• Різне

  Електричні каміни DIMPLEX. Електрокаміни з ефектом живого полумя.

  30.09.2015

  Технологічні електрокаміни Dimplex з ефектом живого полум’я

  Інтер’єр, частиною якого є камін, наповнений атмосферою комфорту та емоційної рівноваги. Особлива аура, формована каміном, надає можливість повноцінно розслабитися, відсторонившись від щоденних невідкладних справ і турбот. Особливим чаклунством і магією наповнене час, проведений біля палаючого вогнища взимку, коли за вікном негода, а в приміщенні досить прохолодно, щоб камін став центром тяжіння для всіх, хто живе в домі.

  Традиційні каміни все рідше зустрічаються в житло сучасної людини. Однак нові технології дозволили вдосконалити старий добрий вогнище, гранично спростивши його експлуатації та обслуговування. На зміну джерела живого вогню, що потребує підвищеної уваги та піклування, прийшли електрокаміни Dimplex. При монтажі цих пристроїв відпадає необхідність в спорудженні фундаменту і димаря. Вони не складні в управлінні і обслуговуванні. Димплекс каміни не потребують паливі і готові задовольнятися малим, працюючи від електрики. Ці агрегати миттєво «спалахують» і, по желаниюпользователя, так само швидко згасають. Каміни електричні Димплекс призначені для того, щоб органічно вписатися в сучасні реалії.

  Dimplex – це камін, взяв від свого дров’яного прототипу все найкраще, тобто можливість стати ефективним джерелом тепла для великого приміщення і бездоганні естетичні характеристики. Каміни Dimplex – це вдала альтернатива традиційному опалювального агрегату. Дані пристрої невибагливі в монтажі і органічно увіллються в інтер’єр звичайної міської квартири. Якщо камін прикрашений логотипом Димплекс, то це надійна гарантія того, що агрегат високофункціонален, ефективний в якості джерела опалення, комфортний в управлінні і доступний за ціною. Каміни електричні Димплекс не потребують ні дров, ні в регулярному обслуговуванні. Щоб пристрій запрацювало, його досить підключити до електромережі, паралельно вибравши бажаний режим функціонування. Достатньо кількох хвилин, і приміщення наповниться теплом.

  Ірландські електрокаміни Dimplex відомі сьогодні в кожному куточку земної кулі. Це один з лідерів світового ринку опалювального обладнання. Електрокаміни Dimplex Opti-Myst – це реалістичне полум’я з 3D-ефектом і навіть піднімається над тліючим дровами димок. Візуалізація вогню, яку здатні забезпечити каміни Opti-Myst, нічим не відрізняється від реально палаючих полін, акуратно складених в топці традиційного дров’яного вогнища або печі. Єдина відмінність полягає в тому, що електрокаміни Opti-Myst безпечні і необтяжливі в плані догляду.

  Щоб купити електрокаміни Dimplex, вибравши найбільш вподобаний з представленого різноманіття варіантів, слід ознайомитися з інформацією, розміщеною на одному з порталів Dimplex ru. На нашому інтернет-ресурсі представлені унікальні рішення, які відрізняються технічними характеристиками, дизайном і вартістю. Кожну модель камінів Dimplex сайт представляє в повному спектрі експлуатаційного потенціалу і в широкому виборі можливих дизайнів.

  Короткий опис статті: каміни димплекс Каміни Dimplex – це вдала альтернатива традиційному опалювального агрегату. Дані пристрої невибагливі в монтажі і органічно увіллються в інтер’єр Dimplex, електрокаміни dimplex, димплекс, каміни димплекс, електричні каміни димплекс

  Джерело: Електричні каміни DIMPLEX. Електрокаміни з ефектом живого полум’я.

  Також ви можете прочитати