• Електричні каміни

  Електричні декоративні каміни

  02.10.2015

  Електрокаміни

  На відміну від намальованого вогнища папи Карло ці прилади цілком достовірно імітують мови палаючого полум’я. Установка электромодели — максимально простий і швидкий спосіб влаштувати камін в міській квартирі.

  • Електричні декоративні каміни

  На фото:
  Як змінилися електрокаміни?
  Пристрій електрокаміна

  Електричні декоративні каміни

  Подумайте про розетки. Електрокамін працює від мережі. І немає нічого сумніше, ніж клубки дротів подовжувачів, що тягнуться до електроприладу. Передбачте розетку поруч. Особливо, якщо ви плануєте установку панорамного каміна — не поблизу стіни, а посередині кімнати. В цьому випадку вам знадобиться особлива розетка з кришкою для монтажу в підлогу.

  На фото: модель 1 кругла розетка з кришкою від фабрики Meljac.

  Традиційний камін складається з топки, порталу та димаря. Оскільки в камінах електричних горіння не відбувається, дим відводити не треба. Тому конструкція електрокаміна включає в себе лише два елемента — топку та її обрамлення.

  Топка. Розрізняють два основних типи — з трансляцією горіння і з імітацією полум’я. У першому випадку топка виглядає як телеекран, на якому відтворюється знятий процес горіння. Більш достовірно горіння відтворюється у другому випадку. На дні прямокутної камери зі скляним фасадом викладається інсталяція з обвуглених полін, вугілля (пластикових чи справжніх) або крупної гальки, яка підсвічується знизу за допомогою складної оптичної системи. Регулюючи пультом або ручкою на корпусі інтенсивність освітлення, можна імітувати різні стадії горіння — від яскравого полум’я до тліючого вугілля. Є декоративні каміни електричні з вбудованим аудиопроигрывателем, який відтворює звук потрескивающих дров. Деякі топки електрокамінів здатні не тільки створювати ілюзію вогню, але й обігрівати кімнату. Однак використовувати їх можна лише як додаткове джерело тепла. До того ж час їх безперервної роботи обмежена.

  • Електричні декоративні каміни

  На фото:

  декоративні Каміни електричні можуть не тільки створювати ілюзію вогню і відтворювати потріскування дров, але і працювати в режимі обігріву.

  Електричні декоративні каміни

  Портали для електричних топок продаються в комплекті з ними, так і окремо. Електротопка можна вбудувати в будь-портал відповідного розміру. Проте зворотний варіант не працює: портали електричних камінів не підходять ні для яких інших конструкцій.

  На фото: На фото: портал Fireplace CM.FP.JM.57 від Corato mobili.

  Обрамлення. Раніше всі електричні топки були вбудованими. Вони мали тільки один фасад, оформлений порталом в класичному або сучасному стилі.

  Зовсім недавно з’явився новий конструктивний тип топок — панорамний. Їм обладнуються острівні електрокаміни. У них є тільки задня стінка. Бічні фасади дають можливість спостерігати за полум’ям з різних частин приміщення.

  Подібні моделі не мають порталу, у кожного з них — свій унікальний дизайн корпусу.

  Плюси і мінуси

  • Електрокаміни прості в установці. Вони не потребує будівельних робіт, зведення підстави, димоходу. Єдине, що потрібно — розетка неподалік від місця підключення.
  • Не потребують спеціального догляду, не приносять в дім бруд і кіптява.
  • Не тільки імітують полум’я, але і працюють в режимі обігріву. Дозволяють комфортно пережити період сезонного відключення центрального опалення.
  • Безпечні, особливо якщо у вас є маленькі діти.
  • Установка в квартирі не потребує отримання дозволів від пожежників, газових, екологічних та інших служб.
  • Електричні декоративні каміни

  Короткий опис статті: електричні каміни Ще років 15-20 тому електрокамінами називали непоказні електричні обігрівачі з відкритими спіралями. Навіть зовні вони нічим камін не нагадували. Сучасні ж каміни електричні вміють достовірно імітувати палаючий дров’яної вогнище. З усіх різновидів камінів вони найбільш прості в установці і використанні. каміни електричні, електричний камін, декоративні каміни електричні.

  Джерело: Електричні декоративні каміни

  Також ви можете прочитати