Різне

Електричні каміни для квартири . Dimplex

13.09.2015

Електрокаміни для квартири

Електричний камін є яскравим акцентом і сміливим дизайнерським рішенням для будь-якого інтер’єру. Якщо для заміського будинку цілком підійде звичайний дров’яної камін, то для розміщення в квартирі необхідно купувати електричний камін в силу простоти його установки, відсутність кіптяви, гару і його абсолютної безпеки. На сьогоднішній день придбати електрокаміни для квартири не становить праці — на ринку будь-який покупець зможе знайти для себе саме ту модель, яка задовольнить всі вимоги — від стилю порталу або вогнища, до оптимальної ціни.

При виборі каміна можна скористатися вже готовими дизайнерськими рішеннями. Інтер’єри з каміном останнім часом стали дуже популярні, і багато відомі дизайнерські видання розміщують на своїх сторінках цікаві проекти і використанням електричних камінів.

Проекти квартир з електрокамінами в телепередачах

Відомі російські дизайнери, які беруть участь у передачах, зупинили свій вибір на електричні каміни Dimplex з ефектом реального полум’я 3D. Таким чином, якщо в інтер’єрі міської квартири необхідний камін, то він повинен бути електричним.

Дизайн-проекти з електрокамінами в квартирах

Електрокамін для квартири не вимагає спеціальних умов, для установки не потрібно отримувати додаткові дозволи, встановлювати димохід, купувати додаткові пристосування для захисту приміщення від іскор і попелу. Однак, при бажанні, можна доповнити каминокомплект спеціальними аксесуарами — дровница або камінними наборами, які додадуть автентичності камінному ансамблю.

Іноді дизайнери, для того щоб завершити інтер’єр і надати йому певний стиль, можуть викласти і красиво оформити імпровізовані дровітні поруч з електричним каміном, що створить атмосферу заміського шале.

Якщо інтер’єр представлений в стилі Hi-Tech. додаткові дослідження будуть зайві, так як каміни Dimplex однойменної серії абсолютно самодостатні і не потребують додаткових вкладень для завершення стилю.

Інтер’єр з каміном — це унікальний у своєму роді інтер’єр, так як будь-яке приміщення, центром якого стає яскраво палаючий камінний ансамбль, відразу отримує нове життя, стає більш затишним і комфортним.

Каталог вогнищ, порталів і каминокомплектов для міської квартири

Короткий опис статті: електричні каміни для квартири Електрокаміни для квартири в інтер’єрах відомих телепередач і конкурсів з яскравим акцентом і сміливим дизайнерським рішенням для будь-якого будинку. електрокаміни для квартири, електрокамін для квартир, електричні каміни в квартирі, камін у міській квартирі з фото

Джерело: Електричні каміни для квартири | Dimplex

Також ви можете прочитати