• Різне

  Екран для каміну захисний своїми руками зі скла

  20.02.2017

  Захисна і декоративна роль екранів, призначених для каміна

  Запобігання від загоряння через випадково випав гарячого уголька служить екран для каміну, який паралельно може виконувати і декоративну функцію. Особливо важлива ця деталь, якщо в будинку є тварини або діти, які можуть постраждати від відкритого вогню і навіть від електричного каміна з функцією обігріву.

  Функціональність

  Екран для каміну захисний своїми руками зі скла
  Екран для каміну захисний своїми руками зі скла

  Захисний екран для каміну

  При підборі екранів для камінної зони домашні майстри керуються в першу чергу дотриманням нормативно визначених правил пожежної безпеки.

  Крім актуальною захисної функції екран дозволяє підвищити ефективність, як каміна, так і сучасної камінної печі. Обумовлено це тим, що наявність цього елемента сприяє поширенню теплових потоків в приміщенні.

  Актуальною є захист стін з горючого матеріалу в приміщеннях з наявністю печі, наприклад, у лазні. Робиться екран з вогнетривких матеріалів. У цьому випадку він ставиться між стінками печі і дерев’яною стіною.

  Треба подібне огорожа не тільки для дров’яних камінів, печей з відкритою топкою, але і для побутових електричних моделей, про які також можна обпектися, якщо вони включені в режим обігріву. Послужить екран чудовим бар’єром від вогню порталі з пальником, що функціонує на природному газі.

  Матеріал

  Диференціювання екранів для камінів за формою, використовуваному матеріалу і габаритами дозволяє пропонувати споживачам досить великий асортимент цих виробів.

  Екран для каміну у вигляді віяла

  Стриману елегантність демонструють вироби з бронзи, які в будь-якому виконанні виглядають вишукано, гармонійно вписуючись в інтер’єр. Цінителям витонченості доведеться за смаком декор екранів в техніці античної латуні.

  Стильно виглядає камінний екран, для виготовлення якого використовувався кілька видів матеріалу, наприклад це може бути яскрава мідь, стримана сталь, статусне залізо. Не обважнює простір, створюючи чудовий антураж, захисний елемент, що представляє собою латунну сітку, укладену в рамку.

  Відмінним рішенням для каміна або печі стає жаростійке скло, яке зовсім не закриває вогненних язиків, дозволяючи повною мірою насолоджуватися пишністю.

  Екрани для каміна зі скла

  Якщо подібний екран для каміну буде виконаний в техніці вітража, то весь простір приміщення наповниться неймовірної краси відблисками. У виробів зі скла є один мінус, який полягає в затримці теплового випромінювання. Необхідно враховувати, що скляний екран можна почистити із застосуванням миючих складів без абразивних домішок тільки в охолодженому вигляді.

  Захист від жару печі може виконуватися з профільного, який володіє гнучкістю і міцністю, заліза. Також застосовується «Суперизол» — негорючий, легкий і міцний матеріал датського виробництва. При бажанні за допомогою яскравого екрану для печі разом яскравий акцент в інтер’єр можна застосувати термостійку плитку, яка фіксується за допомогою застосування жаростійкого клею.

  Конструкція

  Вбудовані екрани є складовою частиною каміна або печі, будучи незнімними елементами.

  Вбудовані різновиди з розбірним екраном дозволяють прибирати захист, коли в ній відпадає потреба, залишаючи декоративне коване підставу.

  Екран для каміну захисний своїми руками зі скла
  Екран для каміну захисний своїми руками зі скла

  Короткий опис статті: захисний екран для каміна своїми руками Захисний з декоративною функцією екран для каміну – функціональність, матеріал, конструкція, методика самостійного виготовлення, стаціонарна конструкція, стильові та декоративні рішення.

  Джерело: Екран для каміну захисний своїми руками зі скла

  Також ви можете прочитати