• Різне

  Електричні каміни (електрокаміни) і портали для електрокамінів в Москві .

  17.09.2015

  Електрокаміни і портали для електрокамінів

  Електричні каміни (електрокаміни) і портали для електрокамінів в Москві .
  Наша компанія давно і успішно займається виробництвом і продажем електричних камінів і порталів для електрокамінів.

  На території р. Москви у нас розташоване одне з виробництв камінів. спеціалізується тільки на виготовленні порталів для електрокамінів з дерева і ексклюзивних меблів. Це дозволяє нам зберігати відмінні ціни і якість. І найголовніше виконувати всі моделі камінів на замовлення.

  Незважаючи на те, що у нас є стандартний модельний ряд камінів, всі вони можуть бути виконані:

  • будь-Якого кольору і фактури дерева
  • Будь-якого розміру і під будь топку (електротопка)
  • В різному поєднанні різних порід дерева.
  • В стилі вашої меблів повторюється різьблення, тон кольору меблів (проект безкоштовно)

  Всі портали для електрокамінів виконуються вручну, різьблення на камінах теж вирізається кожен раз заново, вручну, і, по суті, кожен камін є ексклюзивним, єдиною і неповторною прикрасою Вашого інтер’єру і душевної віддушиною сімейного вогнища.

  При будівництві заміських будинків багато хто з нас включають в проект великий зал на першому поверсі, а в ньому камін, або електрокамін. Це пристрасть невипадково. Адже кажуть, що людина може дивитися годинами на вогонь, думати про щось своє, особисте, медитувати. Після метушні міста хочеться вирватися на природу, на свободу від думок, переживань і проблем.

  Постараємося визначити, чим хороші електричні каміни

  Вони можуть бути настінними, вбудованими і підлоговими. Електрокамін може не тільки обігріти. Всередині нього, при включенні, грає полум’я, як в цьому каміні або багатті. Було б дуже банально, якби електрокаміни просто давали тепло і нагрів приміщення. У них є своя родзинка. Наприклад, він може мати декілька ступенів обігріву, які можна вибирати залежно від того, як холодно за вікном. Яскравість та інтенсивність теж регулюються, причому дистанційне управління, не порушує повільний плин думок, або їх зупинення.

  Електрокаміни для квартири виглядають зовсім як справжні, за склом можуть бути розташовані дрова, які зображують горіння. У найбільш просунутих моделях споживач сам може налаштовувати вигляд полум’я і додавати звуки потрескивающих вугілля.

  Ми допоможемо Вам купити електрокамін, який буде повністю відповідати Вашим вимогам і ідеально вписуватися в інтер’єр квартири або заміського будинку!

  Портали для Електрокамінів

  Електричні каміни (електрокаміни) і портали для електрокамінів в Москві .

  Портали камінів класичного стилю увазі П-подібну форму каміна, як правило з прямими колонами і складними фігурними профілями. Класичні портали камінів можуть бути виконані під дров’яні та електричні вогнища.

  Короткий опис статті: портали для електрокамінів Продаж електричних камінів і порталів до них. Є власне виробництво. Корисна інформація та фото. електричні каміни, електрокаміни, портали для електрокамінів

  Джерело: Електричні каміни (електрокаміни) і портали для електрокамінів в Москві | Каміни «Арк Комфорт»

  Також ви можете прочитати