• Камін електричний

  Електричні каміни, декоративні каміни DIMPLEX, електричні топки

  19.09.2015

  Електричні каміни, декоративні каміни DIMPLEX, електричні топки камінів.

  Ідеальний варіант для міської квартири — електричний камін. Ірландська фірма DIMPLEX пропонує великий вибір декоративних електричних камінів. Дивовижна імітація полум’я в електричному каміні притягує погляд. Декоративні каміни DIMPLEX з запатентованим реалістичним ефектом полум’я OPTIFLAME створить неповторну атмосферу затишку в будь-якому приміщенні. Нашим покупцям пропонується широкий розмірний ряд таких вогнищ. Від маленьких стандартних, що імітують класичні англійські вугільні каміни. Різні конфігурації кошиків з імітацією дров чи вугілля. Рамки у цих вогнищ — чорні, колір античної латуні, латунированные поліровані, хромовані, матові хромовані. У декоративних каміни фірми DIMPLEX до топці можна підібрати портал в будь-якому стилі, будь-якого розміру. Порадує покупця і великий вибір кольорової гами облицювань з МДФ з натуральним шпоном. Так само як і для дров’яних топок для камінів, ми можемо запропонувати нашим замовникам облицювання з мармуру по каталогах і індивідуального виготовлення.

  Ще один розмірний ряд електричних топок для камінів — більш сучасного типу. Трохи більшого розміру, ніж стандартні, такі як LIMOJES CAMBRIDJE. Такий вид електричних топок для камінів передбачає їх розташування по центру порталу. За тонованим склом — імітація прогорілих дров з таким дивовижним ефектом палаючих вугіль, що часом важко відрізнити імітацію від цього тління. Такі топки електричних камінів мають регулювання інтенсивності полум’я. Наступний розмірний ряд — так звані надширокі вогнища. Той же ірландський виробник DIMPLEX пропонує нашим покупцям такі електричні топки камінів як SIMPHONY 26 B SIMPHONY 30. До цього ж розмірного ряду відносяться електричні вогнища серії OPTIFLAME 30,36,42.

  Всі електричні каміни можуть працювати в двох режимах — режимі імітації і режимі обігріву. Останній має два ступені включення — потужність 1 кВт і повна потужність 2 кВт. У режимі імітації полум’я споживана потужність не перевищує 90Вт.

  Ми будемо раді проконсультувати Вас у виборі декоративних електричних камінів. Чекаємо Вас в наших салонах!

  Короткий опис статті: камін електричний

  Джерело: Електричні каміни, декоративні каміни DIMPLEX, електричні топки камінів в Нижньому Новгороді

  Також ви можете прочитати