09.2015

  Електричні каміни

  Т епло і світло, що виходять від каміна, завжди притягували і заворожували людину своєю красою та силою, пробуджували в душі почуття спокою, умиротворення, благополуччя і затишку.

  Електричні каміни. Інтернет-магазин MV Climate
  Будучи заручником сучасних залізобетонних монстрів і асфальтових пейзажів, у сучасної людини виникає бажання хоч трохи стати тим первісним предком і відчути свій зв’язок з природою, відчути всю силу і красу. Наявність каміна в своєму будинку, хоч трохи наблизило б людину до цього, але бажання мати камін у своєму будинку, не завжди здійснимо. Єдиним виходом у цьому випадку буде – електрокамін .

  Електрокамін є гідним замінником натурального, майстерно імітує тепло і вогонь натурального, що володіє такими перевагами як простота і надійність, функціональність і мобільність. Використання сучасних технологій та застосування сучасних матеріалів створюють ілюзію присутності у вашому будинку натурального каміна.

  Так що ж таке електрокамін ?

  Електрокамін — це електричний обігрівач( от електротопка ) і обрамлення ( портал ). Говорячи про электрокамине, будемо умовно розділяти його на ці дві складові. Основними достоїнствами електрокаміна є ег мобільність, простотота монтажу, низька вартість, пожаробезопастность, відсутність недоліків,властивих натуральному, таких як дим, сажа, кіптява. Камінна облицювання — важлива декоративна частина електрокаміна, що надає інтер’єру неповторний стиль і дизайн. Варіанти виконання порталів дуже різноманітні.

  Особливою популярністю користуються електрокаміни класичного і сучасного стилів.Класичні — вимагають наявності традиційної для цього стилю накладки ( рамки ), чорного, золотого або комбінованого квітів. Топкова частина заповнюється імітацією дров або вугілля. Сучасні топки, як правило виготовляються з хромированого металу і мають екстравагантну топкову частину і наповнювач.

  В сучасний інтер’єр гармонійно вписуються портали в стилі модерн і хай-тек, що відрізняються несхожістю один на одного, та й кількість варіантів цього стилю незрівнянно вище, порівняно з традиційними стилями. Електрокамін не тільки виконує практичну і декоративну функцію, але і відображає спосіб життя власника будинку, створює неповторну ауру цього будинку, стає предметом, що надає будинку вишуканість і неповторність.

  Моделі

  В залежності від конструкції електричні каміни підрозділяються на чотири види:

  • Каміни з облицюванням у вигляді декоративного порталу, аналогічного порталу дров’яних камінів. Їх ставлять впритул до стіни.Це каминокомплекты Dimplex
  • Отдельностоящие електричні камінні печі (їх прототип — чавунні, литі, дров’яні печі з дверцятами та трубою, яку виводять за межі приміщення).
  • Камінні кошики (теж окремостоячі, імітують металеві корзини з залізних смуг або прутів — дровници, наповнені тліючим вугіллям або полінами). Наприклад, Dimplex Club. Dimplex Amesbury. Dimplex Brayford

  Не забудьте, що є і кутові варіанти електрокамінів, що дозволяють найбільш ефективно використовувати площу приміщення і використовувати вогнища більшого розміру (в тому числі по глибині!). Наприклад електрокамін Dimplex Stratford

  Стильове та кольорове рішення електрокаміна підберіть до оточення. Це може бути і камін в старовинному стилі, в стилі модерн, або Hi-Tech. Різноманітність обрамлень, пропоноване виробниками електрокамінів дуже великий! У нашому каталозі обрамлення розбиті по розділах, так що Ви легко соорентируетесь.

  Не забудьте подивитися і розділ електрокаміни в зборі.

  Дерев’яні обрамлення зазвичай мають варіанти обробки: античний дуб, светный дуб, червоне дерево, горіх, вишня і ін

  Для кожного обрамлення з нашого каталогу вказані варіанти вогнищ. Тепер справа за малим: вибирайте вогнище до улюбленому обрамленню!

  Вогнище і портал

  Вогнища різних фірм відрізняються один від одного як за зовнішнім виглядом, так і за характером імітації живого вогню. Бутафорське паливо виконується з штампованої пластмаси, тонується і розфарбовується вручну. Таким чином, виробники пропонують «дрова», що знаходяться на різних стадіях «прогоряння» — від ледь займаних полум’ям до розвалених на тліючі шматки. Одні зразки виявляються більш вдалою імітацією, інші менш. Краще всього виглядають каміни, в яких «дрова» спалахують зовсім як справжні і починають оживати — за ним пробігають шевелящиеся іскри, вугілля то живуть, то остигають, покриваючись сивим попелом, то знову розпалюються, поступово розжарюючись докрасна. Особливо гарний ефект огля в електрокаміна Dimplex Symphony і Dimplex OptiFlame

  Як правило, вибираючи камін, керуються в першу чергу його ціною і красою порталу. Обов’язково з’ясуйте, з якого матеріалу виготовлений портал. Буває, що різьблена дерево або мармур на перевірку виявляються майстерно розфарбованої штампованої пластмасою. Природно, в такому випадку виріб має коштувати істотно дешевше. Електричні каміни. Інтернет-магазин MV Climate
  Важливо, щоб колір не виявився для інтер’єру занадто яскравим або, навпаки, блідим, а прожилки виглядали природно. Натуральний мармур і дерево, звичайно, дорожче штучного литого мармуру. Але камінний портал з них підкуповує природним шармом природного матеріалу, благородством. При бажанні портал для електричного вогнища можна виготовити і самостійно, використовуючи столярні плити, багет, штучний камінь, ліпні елементи і т. п.

  Вартість електрокамінів

  Електрокаміни, навіть найдорожчі, обійдуться вам у декілька раз дешевше далеко не самого шикарного класичного каміна. Додайте до цього відсутність необхідності купівлі дров, камінних аксесуарів – щипців, совків та іншого. У підсумку виходить, що електрокаміни – це більш економний і менш клопіткий спосіб знайти вдома справжній домашній вогнище. До того ж, по своєму виконанню та дизайну електрокаміни сьогодні йдуть практично нарівні з класичними камінами. Виділяють електрокаміни з декоративними порталами, що окремо стоять, електрокаміни, електрокаміни, вбудовувані в стіну. Можна придбати камін з ефектом горіння «дров» або «вугілля», можна використовувати електрокамін в якості безпечного нічника – словом, можливості електрокамінів сьогодні просто безмежні. Не виключено, що незабаром виробники навчаться імітувати і тріск і аромат палаючого дерева, і тоді межа між класичними камінами і електрокамінами зітреться остаточно.

  Короткий опис статті: камін електричний Інтернет-магазин кліматичної техніки Мікроклімат . Кондиціонери всіх видів, мобільні кондиціонери, повітряні завіси, осушувачі повітря (стандартні, для басейну, мобільні, колонні), очищувачі повітря, зволожувачі повітря, електрокаміни Dimplex, конвекторні, миття повітря. Професійний монтаж кондиціонерів. Гарантія. Сервіс. Доставка по Києву та Україні. Теплові обігрівачі, купити теплові обігрівачі, конвекторні обігрівачі, огляд теплових гармат, електронні обігрівачі.

  Джерело: Електричні каміни. Інтернет-магазин MV Climate

  Також ви можете прочитати